Benátky n/J – Mladá Boleslav | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Havířov – Šumperk | 6:3 (kon.) | | | Litoměřice – Havlíčkův Brod | 5:3 (kon.) |
Kadaň – Třebíč | 2:4 (kon.) | | | Beroun – Motor ČB | 0:2 (kon.) | | | Jihlava – Olomouc | 2:1 (3:2 po s.n.) |
Most – Ústí n/L | 2:6 (kon.) |
Pittsburgh – New Jersey | 3:2 (kon.) | | | Florida – Washington | 3:2 (4:3 po s.n.) | | | Vancouver – Edmonton | 4:0 (kon.) |
Buffalo – Calgary | 1:2 (po pr.) | | | Ottawa – Los Angeles | 2:5 (kon.) | | | Winnipeg – Dallas | 4:6 (kon.) |
Děčín – Bílina | 7:2 (kon.) | | | Poruba 2011 – Orlová | 9:2 (kon.) | | | SHK Hodonín – Technika Brno | 1:4 (kon.) |
Přerov – Vsetín | 1:2 (0:1 po s.n.) | | | Nový Jičín – Břeclav | 3:2 (po pr.) | | | Val. Meziříčí – Prostějov | 1:5 (kon.) |
Milevsko – Pelhřimov | 3:7 (kon.) | | | Opava – Frýdek-M. | 12:4 (kon.) | | | Klatovy – Řisuty | 1:3 (kon.) |
Sokolov – Kolín | 2:0 (kon.) | | | Jablonec n/N – Klášterec nO | 3:6 (kon.) | | | Jindř. Hradec – Kobra | 5:3 (kon.) |
Vrchlabí – Nymburk | 9:4 (kon.) | | | Tábor – Žďár n/S | 6:3 (kon.) |
Česko – Německo | 6:0 (kon.) |
Havířov – Písek | 6:3 (kon.) | | | Chomutov – Jihlava | 6:0 (kon.) | | | Hr. Králové – Letňany | 5:4 (1:0 po s.n.) |
Sparta – Vítkovice | 3:9 (kon.) | | | Kladno – Č. Budějovice | 4:1 (kon.) | | | HC Plzeň – Třinec | 1:2 (kon.) |
Poruba 2011 – Mladá Boleslav | 2:0 (kon.) | | | Liberec – Zlín | 2:0 (kon.) | | | Olomouc – HC Litvínov | 6:2 (kon.) |
Slavia – Kometa Brno | 0:4 (kon.) | | | Pardubice – K. Vary | 3:2 (kon.) | | | Vsetín – Ústí n/L | 4:3 (kon.) |
Mladá Boleslav – HC Litvínov | 3:4 (kon.) | | | Olomouc – Vítkovice | 0:3 (kon.) | | | Slavia – HC Plzeň | 2:3 (0:2 po s.n.) |
Sparta – Kladno | 2:1 (kon.) | | | Vsetín – Zlín | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Liberec – Chomutov | 1:2 (kon.) |
Warriors Brno – Havířov | 8:5 (kon.) |
Česko – Rusko | 1:7 (kon.) | | | Kazachstán – Japonsko | 3:1 (kon.) | | | Velká Británie – Slovensko | 0:11 (kon.) |
Hluboká n.V. – Tábor B | 5:3 (kon.) | | | Čerti Ostrov – Mar.Lázně | 4:6 (kon.) | | | Č. Lípa – Gepardi Jablonec | 7:10 (kon.) |
Třemošná – Cheb | 7:4 (kon.) | | | Příbram – Černošice | 3:2 (kon.) | | | David Servis – Č. Krumlov | 5:4 (kon.) |
Uh.Brod – Warriors Brno | 1:4 (kon.) | | | Rosice – Uh. Hradiště | 6:4 (kon.) | | | Nejdek – Pubec Plzeň | 9:2 (kon.) |
Krnov – Rožnov p. R. B | 3:4 (po pr.) | | | Rožnov p. R. – Bohumín | 7:4 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Uničov | 1:8 (kon.) |
Králův Dvůr – Vlašim | 4:2 (kon.) | | | Blansko – Uh.Ostroh | 6:3 (kon.) | | | ZH Pardubice – Česká Třebová | 6:3 (kon.) |
Kaznějov – HC Rokycany | 4:6 (kon.) | | | V.Popovice – Lev Benešov | 5:1 (kon.) | | | Studénka – Orlová | 6:1 (kon.) |
Mladá Boleslav B – Poděbrady | 5:8 (kon.) | | | Hvězda Praha – Letňany | 2:1 (kon.) | | | SKP Rokycany – Klatovy | 5:6 (kon.) |
Kobra Praha B – Žižkov Praha | 3:5 (kon.) | | | Olympik – Lomnice n/P | 3:5 (kon.) | | | Bohemians – Roudnice | 3:3 (kon.) |
Litoměřice – PZ Kladno | 4:3 (2:0 po s.n.) | | | Havířov – Přerov | 4:2 (kon.) |
po s.n. (4:3)
Florida Panthers
3:2
(0:0, 2:2, 0:0 - 0:0)
Washington Capitals
David Sochor
Branky a nahrávky:
23. Olsen (Kopecký, Huberdeau), 38. Barkov, rozh. náj. Kopecký – 37. Bäckaström (Grabovskij), 40. Ward (Johansson, Bäckström)
Rozhodčí: Watson, Hebert – Nowak, Cameron
Diváci: 15097
Neproměněná penalta:
Florida Panthers:
Clemmensen (Markström) – Gilbert, Campbell, Olsen, Gudbranson, Weaver, Kulikov – Upshall, Bjugstad, Huberdeau – Bergenheim, Barkov, Hayes – Fleischmann, Goc, Kopecký – Barch, Matthias, Boyes.
Náhradníci:
Trenér:
Washington Capitals: Grubauer (Holtby) – Green, Alzner, Carlson, Orlov, Oleksy, Schmidt – Ovečkin, Bäckström, Johansson – Brouwer, Grabovskij, Fehr – Ward, Erat, Chimera – Wilson, Beagle, Volpatti.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Washington Capitals: Grubauer (Holtby) – Green, Alzner, Carlson, Orlov, Oleksy, Schmidt – Ovečkin, Bäckström, Johansson – Brouwer, Grabovskij, Fehr – Ward, Erat, Chimera – Wilson, Beagle, Volpatti.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Watson, Hebert – Nowak, Cameron
Diváci: 15097
Střely: 41 – 25
Hity: 20 – 24
Vyhraná vhazování: 26 – 27
Zblokované střely: 11 – 11
Přesilové hry: 2/0 – 3/1
Trestné minuty: 17 – 21
Tomáš Fleischmann (FLA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:30
Tomáš Kopecký (tým) 0+1, 3 střely, čas na ledě 17:08
Martin Erat (WSH) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:29
1. Alexandr Barkov (FLA) 1+0
2. Nicklas Bäckaström (WSH) 1+1
3. Dylan Olsen (FLA) 1+0
Autorem branky je KOPECKÝ.