STU Bratislava – Paneuropa 2:5 (kon.)
STU Bratislava
2:5 (1:1, 1:4, 0:0)
Paneuropa Kings Bratislava
sk Pondělí 16.12.2013, 17:15 • Zimný štadión Vladimíra Dzurillu Bratislava • European University Hockey League

58:50
    Snopek ostáva na striedačke, STU bude hrať presilovku o dvoch hráčov.

58:50
    STU si vyžiadali oddychový čas.

58:50
    Za seknutie odchádza von Mário Klein, STU bude hrať presilovú hru.

58:03
    Z medzikružia vystrelil Bystričan, ktorý dostal prihrávku spoza bránky, Orlík puk krásne chytá do svojej lapačky!

57:11
    Na pravý kruh dostal puk Štefánik, pekne vystrelil, Orlík šiel na ľad do pokľaku a puk ukryl medzi svojimi betónmi!

54:28
    KINGS zamkli domácich v pásme, od modrej krásne vystrelil Kubic, Snopek v pokľaku puk chytá!

54:14
    Nedovolené bránenie a odmena v podobe dvoch trestných minút pre Galka, KINGS bude hrať presilovú hru.

52:17
    Akcia STU dva na jeden, Kanda prihrával Minárikovi, ten mu chcel vrátiť, puk končí v rohu klziska, STU svoju akciu zbabrala.

48:11
    STU chybovala v pásme, do brejku sa dostali hráči KINGS, Vojsovič dostal puk na pravú stranu, chcel zakončiť, Snopek jeho puk vyráža!

47:37
    Kubic dostal dve minúty za nedovolené bránenie.

43:22
    Domáci chybovali pri striedaní, trest pre hráčsku lavicu STU, KINGS hrá presilovú hru.

38:57
    Paneuropa Kings dali gól!
    MARIÁN MARUŠIAK efektne využil prihrávku od Martina Bolesa a KINGS dávajú svoj ďalší gól. Asitencia: Martin Boles.

38:21
    Akcia KINGS končí gólom v Snopkovej bránke, keď sa do listiny strelcov zapísal MAREK SIMON. Asistencie: Rastislav Zvara a Marián Aschbenbrier.

36:05
    Aschbenbrier dostal dve minúty za podrazenie. STU hrá presilovú hru.

35:41
    KINGS udreli, Szabó vystrelil, Snopek puk vyrazil pred seba, obrana domácich zaspala a tak DÁRIUS ŠTORCEL ponuku prijal a vsietil. Asistencia: Patrik Szabó.

33:36
    Engineers Bratislava dali gól!
    JAKUB ŠATKA sa dostal do brejku, vystrelil, Orlík puk zrazil pred seba a ten sa mu dokotúľal do bránky. Asistencia: Róbert Maier.

30:41
    Osobný trest desať minút za nešportové správanie vyfasoval hosťujúci Adam Kubic.

30:05
    Krásna akcia domácich, krížnou prihrávkou popred bránku našiel Štefánik Lištiaka, ten vystrelil, zblokovaný puk však končí v rohu klziska.

28:22
    Marián Bystričan mal na hokejke vyrovnanie, hostia chybovali v rozohrávke, Bystričan vystrelil, Orlík puk vyrazil cez ľavý betón na stranu a Bystričan ešte raz strieľal, puk však poslal len do lapačky gólmana hostí, ktorý ho usmernil za svoju bránku!

26:27
    Z medzikružia po ľade z otočky vystrelil Marek Simon, puk poslal tesne vedľa ľavej žrde Snopkovej bránky!

24:51
    Pekná akcia hostí, Vojsovič vystrelil, Snopek puk vyrazil pred seba, kde nakorčuľoval MAREK MARUŠIAK a rozvlnil odkrytú časť bránky. Asistencie: Richard Vojsovič a Dárius Štorcel.

23:07
    V individuálnej akcii sa blysol Marek Kanda, s pukom sa z vlastného pásma preštrikoval až pred Orlíka, chcel mu zasunúť pomedzi betóny po ľade, nepodarilo sa.

21:13
    Za faul kolenom dostal dve minúty Maier.

20:45
    Štorcel po ľade posiela puk mimo bránku, Snopek ležal na ľade a Štorcel trestuhodne netrafil odkrytú časť bránky.

15:48
    Pred bránkou sa ocitol voľný Slovík, pekne vystrelil, Snopek jeho puk vyráža, k dorážke sa ešte dostal Michal Šimon, jeho puk bol zblokovaný, hostia teraz vyrobili peknú skrumáž a veru, Snopek mal čo robiť. Skóre sa však nemení.

15:04
    Z medikružia z otočky Aschbenbrier puk trestuhodne poslal na ochranné sklo.

12:15
    Pekná individuálna akcia v podaní Šatku, po prechode modrou vystrelil a Orlík puk bezpečne chytá do svojej lapačky!

11:21
    Obrovská šanca hostí, do prečíslenia dva na jeden sa dostali Jankovský, ktorý pekne prihral na voľného Zvaru, ten vystrelil, Snopek šiel na ľad, puk vyrazil, Zvara ešte dorážal, no neuspel!

09:50
    Pekná akcia hostí, do pásma sa s pukom dostal ADAM KUBIC, spoza pravého kruhu vystrelil príklepom a rozvlnil sieť v Snopkovej bránke. Asistencia: Patrik Szabó.

08:54
    Goga dostal dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou, presilovku si zahrá KINGS.

06:45
    Za podrazenie dostal dve minúty Martin Tekáč, domáci budú hrať svoju druhú presilovú hru v zápase.

04:51
    Goga sa prezentoval peknou strelou spoza ľavého kruhu, Orlík jeho puk pekne chytá do svojej lapačky!

01:23
    Michal Simon dostal dve minúty za nedovolené bránenie, STU bude hrať presilovú hru.

00:40
    Miloslav Doležal našiel efektne pred bránkou hostí voľného MARTINA PALŠOVIČA, ktorý nedal Orlíkovi v bránke KINGS šancu. Asistencia: Miloslav Doležal.

Vladimír Korduliak

Branky a nahrávky: 1. Palšovič (Doležal), 34. Šatka (Maier) – 10. Kubic (Szabó), 25. Marušiak (Vojsovič, Štorcel), 36. Štorcel (Szabó), 39. Marek Simon (Zvara, Aschbenbrier), 39. Marušiak (Boles)

STU Bratislava: Snopek (Vymyslický) – Oško, Galko, Toman, Langfelder, Rutkovský, Štefánik, Rendek, Palko – Palšovič, Doležel, Bystričan – Maier, Goga, Šatka – Hajduk, Kanda, Lištiak – Jakubička, Dvorštiak, Minárik
    Paneuropa Kings Bratislava: Orlík (Bzinák) – Vojsovič, Kubic, Kuták, Tekáč, Michal Simon, Kovalčík, Boles, Nemec – Ťorcel, Marušiak, Szabó – Aschbenbrier, Jankovský, Jančovič – Zvara, Klein, Slovík – Kalina, Marek Simon, Hanák

Rozhodčí: Tvrdoň – Orolín, Uličný