Lyon – Remeš 3:2 (kon.) | Nice – Sochaux 3:0 (kon.) | PSG – Saint-Étienne 2:1 (po pr.)
Marseille – Toulouse 2:1 (kon.) | Évian TG – Bastia 2:1 (kon.) | Rennes – Bordeaux 1:2 (kon.)
Troyes – Tours FC 3:2 (kon.)
ESTAC Troyes
3:2 (2:2)
Tours FC
Středa 18.12.2013, 20:55 • Stade de l'Aube, Troyes • Francouzský Ligový pohár

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:55.

Troyes i Tours si účast v osmifinále vybojovalo postupem až z prvního kola, kde Troyes zvítězilo v prodloužení na hřišti Ajaccia a Tours také v prodloužení doma s Istres. Ve druhém kole zívězilo Tours na hřišti Clermont Foot, Troyes pak v Nímes Olympique. A konečně ve třetím kole zvítězilo Troyes na hřišti Valenciennes 3:1, Tours si doma poradilo s Amiens také 3:1. Z posledních sezón je v ligovém poháru úspěšnější Troyes, které v minulé sezóně postoupilo do čtvrtfinále. Pro Tours je maximem z posledních sezón dnešní osmifinále.

29.11.2013 / Ligue 2 16. kolo

Vítejte u dnešního osmifinálového utkání francouzského ligového poháru, v němž v souboji dvou druholigových týmů domácí ES TROYES přivítá TOURS FC. Utkání se odehraje na Stade de l'Aube v Troyes.

ESTAC Troyes: Petric – Lacour, Saunier, Colin, N'Diaye, Carole, Darbion, Nivet (C), Xavier Thiago, Jean, Court
    Náhradníci: Dreyer, Rincon, Jarjat, K. Camara, Gope-Fenepej, Marcos, Gimbert

Tours FC: Maubleu – Diawara, Guihoata, Fontaine, Bouhours, Berenguer, Ketkeophomphone, Santamaria, Diaz, Bergougnoux (C), Adnane
    Náhradníci: Bertrand, Seguin, Fabre, Gradit, Chavalerin, Delort, Kouakou

Rozhodčí: Bastien – Haquette, Bremont.

1

2
    Domácí mají hned ve druhé minutě rohový kop, rozehrají z levé strany.

3
    Ovšem do zakončení se nedostali, Maubleu může rozehrávat.

5
    Hosté mají míč ve svém držení a kombinují na vlastní polovině.

5
    Tours FC právě vstřelilo branku!
    Skvělý vstup hostů do dnešního utkání a již v páté minutě se raduje z vedoucí branky BRYAN BERGOUGNOUX.

6
    Troyes právě vstřelilo branku!
    Jenže je tu blesková odpověď domácích, YOANN COURT se prosazuje necelou minutu po prvním gólu hostů a je to opět nerozhodně!

7
    Zajímavý úvod utkání, doufejme, že se dočkáme i v dalším průběhu nějakých gólů.

8
    Třeba nyní, kdy hosté budou rozehrávat rohový kop z pravé strany.

9
    Obrana Troyes se ubránila a domácí mohou rozehrávat.

11
    Domácí faulují na polovině soupeře, je z toho volný kop Tours.

13
    Maubleu vykopává až na polovinu soupeře, kde však získávají míč domácí.

15
    Fontaine nepustil pronikajícího Niveta do zakončení.

16
    Žlutou kartu dostává hostující Fousseni Diawara.

17
    Domácí rozehrávají volný kop na polovině soupeře, ale nic z toho nebude.

18
    Domácí kombinují na vlastní polovině.

19
    Hosté vrací míč až k Maubleuovi, který rozehrává.

20
    Pozor, rychlý protiútok hostů po pravé straně, jenže vše končí odpískaným ofsajdem.

22
    Lacour fauluje na vlastní polovině, hosté budou mít k dispozici volný kop z levé strany.

23
    Jenže volný kop hosté špatně rozehráli a domácí přešli do rychlého protiútoku na jehož konci je druhá branka domácích a druhý gól YOANNA COURTA.

25
    Odkop od branky Troyes, Petric vykopává až na polovinu soupeře.

27
    Domácí vhazují z levé strany, na polovině soupeře.

29
    Hosté to zkouší po levé straně, ale obrana Troyes odkopává až na půlící čáru, kde míč končí v autu.

30
    Rohový kop Tours, hosté rozehrají z levé strany.

31
    Je z toho "pouze" hlavička vedle branky.

31
    Ostrý faul domácího Mahamadou N'Diaye na vlastní polovině, zasloužená žlutá karta.

32
    Kapitán Tours Bergougnoux rozehrál volný kop z levé strany, ale gólman Petric vyráží do autu.

34
    Petric vykopává až na polovinu Tours.

34
    Další rohový kop hostů, opět z levé strany.

35
    Domácí se ubránili a sami postupují do útoku. Vše ale končí pouze faulem na bránícího Bergougnouxe ve středu hřiště.

36
    Jeden z hostujících hráčů padá v pokutovém území Troyes, pravděpodobně pokus o vymodlení si penalty, píšťalka sudího Bastiena zůstává němá.

38
    Hosté získávají míč po faulu bránícího Darbiona, rozehrají volný kop z blízkosti středového kruhu.

38
    Faulován byl kapitán Tours Bergougnoux, hosté rozehráli, ale pouze na obranu soupeře, která odvrací do bezpečí.

38
    Tentokrát zůstává ležet na trávníku domácí Jean po souboji na polovině Tours.

39
    Zákrok hostujícího Fontaineho byl "čistý", domácí "pouze" vhazují z levé strany.

40
    Je před námi závěrečná pětiminutovka prvního poločasu, domácí drží postupový výsledek.

41
    Těch faulů přibývá, nyní fauluje kapitán Tours FC, Bergougnoux.

43
    Hosté vhazují na vlastní polovině a útočí po levé straně.

44
    A je opět vyrovnáno! To je nepříjemný gól do šatny! YOUSSEF ADNANE dává druhý gól svého týmu a již to vypadá, že se do kabin půjde za nerozhodného stavu 2:2.

Ano, je to tak, sudí Bastien nenastavil ani vteřinu a končí první poločas po vypršení pětačtyřiceti minut. Domácí mohou litovat nezvládnutého závěru, kdy inkasovali vyrovnávací gól, ve druhém poločase se tak může stát cokoliv, šance obou týmů jsou vyrovnané!

Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 21:56 hodin.

46

48
    Zatím opatrný úvod druhé půle.

50
    V prvních pěti minutách druhého poločasu se toho zatím na hřišti mnoho neudálo.

52
    Domácí rozehrají rohový kop z pravé strany, míč si staví Darbion.

53
    Darbion nakonec střílí z hranice pokutového území, ale obrana Tours odvrací do bezpečí.

54
    Volný kop rozehrají domácí z pravé strany, v blízkosti pokutového území soupeře.

54
    Hosté se ubránili, skóre se nemění.

55
    Míč končí až u Petrice, který vykopává.

56
    Povedená střela Adnaneho zpoza šestnáctky soupeře, míč prolétl zhruba dva metry vedle branky.

58
    Domácí vhazují z pravé strany, na vlastní polovině.

59
    Žlutou kartu dostává Jérôme Guihoata za ostrý skluz na pronikajícího Rincona.

60
    Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Lacour, přichází Gimbert.

62
    Střídání v týmu Tours FC: ze hřiště odchází Diaz, přichází Kouakou.

64
    Maubleu musel nyní dvakrát zasahovat proti nebezpečně nabíhajícím hráčům Troyes, zvládl to.

66
    Guihoata odehrává na rohový kop pro Troyes.

67
    A hosté zahrozili z rychlého brejku, vhazují z levé strany.

68
    Za tohoto stavu reálně hrozí, že se dnešní utkání bude prodlužovat.

70
    Je před námi závěrečná dvacetiminutovka, na hřišti je k vidění spousta faulů, hosté nyní rozehrávali volný kop, ale míč letí vysoko nad branku.

72
    Hosté jsou v posledních minutách nebezpečnější, nyní však jejich další útočná akce končí neúspěšně, míč v autu.

75
    Domácí kombinují na polovině soupeře.

77
    Další šance hostů, je z toho ale "pouze" rohový kop.

78
    Přetažený centr na zadní tyč, nakonec další roh pro Tours.

80
    Je před námi závěrečná desetiminutovka a jedno je jasné – pokud v ní nepadne branka, prodlužuje se!

83
    Domácí mají k dispozici volný kop na vlastní polovině, přesto míč záhy získává soupeř.

84
    Darbion takticky fauluje Sanamariu na polovině Tours.

85
    Dlouhý nákop z obrany až k pokutovému území soupeře, kde pálí Delort, ale netrefuje branku.

85
    Rohový kop Troyes, po obranném zákroku Guihoaty.

86
    Na zadní tyči se málem do zakončení dostal Marcos, ale netrefil hlavou míč.

87
    Oba týmy se již soustředí hlavně na defenzivu, s největší pravděpodobností se bude prodlužovat.

89
    Rohový kop pro Troyes, domácí rozehrají z pravé strany.

90+1
    No to je něco! V době, kdy už se všichni pomalu připravovali na prodloužení, domácí rozehráli rohový kop, míč se dostal k BENJAMINU NIVETOVI, který se do něho na hranici pokutového území "opřel" a dává vedoucí a dost možná i postupující gól!

90+2
    Ještě jednu minutu mají hosté na to, aby vyrovnali, jinak v poháru končí.

90+3
    Probíhají poslední vteřiny utkání.

Je konec! Domácí dokázali "přetlačit" svého soupeře, když rozhodující a postupový gól vstřelil v první minutě nastaveného času Nivet, který tak touto brankou rozhodl o postupu svého týmu do dalších bojů ligového poháru. Naopak hosté v poháru končí.

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:44:50)