Lyon – Remeš 3:2 (kon.) | Nice – Sochaux 3:0 (kon.) | PSG – Saint-Étienne 2:1 (po pr.)
Marseille – Toulouse 2:1 (kon.) | Évian TG – Bastia 2:1 (kon.) | Rennes – Bordeaux 1:2 (kon.)
Troyes – Tours FC 3:2 (kon.)
ESTAC Troyes
3:2 (2:2)
Tours FC
Středa 18.12.2013, 20:55 • Stade de l'Aube, Troyes • Francouzský Ligový pohár

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:44:50)

Je konec! Domácí dokázali "přetlačit" svého soupeře, když rozhodující a postupový gól vstřelil v první minutě nastaveného času Nivet, který tak touto brankou rozhodl o postupu svého týmu do dalších bojů ligového poháru. Naopak hosté v poháru končí.

90+3
    Probíhají poslední vteřiny utkání.

90+2
    Ještě jednu minutu mají hosté na to, aby vyrovnali, jinak v poháru končí.

90+1
    Troyes právě vstřelilo branku!
    No to je něco! V době, kdy už se všichni pomalu připravovali na prodloužení, domácí rozehráli rohový kop, míč se dostal k BENJAMINU NIVETOVI, který se do něho na hranici pokutového území "opřel" a dává vedoucí a dost možná i postupující gól!

89
    Rohový kop pro Troyes, domácí rozehrají z pravé strany.

87
    Oba týmy se již soustředí hlavně na defenzivu, s největší pravděpodobností se bude prodlužovat.

86
    Na zadní tyči se málem do zakončení dostal Marcos, ale netrefil hlavou míč.

85
    Rohový kop Troyes, po obranném zákroku Guihoaty.

85
    Dlouhý nákop z obrany až k pokutovému území soupeře, kde pálí Delort, ale netrefuje branku.

84
    Darbion takticky fauluje Sanamariu na polovině Tours.

83
    Domácí mají k dispozici volný kop na vlastní polovině, přesto míč záhy získává soupeř.

80
    Je před námi závěrečná desetiminutovka a jedno je jasné – pokud v ní nepadne branka, prodlužuje se!

78
    Přetažený centr na zadní tyč, nakonec další roh pro Tours.

77
    Další šance hostů, je z toho ale "pouze" rohový kop.

75
    Domácí kombinují na polovině soupeře.

72
    Hosté jsou v posledních minutách nebezpečnější, nyní však jejich další útočná akce končí neúspěšně, míč v autu.

70
    Je před námi závěrečná dvacetiminutovka, na hřišti je k vidění spousta faulů, hosté nyní rozehrávali volný kop, ale míč letí vysoko nad branku.

68
    Za tohoto stavu reálně hrozí, že se dnešní utkání bude prodlužovat.

67
    A hosté zahrozili z rychlého brejku, vhazují z levé strany.

66
    Guihoata odehrává na rohový kop pro Troyes.

64
    Maubleu musel nyní dvakrát zasahovat proti nebezpečně nabíhajícím hráčům Troyes, zvládl to.

62
    Střídání v týmu Tours FC: ze hřiště odchází Diaz, přichází Kouakou.

60
    Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Lacour, přichází Gimbert.

59
    Žlutou kartu dostává Jérôme Guihoata za ostrý skluz na pronikajícího Rincona.

58
    Domácí vhazují z pravé strany, na vlastní polovině.

56
    Povedená střela Adnaneho zpoza šestnáctky soupeře, míč prolétl zhruba dva metry vedle branky.

55
    Míč končí až u Petrice, který vykopává.

54
    Hosté se ubránili, skóre se nemění.

54
    Volný kop rozehrají domácí z pravé strany, v blízkosti pokutového území soupeře.

53
    Darbion nakonec střílí z hranice pokutového území, ale obrana Tours odvrací do bezpečí.

52
    Domácí rozehrají rohový kop z pravé strany, míč si staví Darbion.

50
    V prvních pěti minutách druhého poločasu se toho zatím na hřišti mnoho neudálo.

48
    Zatím opatrný úvod druhé půle.

46

Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 21:56 hodin.

Ano, je to tak, sudí Bastien nenastavil ani vteřinu a končí první poločas po vypršení pětačtyřiceti minut. Domácí mohou litovat nezvládnutého závěru, kdy inkasovali vyrovnávací gól, ve druhém poločase se tak může stát cokoliv, šance obou týmů jsou vyrovnané!

44
    Tours FC právě vstřelilo branku!
    A je opět vyrovnáno! To je nepříjemný gól do šatny! YOUSSEF ADNANE dává druhý gól svého týmu a již to vypadá, že se do kabin půjde za nerozhodného stavu 2:2.

43
    Hosté vhazují na vlastní polovině a útočí po levé straně.

41
    Těch faulů přibývá, nyní fauluje kapitán Tours FC, Bergougnoux.

40
    Je před námi závěrečná pětiminutovka prvního poločasu, domácí drží postupový výsledek.

39
    Zákrok hostujícího Fontaineho byl "čistý", domácí "pouze" vhazují z levé strany.

38
    Tentokrát zůstává ležet na trávníku domácí Jean po souboji na polovině Tours.

38
    Faulován byl kapitán Tours Bergougnoux, hosté rozehráli, ale pouze na obranu soupeře, která odvrací do bezpečí.

38
    Hosté získávají míč po faulu bránícího Darbiona, rozehrají volný kop z blízkosti středového kruhu.

36
    Jeden z hostujících hráčů padá v pokutovém území Troyes, pravděpodobně pokus o vymodlení si penalty, píšťalka sudího Bastiena zůstává němá.

35
    Domácí se ubránili a sami postupují do útoku. Vše ale končí pouze faulem na bránícího Bergougnouxe ve středu hřiště.

34
    Další rohový kop hostů, opět z levé strany.

34
    Petric vykopává až na polovinu Tours.

32
    Kapitán Tours Bergougnoux rozehrál volný kop z levé strany, ale gólman Petric vyráží do autu.

31
    Ostrý faul domácího Mahamadou N'Diaye na vlastní polovině, zasloužená žlutá karta.

31
    Je z toho "pouze" hlavička vedle branky.

30
    Rohový kop Tours, hosté rozehrají z levé strany.

29
    Hosté to zkouší po levé straně, ale obrana Troyes odkopává až na půlící čáru, kde míč končí v autu.

27
    Domácí vhazují z levé strany, na polovině soupeře.

25
    Odkop od branky Troyes, Petric vykopává až na polovinu soupeře.

23
    Jenže volný kop hosté špatně rozehráli a domácí přešli do rychlého protiútoku na jehož konci je druhá branka domácích a druhý gól YOANNA COURTA.

22
    Lacour fauluje na vlastní polovině, hosté budou mít k dispozici volný kop z levé strany.

20
    Pozor, rychlý protiútok hostů po pravé straně, jenže vše končí odpískaným ofsajdem.

19
    Hosté vrací míč až k Maubleuovi, který rozehrává.

18
    Domácí kombinují na vlastní polovině.

17
    Domácí rozehrávají volný kop na polovině soupeře, ale nic z toho nebude.

16
    Žlutou kartu dostává hostující Fousseni Diawara.

15
    Fontaine nepustil pronikajícího Niveta do zakončení.

13
    Maubleu vykopává až na polovinu soupeře, kde však získávají míč domácí.

11
    Domácí faulují na polovině soupeře, je z toho volný kop Tours.

9
    Obrana Troyes se ubránila a domácí mohou rozehrávat.

8
    Třeba nyní, kdy hosté budou rozehrávat rohový kop z pravé strany.

7
    Zajímavý úvod utkání, doufejme, že se dočkáme i v dalším průběhu nějakých gólů.

6
    Jenže je tu blesková odpověď domácích, YOANN COURT se prosazuje necelou minutu po prvním gólu hostů a je to opět nerozhodně!

5
    Skvělý vstup hostů do dnešního utkání a již v páté minutě se raduje z vedoucí branky BRYAN BERGOUGNOUX.

5
    Hosté mají míč ve svém držení a kombinují na vlastní polovině.

3
    Ovšem do zakončení se nedostali, Maubleu může rozehrávat.

2
    Domácí mají hned ve druhé minutě rohový kop, rozehrají z levé strany.

1

ESTAC Troyes: Petric – Lacour, Saunier, Colin, N'Diaye, Carole, Darbion, Nivet (C), Xavier Thiago, Jean, Court
    Náhradníci: Dreyer, Rincon, Jarjat, K. Camara, Gope-Fenepej, Marcos, Gimbert

Tours FC: Maubleu – Diawara, Guihoata, Fontaine, Bouhours, Berenguer, Ketkeophomphone, Santamaria, Diaz, Bergougnoux (C), Adnane
    Náhradníci: Bertrand, Seguin, Fabre, Gradit, Chavalerin, Delort, Kouakou

Rozhodčí: Bastien – Haquette, Bremont.

Vítejte u dnešního osmifinálového utkání francouzského ligového poháru, v němž v souboji dvou druholigových týmů domácí ES TROYES přivítá TOURS FC. Utkání se odehraje na Stade de l'Aube v Troyes.

29.11.2013 / Ligue 2 16. kolo

Troyes i Tours si účast v osmifinále vybojovalo postupem až z prvního kola, kde Troyes zvítězilo v prodloužení na hřišti Ajaccia a Tours také v prodloužení doma s Istres. Ve druhém kole zívězilo Tours na hřišti Clermont Foot, Troyes pak v Nímes Olympique. A konečně ve třetím kole zvítězilo Troyes na hřišti Valenciennes 3:1, Tours si doma poradilo s Amiens také 3:1. Z posledních sezón je v ligovém poháru úspěšnější Troyes, které v minulé sezóně postoupilo do čtvrtfinále. Pro Tours je maximem z posledních sezón dnešní osmifinále.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:55.