Rusko – Finsko | 2:3 (kon.) | | | Česko – Švédsko | 2:1 (2:1 po s.n.) |
Olomouc – Ústí n/L | 5:2 (kon.) | | | Motor ČB – Most | 3:4 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Benátky n/J | 2:1 (3:2 po s.n.) |
Šumperk – Beroun | 5:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Havířov | 6:0 (kon.) | | | Třebíč – Jihlava | 1:3 (kon.) |
Kadaň – Litoměřice | 2:4 (kon.) |
NY Rangers – NY Islanders | 3:5 (kon.) | | | Carolina – Washington | 2:4 (kon.) | | | New Jersey – Anaheim | 2:3 (po pr.) |
Chicago – Vancouver | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Winnipeg – Florida | 5:2 (kon.) | | | Pittsburgh – Calgary | 4:3 (kon.) |
Ottawa – Arizona | 3:4 (po pr.) | | | Los Angeles – Colorado | 3:2 (1:0 po s.n.) |
Znojmo – Bolzano | 1:2 (kon.) |
Švýcarsko U20 – Česko U20 | 3:2 (kon.) |
SHK Hodonín – Orlová | 3:1 (kon.) | | | Nový Jičín – Technika Brno | 2:4 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Vsetín | 2:3 (kon.) |
Frýdek-M. – Břeclav | 6:1 (kon.) | | | Klatovy – Bílina | 5:4 (2:1 po s.n.) | | | Jablonec n/N – Žďár n/S | 6:4 (kon.) |
Sokolov – Kobra | 6:3 (kon.) | | | Vrchlabí – Milevsko | 5:2 (kon.) | | | Děčín – Pelhřimov | 6:2 (kon.) |
Jindř. Hradec – Řisuty | 4:5 (po pr.) | | | Tábor – Mor. Budějovice | 1:3 (kon.) | | | Klášterec nO – Kolín | 1:4 (kon.) |
Česko U16 – Rusko U16 | 0:6 (kon.) |
Norsko – Slovensko | 2:4 (kon.) |
Luleå – Djurgården | 4:2 (kon.) | | | Eisbären – Frölunda | 4:3 (kon.) |
Rusko – USA | 6:2 (kon.) | | | Kazachstán – Kanada | 2:6 (kon.) |
Piešťany – Slovensko U20 | 2:6 (kon.) |
Uničov – Rosice | 5:2 (kon.) | | | Hluboká n.V. – Písek | 3:6 (kon.) | | | Žirovnice – David Servis | 2:5 (kon.) |
Č. Lípa – Lomnice n/P | 8:4 (kon.) | | | SK Karviná – HC Šumperk | 2:1 (kon.) | | | Mar.Lázně – Stadion Cheb B | 6:4 (kon.) |
Bohumín – Rožnov p. R. | 5:6 (kon.) | | | Černošice – Mladá Boleslav B | 6:4 (kon.) | | | Nejdek – SKP Rokycany | 18:4 (kon.) |
Kaznějov – Cheb | 6:1 (kon.) | | | Uh.Ostroh – Šternberk | 2:3 (pře.) | | | Velká Bíteš – Brumov | 3:2 (kon.) |
Uh. Hradiště – Boskovice | 2:4 (kon.) | | | Kroměříž – Uh.Brod | 5:4 (kon.) | | | Warriors Brno – Blansko | 2:3 (kon.) |
Orlová – Studénka | 4:5 (kon.) | | | Rožnov p. R. B – Krnov | 6:5 (kon.) | | | Roudnice – Louny | 3:1 (kon.) |
Kobra Praha B – Hvězda Praha | 2:3 (kon.) | | | Králův Dvůr – Lev Benešov | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Vlašim – Rakovník | 3:2 (kon.) |
Mělník – Příbram | 4:1 (kon.) | | | Frýdlant – PSK Liberec | 4:1 (kon.) | | | ZH Pardubice – Chrudim | 1:6 (kon.) |
Jesenice – Slaný | 5:4 (kon.) | | | Strakonice – Tábor B | 4:2 (kon.) | | | Letňany – Žižkov Praha | 7:4 (kon.) |
konec
HC Rebel Město Nejdek
18:4
(6:1, 9:1, 3:2)
SKP Rokycany
Branky a nahrávky:
4. Majer (Danyo), 5. Jakubal (Mudra), 9. Kopfstein (Orlich), 13. Louthan (Hromádka), 15. Jakubal (Florián, Jakubal), 17. Florian (Mudra, Jakubal), 21. Záhora (Majer, Danyo), 24. Majer (Danyo, Záhora), 31. Florian, 33. Florian (Jakubal, Mudra), 34. Záhora (Jakubal), 35. Florian (Jakubal, Orlich), 37. Záhora (Král), 38. Florian (Mudra, Kopfstein), 39. Florian, 44. Chodounský (Majer), 51. Danyo (Mudra, Florian), 57. Kopfstein (Florian) – 8. Folprecht (Mareš), 27. Beran, 53. Kočí (Beran), 59. Hron (Mareš)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Rebel Město Nejdek:
Náhradníci:
Trenér:
SKP Rokycany:
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
SKP Rokycany:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Autorem branky je BOHUMIL HRON. Asistence: Martin Mareš.
Autorem branky je MARTIN KOPFSTEIN. Asistence: Josef Florian.
Autorem branky je VÁCLAV KOČÍ. Asistence: Aleš Beran.
Autorem branky je MARTIN DANYO. Asistence: Jiří Mudra a Josef Florian.
Autorem branky je MARTIN CHODOUNSKÝ. Asistence: Miroslav Majer.
Autorem branky je JOSEF FLORIAN. Bez asistence.
Autorem branky je JOSEF FLORIAN. Asistence: Jiří Mudra a Martin Kopfstein.
Autorem branky je MATĚJ ZÁHORA. Asistence: Král.
Autorem branky je JOSEF FLORIAN. Asistence: Tomáš Jakubal a Lukáš Orlich.
Autorem branky je MATĚJ ZÁHORA. Asistence: Tomáš Jakubal.
Autorem branky je JOSEF FLORIAN. Asistence: Tomáš Jakubal a Jiří Mudra.
Autorem branky je JOSEF FLORIAN. Bez asistence.
Autorem branky je ALEŠ BERAN. Bez asistence.
Autorem branky je MIROSLAV MAJER. Asistence: Martin Danyo a Matěj Záhora.
Autorem branky je MATĚJ ZÁHORA. Asistence: Miroslav Majer a Martin Danyo.
Autorem branky je JOSEF FLORIAN. Asistence: Jiří Mudra a Tomáš Jakubal.
Autorem branky je TOMÁŠ JAKUBAL. Asistence: Josef Florián a Pavel Jakubal.
Autorem branky je JAKUB LOUTHAN. Asistence: René Hromádka.
Autorem branky je MARTIN KOPFSTEIN. Asistence: Lukáš Orlich.
Autorem branky je DANIEL FOLPRECHT. Asistence: Martin Mareš.
Autorem branky je TOMÁŠ JAKUBAL. Asistence: Jiří Mudra.
Autorem branky je MIROSLAV MAJER. Asistence: Martin Danyo.