SHK Hodonín – Orlová 3:1 (kon.) | Nový Jičín – Technika Brno 2:4 (kon.) | Val. Meziříčí – Vsetín 2:3 (kon.)
Frýdek-M. – Břeclav 6:1 (kon.) | Klatovy – Bílina 5:4 (2:1 po s.n.) | Jablonec n/N – Žďár n/S 6:4 (kon.)
Sokolov – Kobra 6:3 (kon.) | Vrchlabí – Milevsko 5:2 (kon.) | Děčín – Pelhřimov 6:2 (kon.)
Jindř. Hradec – Řisuty 4:5 (po pr.) | Tábor – Mor. Budějovice 1:3 (kon.) | Klášterec nO – Kolín 1:4 (kon.)
HK Nový Jičín
2:4 (0:1, 1:3, 1:0)
HC Technika Brno
Sobota 21.12.2013, 17:002. liga skupina Východ

I když v poslední třetiny to vypadalo pro Nový Jičín slibně, Brno si vítězství ubránilo. Jako vánoční dárek si tedy Brno odváží z Nového Jičína 3 body. Tímto se s Vámi loučím. Přeji Vám krásné prožití Vánočních svátků, bohatého Ježíška a šťastný Nový rok.
    Budu se na Vás těšit 8.ledna. (19:20:47)

60:00

59:15
    Další oddechový čas.

59:15
    Vyloučen hráč Brna David Havíř za podrážení.

58:30
    Nový Jičín hraje power play.

58:02
    Oddechový čas pro domácí.

56:49
    Michal Horák vystřelil od modré čáry na Chvátala, který jeho střelu vyrazil betonem.

54:41
    Brno brání opravdu skvěle. Ke Chvátalovi se novojičínští útočníci dostávají horko-těžce.

53:10
    Atmosféra je opravdu napjatá. Oba dva týmy ukazují svoje kvality.

49:07
    Hraje se 5/5.

48:26
    Cabák střílel na Chvátala, ten jeho střelu vyrazil levým betonem.

47:00
    Vyloučen hráč Nového Jičína Michal Horák.

45:40
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Po tlaku Nového Jičína to začalo být před Chvátalem opravdu nebezpečné. Jakub Lehečka nahrál MARIÁNOVI KACÍŘOVI, který svou silnou střelou prostřelil Chvátala.

44:56
    Bude přesilovka Nového Jičína. Vyloučen Zapletal za podrážení.

43:30
    Látal ujel ze svého obranného pásma a přihrál Zábranskému, ovšem Šrámek jeho střelu šikovně chytil do lapačky.

42:23
    Nový Jičín si zahraje přesilovku. Vyloučen hráč Česnek.

41:35
    Po rozehrávce Kabeláč střílel na Chvátala, ale minul.

40:01

I v druhé třetině mělo jasnou převahu Brno, i když Nový Jičín dal gól, nevypadá to pro Nový Jičín slavně. Uvidíme jak se zápas bude vyvíjet dál. Poslední třetina začne cca v 18:40

Kateřina Krutilková

Branky a nahrávky: 40. Horák (Kacíř), 46. Kacíř (Lehečka) – 4. Benýšek (Látal, Havíř), 23. Čtvrtníček (Zábranský, Havíř), 30. Jurča (Látal, Odehnal), 32. Jurča (Benýšek, Havíř)

HK Nový Jičín: Šrámek (Kozák), Gebauer, Dusík, Kacíř, Kabeláč, Pelikán, Ohera, Lehečka, Cabák, Vašut (C), Sprušil, Putniorz, Macháček (A), Horák, Gulda (A), Chvostek F., Hanák, Vnenk, Zedník, Chvostek M., Uhlár
    HC Technika Brno: Chvátal (Novák), Habrovec (C), Štindl, Odehnal, Zapletal, Dittrich, Havíř, Bělohlávěk, Čtvrtníček, Jurča, Fardný, Česnek, Kozák, Benýšek (A), Látal, Bustin, Zábranský, Hnilička

Rozhodčí: Koliba – Mikler, Bouda