Florida – NY Rangers 1:2 (0:1 po s.n.) | Minnesota – St. Louis 1:2 (kon.) | Boston – NY Islanders 3:5 (kon.)
Carolina – Montreal 5:4 (po pr.) | Winnipeg – Buffalo 3:0 (kon.) | Dallas – Los Angeles 3:2 (kon.)
Colorado – Columbus 5:3 (kon.) | Anaheim – San Jose 6:3 (kon.) | Calgary – Philadelphia 1:4 (kon.)
Arizona – Edmonton 4:3 (po pr.) | Detroit – Toronto 2:3 (1:2 po s.n.)
Boston Bruins
3:5 (1:0, 2:3, 0:2)
New York Islanders
Středa 01.01.2014, 01:00 • TD Garden, Boston • NHL

56:03
    Přesilová hra je u konce. Milan Lucic (BOS) dostává dvě minuty za vražení, dvě minuty za nesportovní chování a také osobní trest do konce utkání.

54:45
    Brian Strait (NYI) dostává dvě minuty za hákování.

52:48
    Brad Marchand (BOS) a Colin McDonald (NYI) dostávají dvě minuty za hrubost. Domácí útočník však dostává ještě dvě minuty navíc, takže přesilovka pro hosty.

39:20
    Tuukka Rask (BOS) dostává dvě minuty za zdržování hry. Chtěl vypomoci obraně, ale poslal puk přes mantinel.

36:33
    Tři sekundy po brance je tu krosček Milana Lucice (BOS) a další přesilovka hostů.

36:05
    Torey Krug (BOS) dostává dvě minuty za vražení.

30:47
    Calvin de Haan (NYI) dostává dvě minuty za krosček.

25:28
    Matt Bartkowski (BOS) dostává dvě minuty za držení.

13:49
    Jordan Caron (BOS) dostává dvě minuty za držení.

10:52
    Trochu přísný trest pro Cala Clutterbucka (NYI), který dostává dvě minuty za hrubost.

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 5. Krejčí (Iginla, Lucic), 33. Bergeron (Spooner, Smith), 33. Paille (Chára) – 26. Nielsen (Tavares, Okposo), 37. Nielsen (Vanek, Tavares), 40. Okposo (MacDonald), 41. Tavares (Vanek, Hickey), 54. Tavares (MacDonald, Okposo)

Boston Bruins: Rask – Chára, Boychuk, Bartkowski, Miller, Krug, McQuaid – Lucic, Krejčí, Iginla – Marchand, Bergeron, Smith – Fraser, Spooner, Johnson – Paille, Campbell, Caron.
    New York Islanders: Nabokov – MacDonald, Hickey, de Haan, Hamonic, Strait, Carkner – Vanek, Tavares, Okposo – Grabner, Nielsen, Clutterbuck – Nelson, Strome, McDonald – Regin, Cizikas, Martin.

Rozhodčí: Martell, Meier – Cameron, Wheler

Diváci: 17 565