Florida – NY Rangers 1:2 (0:1 po s.n.) | Minnesota – St. Louis 1:2 (kon.) | Boston – NY Islanders 3:5 (kon.)
Carolina – Montreal 5:4 (po pr.) | Winnipeg – Buffalo 3:0 (kon.) | Dallas – Los Angeles 3:2 (kon.)
Colorado – Columbus 5:3 (kon.) | Anaheim – San Jose 6:3 (kon.) | Calgary – Philadelphia 1:4 (kon.)
Arizona – Edmonton 4:3 (po pr.) | Detroit – Toronto 2:3 (1:2 po s.n.)
Dallas Stars
3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
Los Angeles Kings
Středa 01.01.2014, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je ode mne vše děkuji za pozornost a u dalších online přenosů na viděnou. Přeji úspěšný rok 2014. (04:43:40)

Hvězdy zápasu

1. Eric Cole (DAL) 2+0
    2. Tyler Seguin (DAL) 1+1
    3. Rich Peverly (DAL) 0+1

Třetí třetina skončila a přinesla nám jednu branku a to na straně hostů. Kings dokázali ještě zdramatizovat utkání, ale to je tak vše. První třetina patřila jasně Los Angeles, ale od druhé periody se králem ledu stal Dallas. Domácí tým poráží Los Angeles a získává tak poslední dva body v tomto roce.

60:00

59:47
    Tohle už vypadá pro hosty hodně špatně.

59:38
    Střela od modré byla tečována Kopitarem a puk se zastavil na brankové čáře.

59:13
    Hosté kombinují v útočném pásmu, ale teď se domácí osvobozují a vyhazují.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:59
    Scrivens zůstává na střídačce. Kings to zkoušejí v šesti.

58:59
    Oddechový čas pro hosty.

58:43
    Dallas je teď velice aktivní. Hosté nemají ani možnost odvolat brankáře.

58:17
    Dallas se drží v útočném pásmu a střílí z každé pozice.

57:49
    Na ledě jsou první formace, tak uvidíme co dokáží.

Dnešní utkání sleduje 15 610 diváků.

57:19
    Hostům se nedaří dostat k puku, ale vypadá to jako by už přestali hrát.

56:39
    Hosté si teď nerozuměli na modré čáře a rozhodčí píská postavení mimo hru.

56:17
    Cole zkusil vystřelit od modré čáry, ale jeho střela byla sražena do ochranné sítě.

55:41
    Los Angeles drží puk ve vlastním obranném pásmu a v klidu střídá.

55:01
    Před námi je poslední pětiminutovka a u puku jsou Kings.

Adam Soukup

Branky a nahrávky: 16. Cole (Seguin, Benn), 33. Seguin (Chiasson, Benn), 36. Cole (Peverly, Ničkuškin) – 13. Carter (Richards, Doughty), 42. Kopitar (Carter, King)

Dallas Stars: Lehtonen (Ellis) – Dillon, Goligoski, Rome, Jo. Benn, Gaunce, Connauton – Ničuškin, Seguin, Ja. Benn – Garbutt, Eakin, Roussel – Chiasson, Peverly, Cole – Jeffrey, Fiddler, Horcoff
    Los Angeles Kings: Scrivens (Jones) – Doughty, Regehr, Mitchell, Vojnov, Greene, Muzzin – Carter, Kopitar, King – Williams, Richards, Brown – Toffoli, Stoll, Lewis – Nolan, Fraser, Clifford

Rozhodčí: Kowal, Rehman – Amell, McElman

Diváci: 15 610