Florida – NY Rangers 1:2 (0:1 po s.n.) | Minnesota – St. Louis 1:2 (kon.) | Boston – NY Islanders 3:5 (kon.)
Carolina – Montreal 5:4 (po pr.) | Winnipeg – Buffalo 3:0 (kon.) | Dallas – Los Angeles 3:2 (kon.)
Colorado – Columbus 5:3 (kon.) | Anaheim – San Jose 6:3 (kon.) | Calgary – Philadelphia 1:4 (kon.)
Arizona – Edmonton 4:3 (po pr.) | Detroit – Toronto 2:3 (1:2 po s.n.)
Dallas Stars
3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
Los Angeles Kings
Středa 01.01.2014, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je ode mne vše děkuji za pozornost a u dalších online přenosů na viděnou. Přeji úspěšný rok 2014. (04:43:40)

Hvězdy zápasu

1. Eric Cole (DAL) 2+0
    2. Tyler Seguin (DAL) 1+1
    3. Rich Peverly (DAL) 0+1

Třetí třetina skončila a přinesla nám jednu branku a to na straně hostů. Kings dokázali ještě zdramatizovat utkání, ale to je tak vše. První třetina patřila jasně Los Angeles, ale od druhé periody se králem ledu stal Dallas. Domácí tým poráží Los Angeles a získává tak poslední dva body v tomto roce.

60:00

59:47
    Tohle už vypadá pro hosty hodně špatně.

59:38
    Střela od modré byla tečována Kopitarem a puk se zastavil na brankové čáře.

59:13
    Hosté kombinují v útočném pásmu, ale teď se domácí osvobozují a vyhazují.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:59
    Scrivens zůstává na střídačce. Kings to zkoušejí v šesti.

58:59
    Oddechový čas pro hosty.

58:43
    Dallas je teď velice aktivní. Hosté nemají ani možnost odvolat brankáře.

58:17
    Dallas se drží v útočném pásmu a střílí z každé pozice.

57:49
    Na ledě jsou první formace, tak uvidíme co dokáží.

Dnešní utkání sleduje 15 610 diváků.

57:19
    Hostům se nedaří dostat k puku, ale vypadá to jako by už přestali hrát.

56:39
    Hosté si teď nerozuměli na modré čáře a rozhodčí píská postavení mimo hru.

56:17
    Cole zkusil vystřelit od modré čáry, ale jeho střela byla sražena do ochranné sítě.

55:41
    Los Angeles drží puk ve vlastním obranném pásmu a v klidu střídá.

55:01
    Před námi je poslední pětiminutovka a u puku jsou Kings.

Komerční přestávka.

54:54
    Kopitar trefuje horní konstrukci branky!

54:28
    Kopitar získal puk a zakládá rychlí protiútok.

53:59
    Dallas stále drží puk i pásmo a snaží se něco vymyslet.

53:34
    Hosté v plném počtu, ale domácí měli nějaké šance v přesilové hře.

52:49
    Domácí tým se přesunul do útočného pásma, kde kombinuje.

52:18
    Cole mohl dorážet do poloprázdné branky, ale trefil pouze tyč.

51:59
    Dallas má před sebou přesilovou hru a stále střílí.

51:34
    (LAK) dostává dvě minuty za nesportovní chování.

51:33
    Seguin mohl skórovat do zcela prázdné branky, ale jeden z hostujících hráčů úmyslně posunul branku a bude se vylučovat.

50:39
    Dallas bojuje o puk a vybojoval a nyní se nastěhoval před Scrivense.

49:33
    Hosté se pokoušejí rozehrát z vlastního pásma, ale moc se jim to nedaří.

48:29
    Hra se nyní přesunula do středního pásma a tak musí být v pozoru oba brankáři.

47:26
    Seguin opět střílel od modré, ale trefuje pouze připraveného hostujícího brankáře.

46:42
    Stars se dostali do útočné třetiny a hledají vhodnou pozici pro střelu a nakonec vystřelil Seguin, ale minul branku.

45:40
    Opět ta samá situace Stoll se pokusil přejít přes střední pásmo, ale neúspěšně.

45:03
    Hostům se vůbec nedaří přechod přes střední pásmo a Dallas toho využívá.

44:28
    Dallas se dostal do útočného pásma a střílí z každé pozice.

43:44
    Carter rozehrává z vlastního pásma na Kopitara, ale ten puk ztrácí.

42:49
    Hosté jsou po gólu při chuti a snaží se vyrovnat, nyní jsou opět před Lehtonenem.

41:05
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    A hosté dramatizují utkání! Puk se odrazil od mantinelu do před brankového prostoru, ale nakonec ho dorazil ANZE KOPITAR, který si připisuje svůj třináctý gól v sezóně. Asistence: Jeff Carter a Dwight King.

40:16
    Vhazování vyhráli Kings a už se ženou do předu.

40:01

První třetina nám skončila a přinesla nám dvě branky a to na straně domácích. Dallas ve druhé třetině hrál o sto procent lépe než v té první a ukázal kdo je tady doma. Los Angeles to bude mít ve třetí části velice těžké, ale uvidíme jestli se hostům podaří ještě zdramatizovat nebo otočit zápas.

Další třetina začne přibližně ve 4:02.

40:00

39:39
    Dallas může ještě zaútočit, ale zastavuje ho ofsajd.

39:16
    Hosté si ještě vytvářejí šance, ale nyní ztratili kotouč.

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:33
    Garbutt zkusil střelu z mezikruží, ale trefuje pouze připraveného Scrivensa.

38:19
    Stars si přehazují puk ve vlastním pásmu a v klidu střídají.

37:49
    Domácí se nyní brání, ale teď vyhazují puk na zakázané uvolnění. Následuje krátká přestávka.

36:56
    Hosté se probudili a dostali se do útočného pásma a King vypálil ihned od modré.

35:16
    Dallas právě vstřelil branku!
    Krásná kombinace! ERIC COLE dostal krásnou a hlavně přesnou přihrávku do pravého kruhu odkud střílel do zcela odkryté branky. Asistence: Rich Peverley a Valeri Nichushkin.

35:03
    Peverly dostal přihrávku do levého kruhu, ale minul branku.

34:25
    U puku jsou stále domácí, konkrétně Horcoff ale zatím nic nevymyslel.

33:46
    Hosté se nemohou dostat z vlastní třetiny, Dallas je velice aktivní.

32:13
    Domácí tým využívá přesilovou hru a jde do vedení. TYLER SEGUIN dokázal vystřelit, ale minul branku a puk se odrazil od zadního mantinelu před branku, kde pak stačil ještě dorazit kotouč do poloprázdné branky. Asistence: Alex Chiasson a Jamie Benn.

32:02
    Domácí mají přesilovou hru a ihned se stěhují do útočného pásma.

31:34
    Clifford (LAK) dostává dvě minuty za podražení.

31:13
    Seguin vyzkoušel pozornost Scrivensa, ale ten byl v pozoru a střelu zlikvidoval.

30:56
    Stars vyhazují na zakázané uvolnění.

30:36
    Hosté nyní sevřeli domácí pětku v útočném pásmu a teď se o střelu pokusil Kopitar, ale minul branku.

30:06
    Polovina zápasu je za námi a my vidíme velice vyrovnaný zápas.

29:22
    King se pokoušeli nyní o únik, ale Stoll si nerozuměl s obráncem Muzzinem.

28:35
    Dallas se dostal do hry a stále drží v útočném pásmu.

27:25
    Dallas si vybojoval puk a ihned se umístil před Scrivensem.

26:27
    Los Angeles se pokoušejí rozehrát z vlastního pásma, ale moc se jim to nedaří až teď Mitchell poslal kotouč o mantinel Brownovi.

25:49
    Kopitar a Carter nyní mohli založit útočnou akci 2 na 1, ale zastavuje je ofsajd.

25:08
    Teď se puku zmocnili domácí a ženou se do předu.

24:39
    Dallas se pouze brání a vyhazuje puky do středního pásma.

23:49
    Los Angeles jsou ve druhé třetině jasně lepším celkem a stále se drží v útočném pásmu.

23:20
    Stars vyhazují kotouč na zakázané uvolnění.

22:59
    Kings jsou stále před Lehtonenem, ale zatím není nikdo schopen vystřelit.

22:28
    Hosté se nyní dostali zpět do útočné třetiny a opět kombinují.

21:58
    Domácí se nyní zmocnili puku a vyhazují ho přes všechny čáry.

21:23
    Kopitar zkusil střelu z pravého kruhu, ale domácí brankář jeh pokus vychytal.

20:59
    Los Angeles se drží v útočném pásmu a hledá vhodnou pozici pro střelbu.

20:29
    (LAK) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

20:29
    Vhazování vyhráli domácí a zakládají útok.

20:01

První třetina skončila a přinesla nám dvě branky. První gól dali hosté a to během přesilové hry 4 na 3, kde se prosadil Carter. O tři minuty později domácí celek vyrovnal a to také v přesilové hře, kdy se trefil Cole. Skóre zatím ukazuje vyrovnanou hru. Oba týmy neměli zatím žádnou velkou šanci až na Kopitara, který trefil horní tyčku.

Další třetina začne přibližně ve 3:08.

20:00

19:47
    Hra se odehrává ve středním pásmu.

19:19
    Hosté rozehrávají z vlastního pásma a pokoušejí se o přechod přes střední pásmo.

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:32
    Domácí se poprvé osvobozují a mohou konečně střídat.

18:16
    Los Angeles je stále v útočném pásmu a střílí z každé pozice.

17:51
    Richards ještě udržel pásmo, ale po střele Kopitara se hra přerušuje.

17:27
    Kopitar vystřelil hned po vyhraném buly a trefuje horní tyč!

16:54
    Roussel (DAL) dostává dvě minuty za sekání.

15:58
    A je vyrovnáno! ERIC COLE využívá přesilovou hru. Krásná kombinace, která skončila nejprve tyčkou, ale od horní tyče se puk odrazil za záda hostujícího brankáře. Asistence: Tyler Seguin a Jamie Benn.

15:23
    Nolan (LAK) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

15:11
    Kopitar hledal před brankou Cartera, ale puk se k němu nedostal.

14:45
    Domácí Stars jsou pod tlakem a proto raději kotouč vyhazují na zakázané uvolnění.

14:39

14:38
    Domácí hráč Roussel vyhnal hosty za modrou čáru a hosté tak musí rozehrávat znova.

14:13
    Kings jsou neustále před Lehtonenem, ale zatím moc nestřílí.

13:40
    Hosté jsou nyní velice aktivní a drží domácí pod tlakem.

13:18
    Hra nyní pokračuje 4 na 4. Los Angeles se drží v útočném pásmu a snaží se kombinovat.

12:23
    A hosté jdou do vedení! JEFF CARTER využívá přesilovou hru a dává tak úvodní branku utkání. Richards vystřelil od modré a před brankou tečoval puk již zmiňovaný hráč. Asistence: Michael Richards a Drew Doughty.

12:07
    (DAL) dostává dvě minuty za podražení. Hra 3 na 4.

11:49
    Hra bude pokračovat 4 na 4. Jeden z hostujícího týmu dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

11:22
    Kopitar vystřelil od modré a Scrivens jeho střelu zlikvidoval a poté se před brankou seběhla menší potyčka.

10:45
    Gaunce (DAL) dostává dvě minuty za zdržování hry.

10:31
    Vojnov vystřelil z hodně ostrého úhlu, ale tato střela byla pro Scrivensa chuťovka.

10:14
    Lehtonen chytá střelu z pravého kruhu. Následuje komerční přestávka.

09:36
    Hosté se nyní nastěhovali do útočného pásma a snaží se dobít domácí branku.

08:49
    Los Angeles se nemůže dostat na delší dobu do útočného pásmu. Nyní se bojuje o puk za Lehtonenovou brankou.

08:15
    Puk ve středním pásmu, kde o něj bojují Seguin a Carter.

07:49
    Kopitar vystřelil od modré a poté dokázal dorážet, ale Lehtonen vytáhl krásný zákrok a zatím drží čisté konto.

07:23
    Hosté bojují o kotouč v útočném pásmu, ale neúspěšně.

06:41
    Scrivens je nyní zasypáván spoustami střel. Teď chytil střelu od Benna, který mířil do pravého růžku.

06:29
    Střela od modré končí u Scrivense v lapačce.

06:18
    Hráči z Dallasu si nyní nerozuměli a rozehráli na zakázané uvolnění. Následuje přestávka.

06:05

05:46
    Dallas má problém s přechodem do útočné třetiny.

05:17
    Hosté se skvěle brání a vyhazují puk přes všechny čáry a mohou v klidu vystřídat.

04:43
    Benn zkusil puk pouze nahodit, ale Scrivens vykopl puk pravým betonem.

04:28
    Domácí se drží v útočném pásmu a pokoušejí se najít vhodnou pozici pro střelu.

04:08
    Nyní mají domácí příležitost otevřít skóre dnešního utkání.

04:04
    Green (LAK) dostává dvě minuty za hákování.

03:39
    Richards zkusil střelu z ostrého úhlu, ale netrefil branku.

02:50
    Dallas se dostal do útočného pásma a kombinuje.

02:19
    Los Angeles vybojovalo kotouč a pokouší se přejít do útočného pásma.

01:56
    Teď už i Kings si připisují první střelu v utkání. Nolan zkusil vypálit od modré, ale Lehtonen střelu viděl.

01:17
    Teď jeden z domácích hráčů zkusil bekhendovou střelu, ale ta končí ve výstroji Scrivense.

00:38
    Domácí vybojovali puk a zkusili poprvé ohrozit hostujícího brankáře.

00:13
    Vhazování vyhráli hosté a zakládají rychlý útok, ale nyní jim nevyšel přechod do útočného pásma. Postavení mimo hru.

00:01

Nyní si poslechneme národní hymnu USA.

Rozhodčí jsou již na ledové ploše a ihned za nimi naskakují oba týmy.

Vítám všechny fanoušky i fanynky v novém roce 2014 u nejvyšší hokejové ligy. Jak již bývá zvykem utkání začne o něco později a to přibližně ve 2:10.

Dallas Stars: Lehtonen (Ellis) – Dillon, Goligoski, Rome, Jo. Benn, Gaunce, Connauton – Ničuškin, Seguin, Ja. Benn – Garbutt, Eakin, Roussel – Chiasson, Peverly, Cole – Jeffrey, Fiddler, Horcoff

Los Angeles Kings: Jones (Scrivens) – Doughty, Regehr, Mitchell, Vojnov, Greene, Muzzin – Carter, Kopitar, King – Williams, Richards, Brown, Toffoli, Stoll, Lewis – Nolan, Fraser, Clifford

Rozhodčí: Kowal, Rehman – Amell, McElman.

Češi a Slováci na ledě
    Do utkání nezasáhne žádný český ani slovenský hráč.

24.12.2013 Los Angeles – Dallas 2:5

Má po třiceti devíti odehraných utkáních na svém kontě padesát čtyři bodů a to za dvacet pět výher, čtyři prohry v prodloužení a deset proher. Tato statistika řadí Kings na devátou příčku v ligové tabulce. Los Angeles poslední zápas prohrálo a to s Nashvillem 3:2. Nejproduktivnější hráč je Anze Kopitar který má na svém kontě dvanáct gólů a dvacet jedna asistencí.

Má po třiceti osmi odehraných utkáních na svém kontě čtyřicet pět bodů a to za devatenáct výher, sedm proher v prodloužení a dvanáct proher. Tato statistika řadí Stars na třináctou příčku v ligové tabulce. Dallas poslední zápas prohrál a to se Saint Louis 3:2 p. Nejproduktivnější hráč je Tyler Seguin který má na svém kontě devatenáct gólů a osmnáct asistencí.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Adam Soukup

Branky a nahrávky: 16. Cole (Seguin, Benn), 33. Seguin (Chiasson, Benn), 36. Cole (Peverly, Ničkuškin) – 13. Carter (Richards, Doughty), 42. Kopitar (Carter, King)

Los Angeles Kings: Scrivens (Jones) – Doughty, Regehr, Mitchell, Vojnov, Greene, Muzzin – Carter, Kopitar, King – Williams, Richards, Brown – Toffoli, Stoll, Lewis – Nolan, Fraser, Clifford

Rozhodčí: Kowal, Rehman – Amell, McElman

Diváci: 15 610