Michalovce – Trnava 1:2 (po pr.) | SR 18 – Spišská N. Ves 4:2 (kon.) | Topoľčany – Prievidza 9:3 (kon.)
Bardejov – Lipt. Mikuláš 4:5 (kon.) | Pov. Bystrica – Detva 1:2 (kon.) | Senica – Prešov 5:1 (kon.)
HK 95 Považská Bystrica
1:2 (1:2, 0:0, 0:0)
HK Detva
sk Pátek 03.01.2014, 18:00 • Zimný štadión Považská Bystrica • 1. liga (SR)

A je po zápase, v ktorom sme videli mnoho pekných momentov, čarovných zákrokov brankárov, hlavne Hričinu, ktorý mal životný zápas a taktiež množstvo vylúčení. Z Považskej Bystrice Vám želám príjemný zvyšok večera. (19:57:29)

60:00

59:30
    Tak nie, hostia nedávajú príležitosť usadiť sa v útočnom pásme

58:30
    Zrejme tréner siahne po powerplay

56:40
    Srnka sa preklučkoval sám pred domácu bránku a mohol sa pýtať brankára kde to chce, ale Hričinovi to je dnes jedno, chytá všetko! Paradný zákrok vyrážačkou!

54:38
    Zorvan sa sám rútil a na dva krát neprekonal Hričinu a po druhej strele sa puk vrátil od betónu brankára na modrú čiaru, kde hneď z prvej vystrelil Teper a Hričina ukázal neuveriteľný semafór!!!

47:55
    Jánošík sám pred Hričinou, ale nezvyšuje skóre, brankár domácich má jednoducho skvelý deň, predvádza výborné zákroky!

45:30
    Hráčom zápasu je jednoznačne brankár domácich Hričina. Diváci skandujú jeho meno už druhý krát!

43:56
    V prečíslení dvaja na jedného sa ocitol Buda a Graham, druhý menovaný volil pred strelou klučku do strany a Hričina sa zaskvel krásnym zákrokom, keď betónom zastavil puk na čiare!!!

43:40
    Slávik tvrdou strelou vyskúšal Orčíka!

40:01

40:01
    Začala sa tretia tretina.

V druhej tretine sme videli obrovské množstvo vylúčení na obidvoch stranách, ale ani jedna nebola efektívne zakoncčena a preto je stav aj po druhej tretine nezmeniný 1:2. Nemožno samozrejme zabudnúť na bravúrne zákroky Hričinu, ktorý je veľkou oporou mužstva. Záverečná tretina začne približne o 19:25.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:38
    Domáci v plnom počte.

39:08
    Ižvolt krásne mieril do horného ľavého rohu, bola tam vyrážačka Orčíka!

28:01
    Fekiač za hákovanie na 2 minúty, domáci hrajú 4 proti 3, čo je veľká šanca na vyrovnanie!

Matúš Kubala

Branky a nahrávky: 9. Koleda (Ižvolt, Hriňa) – 12. Graham (Buda, Pač), 15. Graham (Buda, Jánošík)

HK 95 Považská Bystrica: Hričina, (Buliš) – Hriňa, Balušík, Filo, Dubeň.L, Lehocký, Dubeň.J, Vereš, Reitmayer – Koleda, Slávik, Ižvolt – Boško, Kostelanský, Valach- Vokulič, Ligas, Kudlej – Kršjak, Hlinka, Jarab,
    HK Detva: Orčík, (Tomljenovic) – Hataš, Tóth, Pač, Neumann, Teper, Zošiak, Georgievsky – Petro, Srnka, Goga – Zorvan, Jánošík, Fekiač – Németh, Chalupský, Buda, – Trochta,Graham

Rozhodčí: Krist – Drblík, Kuník