Michalovce – Trnava 1:2 (po pr.) | SR 18 – Spišská N. Ves 4:2 (kon.) | Topoľčany – Prievidza 9:3 (kon.)
Bardejov – Lipt. Mikuláš 4:5 (kon.) | Pov. Bystrica – Detva 1:2 (kon.) | Senica – Prešov 5:1 (kon.)
HK 95 Považská Bystrica
1:2 (1:2, 0:0, 0:0)
HK Detva
sk Pátek 03.01.2014, 18:00 • Zimný štadión Považská Bystrica • 1. liga (SR)

56:40
    Srnka sa preklučkoval sám pred domácu bránku a mohol sa pýtať brankára kde to chce, ale Hričinovi to je dnes jedno, chytá všetko! Paradný zákrok vyrážačkou!

54:38
    Zorvan sa sám rútil a na dva krát neprekonal Hričinu a po druhej strele sa puk vrátil od betónu brankára na modrú čiaru, kde hneď z prvej vystrelil Teper a Hričina ukázal neuveriteľný semafór!!!

51:16
    Lehocký do lapačky Orčíka!

49:07
    Srnka za hru so zdvihnutou hokejkou na 2 minúty

47:55
    Jánošík sám pred Hričinou, ale nezvyšuje skóre, brankár domácich má jednoducho skvelý deň, predvádza výborné zákroky!

43:56
    V prečíslení dvaja na jedného sa ocitol Buda a Graham, druhý menovaný volil pred strelou klučku do strany a Hričina sa zaskvel krásnym zákrokom, keď betónom zastavil puk na čiare!!!

43:40
    Slávik tvrdou strelou vyskúšal Orčíka!

39:08
    Ižvolt krásne mieril do horného ľavého rohu, bola tam vyrážačka Orčíka!

28:01
    Fekiač za hákovanie na 2 minúty, domáci hrajú 4 proti 3, čo je veľká šanca na vyrovnanie!

37:55
    Zošiak menší trest za podrazenie

37:38
    Filo za kroštek na dve minúty

35:53
    Hričina s čarovnými zákrokmi drži !!! Najskôr ľavým betónom zneškodnil strelu od modrej a potom ho na dva krát neprekonal Jánošík, ktorý trafil pravý betón a hneď nato lapačku domáceho ochrancu brány!!!

34:17
    Dvojté vylúčenie pre domácich! Dubeň J. za hákovanie a hneď nato hral nebezpečne s vysokou hokejkou Ligas. Hostia majú 2 minúty výhodu o dvoch hráčov

27:55
    Graham kľučkou nezavršuje svoj hatrick! Hričina vytláča puk pravým betónom !

26:12
    Koleda z pravej strany a ani Kostelanský od modrej neprekonáva Orčíka, konkrétne jeho ľavý betón!

25:01
    Menšia šarvátka pred domácim brankárom, na trestnú lavicu však odchádza za údery len Buda na 2 minúty

22:30
    Reitmayer nevyužil vynikajúcu príležitosť na vyrovnanie, sám sa rútil na brankára a ten lapačkou vyráža puk ponad mantinel!

18:37
    Petro vystrelil z pravej strany a Hričina pekným zákrokom drží svoje mužstvo nad vodou!

18:03
    Lehocký oslabí panterov na dve minúty za sekanie

15:26
    Menší trest za podrazenie si odsedí Fekiač

14:04
    Detva dala gól!

DAVID GRAHAM dáva svoj druhý gól a posiela svoje mužstvo do vedenie !

Asistencia : Buda, Jánošík

13:55
    Jánošik triafa len Hričinu a tomu vypadáva puk a hostia sa udržia v pásme!

11:39

Buda neprekonal pozorného Hričinu, ale hneď z dorážky už šancu premenil do odkrytej brány DAVID GRAHAM!

Asistencia : Buda, Pač

08:22
    Považská Bystrica dala gól!

Domáci využívajú prvú početnú výhodu! Ižvolt krásne našiel voľného MARIÁNA KOLEDU a ten prekonáva bezmocného Orčíka!

Asistencia: Ižvolt, Hriňa