Most – Havlíčkův Brod 0:2 (kon.) | Havířov – Litoměřice 3:1 (kon.) | Benátky n/J – Třebíč 1:3 (kon.)
Beroun – Kadaň 5:0 (kont.) | Jihlava – Šumperk 6:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Olomouc 2:1 (kon.)
Ústí nad Labem-Bukov;
souřadnice: 50° 40′ 38″ s. š • 1. liga (ČR)

Ústí nad Labem – Na úvodní branku po vánoční přestávce si muselo 1 345 diváků ve Zlatopramen Areně počkat do osmatřicáté minuty, kdy se prosadil v přesilové hře českobudějovický Zdeněk Ondřej. Ústečtí si vynutili prodloužení v minutě čtyřiapadesáté, kdy dvojnásobnou početní výhodu zužitkoval Marek Loskot. V sedmé sérii nájezdů poté zařídil druhý prémiový bod domácím Martin Hanzl.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (20:49:48)

Podrobné statistiky utkání:

Branky a nahrávky:
    54. Loskot (Vobořil), rozhodující nájezd Hanzl – 38. Ondřej (Rob, Kotalík).
    Rozhodčí: Souček, Schmejkal – Svobodová, Jílek.
    Vyloučení: 8:9.
    Využití: 1:1.
    Diváci: 1 345.
    Průběh utkání: 0:1, 2:1.
    Zakázaná uvolnění: 0:6.
    Ofsajdy: 4:3; z toho na úmyslné ofsajdy 0:1.
    Vyhraná vhazování: 36:34 (8:12, 16:11, 8:8 – 4:3).
    Nejlepší hráči: Jakub Pořický – Dominik Halmoši.

Nejlepší hráči:

HC Slovan Ústečtí Lvi: Jakub Pořický (0+0)
    ČEZ Motor České Budějovice: Dominik Halmoši

Ústečtí Lvi právě vstřelili branku!

Rozhodující nájezd obstaral v sedmé sérii MARTIN HANZL (3+5), na jehož střelu nenalezli hosté, konkrétně Luboš Rob, odpověď.

Luboš Rob branku netrefil – 3:2. Ústečtí vítězí.

Luboš Rob musí znovu dát.

Martin Hanzl znovu proměňuje – 3:2.

Za Ústecké Lvy Martin Hanzl.

Luboši Robovi nejprve sjel kotouč z hole, vše ale napravil v zakončení, kdy prostřelil ústeckého brankáře – 2:2.

Luboš Rob musí dát.

Martin Hanzl střelou k tyči proměnil – 2:1.

Za domácí tentokrát Martin Hanzl.

Aleš Kotalík nedává – 1:1.

Za České Budějovice znovu Aleš Kotalík.

Marek Loskot bekhendem nepřekonal beton hostujícího brankáře – 1:1.

Za Ústí nad Labem Marek Loskot.

Aleš Kotalík těsně minul – 1:1.

Čtvrtou sérii dokončí Aleš Kotalík.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 54. Loskot (Vobořil), rozh. náj. Hanzl – 38. Ondřej (Rob, Kotalík)

HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (J. Dlouhý) – Grin, Z. Sklenička, K. Černý, Vobořil, Vl. Brož, Smetana, Vaněk – P. Přeučil, Alinč, Roubík – Loskot, Rod, D. Tůma – Baránek, M. Hanzl, Vávra – Dostálek, Videlka, Pořický. Trenéři: Milan Skrbek, Tomáš Mareš.
    Banes Motor České Budějovice: Halmoši (Kůdela) – J. Kasík, Vráblík, L. Bohunický, Chmelíř, Pavlíček, Prokop, Kotaška – Kuchejda, Šperger, Ferebauer – Kotalík, Šachl, Z. Ondřej – J. Bárta, Skuhravý, Melka – Kniazev, Rob, Vaniš – Přibyl. Trenéři: Petr Rosol, Radek Bělohlav st.

Rozhodčí: Souček, Schmejkal – Svobodová, Jílek

Diváci: 1 345