Most – Havlíčkův Brod 0:2 (kon.) | Havířov – Litoměřice 3:1 (kon.) | Benátky n/J – Třebíč 1:3 (kon.)
Beroun – Kadaň 5:0 (kont.) | Jihlava – Šumperk 6:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Olomouc 2:1 (kon.)
Ústí nad Labem-Bukov;
souřadnice: 50° 40′ 38″ s. š • 1. liga (ČR)

64:34
    Početní výhoda pro Slovan. Menší trest za podražení náleží Zdeňku Špergerovi (CEB).

Celkem TM v letošním ročníku: 20.
    Vyloučení celkem v zápase: 8:9.

54:10
    Hrát se bude čtyři na čtyři. Zbyněk Sklenička (UNL) míří dnes podruhé na trestnou lavici, tentokrát si musí kapitán Ústeckých Lvů odkroutit menší trest za nedovolené bránění.

Celkem TM v dnešním utkání: 4.
    Celkem TM v letošním ročníku: 69.
    Vyloučení celkem v zápase: 8:8.

53:05
    Dvojnásobná početní výhoda pro Ústí nad Labem. Antonín Melka (CEB) potrestán menším trestem za hrubost.

Celkem TM v letošním ročníku: 18.
    Vyloučení celkem v zápase: 7:8.

52:04
    Šance na vyrovnání pro domácí v podobě přesilovky. Václav Skuhravý (CEB) vyloučen na dvě minuty za podražení. Komerční přestávka.

Celkem TM v letošním ročníku: 109.
    Vyloučení celkem v zápase: 7:7.

36:30
    Přesilová hra pro Motor. Kamil Černý (UNL) putuje na trestnou lavici na dvě minuty za nedovolené bránění.

Celkem TM v letošním ročníku: 30.
    Vyloučení celkem v zápase: 7:6.

32:49
    Hosté se budou muset dvě minuty obejít bez svého kapitána, Aleš Kotalík (CEB) potrestán dvouminutovým trestem za podražení. Komerční přestávka.

Celkem TM v letošním ročníku: 24.
    Vyloučení celkem v zápase: 6:6.

30:28
    Jedenácté vyloučení dnešního zápasu. Hráčské lavici Ústeckých Lvů udělen menší trest pro hráčskou lavici za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká David Videlka (UNL).

Vyloučení celkem v zápase: 6:5.

27:24
    Poměr sil na ledě se znovu srovná. Marek Loskot (UNL) obdržel dvě minuty za vysokou hůl.

Celkem TM v letošním ročníku: 6.
    Vyloučení celkem v zápase: 5:5.

26:07
    Početní výhoda pro Ústecké Lvy. Antonín Melka (CEB) inkasoval menší trest za krosček. Komerční přestávka.

Celkem TM v letošním ročníku: 16.
    Vyloučení celkem v zápase: 4:5.

22:32
    Hráčská lavice Českých Budějovic potrestána menším trestem za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Tomáš Prokop (CEB).

Vyloučení celkem v zápase: 4:4.

20:24
    Přesilovka ve prospěch hostů. Zbyněk Sklenička (UNL) vyloučen na dvě minuty za podražení.

Celkem TM v letošním ročníku: 67.
    Vyloučení celkem v zápase: 4:3.

17:44
    Dvojnásobná početní výhoda pro Ústí nad Labem. Vyloučeni hráči:

Marek Vaniš (CEB) – dvě minuty za držení protihráče, celkem TM v letošním ročníku: 18;
    Lukáš Bohunický (CEB) – dvě minuty za držení protihráče, celkem TM v dnešním utkání: 4, celkem TM v letošním ročníku: 6.

Vyloučení celkem v zápase: 3:3.

10:09
    Bude se znovu vylučovat. Menší trest za sekání si musí jít odpykat Kamil Černý (UNL).

Celkem TM v letošním ročníku: 28.
    Vyloučení celkem v zápase: 3:1.

06:47
    Poměr sil na ledě se srovná. Petr Přeučil (UNL) míří za katr na dvě minuty za nedovolené bránění.

Vyloučení celkem v zápase: 2:1.

06:26
    Přesilová hra pro Ústecké Lvy. Lukáš Bohunický (CEB) si musí jít odsedět menší trest za podražení. Komerční přestávka.

Vyloučení celkem v zápase: 1:1.

04:23
    Početní výhoda pro hosty. Marek Loskot (UNL) potrestán dvouminutovým trestem za podražení.

Celkem TM v letošním ročníku: 4.
    Vyloučení celkem v zápase: 1:0.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 54. Loskot (Vobořil), rozh. náj. Hanzl – 38. Ondřej (Rob, Kotalík)

HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (J. Dlouhý) – Grin, Z. Sklenička, K. Černý, Vobořil, Vl. Brož, Smetana, Vaněk – P. Přeučil, Alinč, Roubík – Loskot, Rod, D. Tůma – Baránek, M. Hanzl, Vávra – Dostálek, Videlka, Pořický. Trenéři: Milan Skrbek, Tomáš Mareš.
    Banes Motor České Budějovice: Halmoši (Kůdela) – J. Kasík, Vráblík, L. Bohunický, Chmelíř, Pavlíček, Prokop, Kotaška – Kuchejda, Šperger, Ferebauer – Kotalík, Šachl, Z. Ondřej – J. Bárta, Skuhravý, Melka – Kniazev, Rob, Vaniš – Přibyl. Trenéři: Petr Rosol, Radek Bělohlav st.

Rozhodčí: Souček, Schmejkal – Svobodová, Jílek

Diváci: 1 345