Toronto – NY Rangers 1:7 (kon.) | Montreal – Ottawa 3:4 (po pr.) | NY Islanders – Carolina 2:3 (kon.)
Buffalo – New Jersey 2:1 (kon.) | Florida – Nashville 5:4 (2:1 po s.n.) | St. Louis – Columbus 6:2 (kon.)
Dallas – Detroit 1:5 (kon.) | Minnesota – Washington 5:3 (kon.) | Arizona – Philadelphia 3:5 (kon.)
Los Angeles – Vancouver 3:1 (kon.) | Pittsburgh – Winnipeg 6:5 (kon.)
Buffalo Sabres
2:1 (0:0, 1:0 1:1)
New Jersey Devils
Neděle 05.01.2014, 01:10 • First Niagara Center, Buffalo • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:09:20)

New Jersey Devils: 8

Devils odehráli zápas téměř bez zápalu, jako by snad ani nebojovali o play-off. Svou jedinou branku dokázali hosté vstřelit z dvojnásobné přesilové hry, při hře v plném počtu se prosadit nedokázali a z ledu nejhoršího klubu NHL tak odchází s prázdnou, nutno dodat, že naprosto zaslouženě.

Dnešní utkání zvládli lépe hokejisté Buffala, které tak potvrdilo slušnou bilanci z domácích zápasů a přehrálo aspiranta na play-off hlavně díky skvěle odehraným přesilovým hrám.

60:00

59:52
    Ryder pálí od modré pouze vedle branky a to je konec nadějí Devils.

59:25
    Jágr zaváží puk do útočného pásma, Ryder dostává přihrávku před brankou, ale nedokázal Millera překonat.

59:10
    Oddechový čas pro hosty.

59:01
    Zakázané uvolnění Sabres, hra se stěhuje před Millera.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, Schneider na lavičce, hosté to zkouší v šesti.

58:49

58:06
    Puk míří ze třetiny New Jersey, domácí však sbírají cenné vteřinky.

57:49
    Teprve po minutě se Sabres dostávají do přesilovkového rozestavení.

57:36
    Zatím se Devils úspěšně brání.

56:49
    Merrill ukázkovým boxerským levým hákem zastavil možný únik D'Agostiniho ve středním pásmu, zasloužené dvě minuty, přesilová hra Sabres.

56:15
    Ehrhoff dostává puk do středního pásma.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 40. Moulson (Ennis, Ehrhoff), 52. D'Agostini (Ott, Omark) – 48. Ryder (Zajac, Židlický)

Buffalo Sabres: Miller (Enroth) – Weber, Myers, Pysyk, Ehrhoff, McBain, McNabb – Moulson, Ennis, Girgensons – Omark, Larsson, Flynn – D'Agostini, Foligno, Ott – Ellis, Konopka, Scott
    New Jersey Devils: Schneider (Brodeur) – Greene, Fayne, Volčenkov, Židlický , Salvador, Merrill – Zubrus, Zajac, Jágr – Clowe, Henrique, Ryder – Carter, Gionta, Bernier – Boucher, Lokťjonov, Sislo

Rozhodčí: Dwyer, Meier – Cormier, Nowak

Diváci: 19 070