Toronto – NY Rangers 1:7 (kon.) | Montreal – Ottawa 3:4 (po pr.) | NY Islanders – Carolina 2:3 (kon.)
Buffalo – New Jersey 2:1 (kon.) | Florida – Nashville 5:4 (2:1 po s.n.) | St. Louis – Columbus 6:2 (kon.)
Dallas – Detroit 1:5 (kon.) | Minnesota – Washington 5:3 (kon.) | Arizona – Philadelphia 3:5 (kon.)
Los Angeles – Vancouver 3:1 (kon.) | Pittsburgh – Winnipeg 6:5 (kon.)
Arizona Coyotes
3:5 (0:0, 3:2, 0:3)
Philadelphia Flyers
Neděle 05.01.2014, 02:00 • Jobing.com Arena, Glendale • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (04:50:29)

Nejvíce času na ledě: Keith Yandle 25:20 – Claude Giroux 23:57

Branky a nahrávky: 22. Klinkhammer (Vermette, Boedker), 23. Korpikoski (Murphy, Hanzal), 27. Boedker (Yandle, Murphy) – 24. Hartnell (Streit), 38. B. Schenn (Lecavalier, Coburn), 45. Simmonds (Voráček, Timonen), 52. Voráček, 60. Giroux. Po třetinách: 0:0, 3:2, 0:3. Rozhodčí: Hebert, Pollock – Devorski, Lazarowich. Diváci: 14875.

Dnešní utkání nabídlo opravdu parádní podívanou. Po bezbrankové první třetině se věci děly až ve druhé části hry. Domácí se rychle ujali dvoubrankového vedení zásluhou Roba Klinkhammera a Lauriho Korpikoskiho.

Hostující kouč Berube na rychlé vedení Coyotes zareagoval oddechovým časem a jeho slova zřejmě zapůsobila, 17 vteřin na to snížil Scott Hartnell. Ve 27. minutě ale vrátil domácím vedení o dvě branky Mikkel Boedker, který využil zaváhání Letců při střídání.

Ještě do přestávky oddělující druhou třetinu od té třetí se ale dokázal prosadit Brayden Schenn. A třetí perioda se odehrála v naprosté dominanci hostující Philadelphie.

Ve 45. minutě srovnal na 3:3 v posledních zápasech hodně produktivní Wayne Simmonds. Vítěznou branku si nakonec připsal český útočník Jakub Voráček, který v 52. minutě využil obrovské chyby Keitha Yandlea.

Konečnou podobu skóre pak dal gólem do prázdné branky v poslední minutě zápasu kapitán Flyers Claude Giroux. Philadelphia tak dokázala otočit nepříznivý vývoj skóre a utkání dovést do vítězného konce, v poušti dnes bude smutno.

Philadelphia právě vstřelila branku!
    Letci dnes zvítězí! O jejich výhře rozhoduje symbolicky kapitán CLAUDE GIROUX, který získal kotouč ve vlastním obranném pásmu, přejel s pukem přes červenou čáru a trefuje přesně prázdnou branku Coyotes! Bez asistence.

59:10
    Už probíhá poslední minuta, Kojoti mají puk, ale ve středním pásmu.

58:31
    Downie se vrací na led, domácí ale zůstávají v útočném pásmu, Smith navíc pustil do hry šestého hráče!

58:21
    Martin Hanzal se snažil dorazit Boedkerovu střelu, český útočník ale neuspěl.

57:58
    Yandleovu střelu zablokoval Grossmann, následná rána Schlemka končí mimo branku.

57:36
    Stonovi přeskočil puk hokejku a domácí se tak musí vrátit pro puk do středního pásma.

57:15
    Hosté už se podruhé dokázali osvobodit.

56:57
    Kombinace domácích v početní výhodě je zatím hodně kostrbatá, puk skáče kolem mantinelu.

56:31
    Velká šance pro domácí na srovnání! Steve Downie je vyloučen za zdržování hry, když puk na několik vteřin pokryl pod svou rukavici.

55:45
    V posledních minutách přebírají iniciativu domácí hráči, nyní se více hraje před brankou Steva Masona.

55:03
    Vermette úžasnou přihrávkou našel v mezikruží Boedkera, jehož dobrou střelou skvělým způsobem vykopl Mason betonem!

Adam Lacek

Arizona Coyotes: Smith (Greiss) – Murphy, Klesla, Yandle, Morris, Stone, Schlemko – Korpikoski, Hanzal, Vrbata – Doan, Vermette, Boedker – Klinkhammer, Ribeiro, Moss – Bissonnette, Halpern, Chipchura
    Trenér: Dave Tippett.

Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Timonen, Coburn, Streit, Grossmann, L. Schenn, Meszároš – Downie, Giroux, Voráček – Hartnell, B. Schenn, Simmonds – Lecavalier, Couturier, Rinaldo – Rosehill, Hall, VandeVelde
    Trenér: Craig Berube.

Rozhodčí: Hebert, Pollock – Devorski, Lazarowich

Diváci: 14875