Vladivostok – Čerepovec 4:1 (kon.) | Chabarovsk – Atlant 2:3 (1:2 po s.n.) | Novokuzněck – Petrohrad 3:2 (kon.)
Novosibirsk – Jaroslavl 3:1 (kon.) | Čeljabinsk – CSKA Moskva 3:1 (kon.) | Magnitogorsk – Riga 6:2 (kon.)
Ufa – Lev 1:5 (kon.) | Nižněkamsk – HC Slovan 4:3 (po pr.) | Viťaz – Chanty-Mansijsk 3:4 (2:3 po s.n.)
Dynamo Moskva – Jekatěrinburg 3:2 (kon.) | Kazaň – Barys 1:2 (kon.) | N.Novgorod – Omsk 5:3 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
5:3 (1:2, 2:1, 2:0)
Avangard Omsk
Úterý 07.01.2014, 14:30 • Konovalenko Sports Palace • KHL

Tolik z KHL, díky za pozornost a někdy zase na počtenou. (16:43:09)

Je dobojováno a Omsk v podstatě ztratil dobře rozehraný zápas. Nejen, že vedl 3:1, nakonec i výsledek 3:3 nebyl pro něj špatný. Ale v poslední třetině se Torpedo dokázalo dvakrát prosadit a rozhodlo tak o třech bodech.

60:00

59:24
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Je to jasné. Omsku ten závěr vůbec nevyšel, špatně vystřídal a samotná dvojice domácích hráčů pádila na smutného Mezina. Ten neměl žádnou šanci a na střelu DENISE PARŠINA neměl protizbraň. Pěknou přihrávku vyslal Galuzin. Je tedy hotovo. Asistence: Vladimir Galuzin, Juuso Hietanen.

58:37
    Mezin nemůže ven z brány, stále se hraje spíš u něj.

57:48
    Icing Omsku, hrát se bude u běloruského brankáře Mezina.

57:26
    Kotouč až u Mezina, hostům se nedaří dostat do nějaké kloudné akce.

56:37
    Na to je ještě samozřejmě čas, ale ten stále rychle běží k radosti Torpeda.

56:00
    Ještě čtyři minuty se bude hrát do konce třetiny, Miloš Říha už bude přemýšlet, jak překonat Děmidova. Jestli zkusit odvolat brankáře.

55:26

55:16
    Další vyhození a už to vypadá, že domácí komando se dokáže ubránit.

54:39
    Kotouč je až u Mezina, Novgorod vyhodil do bezpečí.

54:15
    Hosté měli velký tlak a ostřelovali Děmidovovu bránu, nakonec vše končí ranou Pěrežogina do lapačky ruského brankáře.

53:23
    Šance pro Omsk, vyloučen je Lukin za držení.

53:06
    Ivan Baranka vypálil od modré čáry a sice překonal Mezina, ale dávno po odpískání. Ofsajd.

52:29

51:48
    Už se pomalu blíží návrat Baranky, jeho tým oslabení zvládá bez starostí.

51:06
    Omsk se zatím dobře brání a nepouští soupeře ke střelám.

Roman Zajíček

Ondřej Moutvička

Branky a nahrávky: 16. Wolski (Hietanen), 26. Dvurčenskij (Badjukov), 36. Paršin, 48. Potapov (Hietanen, Paršin), 60. Paršin (Galuzin, Hietanen) – 13. Kurjanov (Širokov), 14. Blaťák (Růžička, Pěrežogin), 22. Růžička (Popov)

Torpedo Nižnij Novgorod: Děmidov (Koval) – Hietanen, Makarov, Valentěnko, Brenackij, Lukin, Děnisov, Belochvostikov – Wolski, Salminen, Immonen – Galuzin, Paršin, Krasnoslobodcev – Potapov, Kuljomin, Ljuduchin – Žarkov, Tverdochlebov, Dvurčenskij, Badjukov.
    Avangard Omsk: Mezin (Kostin) – Kuljaš, Pivcakin, Baranka, Blaťák, Ljamin, Gončarov, Nurislamov, Děrvjuk – Kalinin, Semin, Kosticyn – Růžička, Popov, Pěrežogin – Kurjanov, Širokov, Ivanov – Rasskazov, Kazakov, Kazionov.

Rozhodčí: Baturlin, Olenin – Morozov, Nazarov.