Jablonec n/N – Mor. Budějovice 5:2 (kon.) | Přerov – Orlová 3:1 (kon.) | Nový Jičín – SHK Hodonín 4:3 (kon.)
Val. Meziříčí – Poruba 2011 2:3 (po pr.) | Frýdek-M. – Technika Brno 3:4 (1:2 po s.n.) | Opava – Vsetín 1:2 (po pr.)
Prostějov – Břeclav 9:2 (kon.) | Sokolov – Řisuty 4:0 (kon.) | Klatovy – Pelhřimov 2:4 (kon.)
Tábor – Nymburk 5:4 (3:2 po s.n.) | Klášterec nO – Žďár n/S 1:3 (kon.) | Kobra – Kolín 4:2 (kon.)

Vlci právě vstřelili branku!
    Hosté si dnes z Jablonce body neodvezou. Pátou branku Vlků střílí TOMÁŠ MRKVIČKA. Asistence Tomáš Liška.

56:03
    Oba týmy hrají v plném počtu.

54:03
    Vyloučeni domáci Petrmichl (JBL) a hosující Přidal (MBU), oba na dvě minuty za hrubost.

51:12
    Vlci upevňují svě vedení zásluhou JAKUBA MULAČE. Asistence Petr Pilař.

48:57
    Domácí v přesilovce trefili dvakrát konstrukci hostující svatyně, ale gól se jim vstřelit nepodařilo. Žihadla hrají v plném počtu.

47:25
    Domácí jsou v pěti, začíná jejich zkrácená přesilovka.

46:57
    Vyloučen hostující Karel Kesner (MBU), 2 minuty za vrazení na hrazení.

45:25
    Vyloučen domácí Tomáš Mrkvička (JBL), 2 minuty za hru vysokou holí.

44:01
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku!
    Žihadla využívají přesilovku a na začátku poslední třetiny se vracejí do hry. Pěškovu přihrávku proměnil ve druhý gól svého týmu JAN TROJAN. Asistence Ondřej Peška a Sobotka.

42:32
    Vyloučen domácí Jakub Mulač (JBL), 2 minuty za hákování.

40:01

40:00

37:12
    Jablonec odskakuje na rozdíl dvou branek. Přesilovou hru využil LUKÁŠ VAŘECHA. Asistence Čechura, Tomáš Liška.

36:23
    Karel Kesner (MBU) dostává dvě minuty za úder do hlavy. V tom samém čase navíc usedá na trestnou lavici i Petr Zahradník (MBU), který si vykoledoval osobní trest na deset minut za nesportovní chování.

35:42
    35.42 Krásnou nahrávku Šulce posílá do prázdné branky KAMIL BŘÍŠKA. Asistence Jan Šulc, Lukáš Tondr.

34:50
    Budějovice hrají v plném počtu.

32:50
    Vyloučen hostující Matyáš Hložek (MBU), dvě minuty za faul loktem.

Dnešní utkání sleduje přibližně 150 diváků.

Petr Novotný

Branky a nahrávky: 14. Brokeš, 36. Bříška (Šulc, Tondr), 38. Vařecha (Čechura, Liška), 52. Mulač (Pilař), 59. Mrkvička (Liška) – 28. Hložek (Vlašín), 45. Trojan (Pěška, Sobotka)

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Jelínek – Petrmichl, Pilař, Mrkvička, Čechura, Zeman, Abraham – Šulc, Bříška, Tondr – Nevyhoštěný, Liška, Vařecha – Mulač, Brokeš,Frk – Hloušek, Peřina
    Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Helešic – Latner. Sechovec, Tobola, Sobotka, Tichý, – Kesner, Zahradník, Telesz, Kovalský, Matějka, Barták, Přidal, Pěška, Trojan, Vlček, Dostál, Hložek, Vlašín, Hobza