Prievidza – Spišská N. Ves 0:6 (kon.) | Michalovce – SR 18 3:1 (kon.) | Trnava – Prešov 1:3 (kon.)
Topoľčany – Pov. Bystrica 7:1 (kon.) | Detva – Bardejov 2:5 (kon.)
MšHK Prievidza
0:6 (0:0, 0:4, 0:2)
HK Spišská Nová Ves
sk Středa 08.01.2014, 17:00 • ZŠ Prievidza • 1. liga (SR)

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa! (19:16:58)

Zápas medzi MšHK Prievidza – HK Spišská Nová Ves sa skončil výsledkom 0:6. Vysoké víťazstvo hostí zabezpečili Findura, Smotrila 2, Ištocy, Vartovník a Koky. Hostia si za toto jednoznačné víťazstvo pripisujú 3 body do tabuľky.

60:00

59:28
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Hostia využívajú presilovku a dávajú konečnú bodku v zápase na 0:6! Autorom gólu je FRANTIŠEK KOKY.
    Asistencia : Rojkovič, Smotrila.

58:55
    Mendel (Prievidza) – 2 minúty za hru s vysokou hokejkou.

56:13
    Hostia ešte dávajú pred koncom zápasu gól na 0:5. Jeho autorom je RICHARD SMOTRILA, ktorý tak dáva svoj druhý gól v zápase.
    Asistencia : Koky.

55:10
    Čopák (Prievidza) – osobný 10 minútový trest za nešportové správanie.

53:53
    Skalický (S.N.V) – 2 minúty za údery.

51:11
    Rojkovič (S.N.V) – 2 minúty za nedovolené bránenie.

45:38
    Cvengroš (S.N.V) – 2 minúty za držanie.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Po nudnej a bez-gólovej prvej tretine sme v tejto druhej videli hneď 4 góly. Hostia sú tak na koni. Uvidíme, či si náskok udržia aj v tretej tretine a zápas vyhrajú.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

34:25
    A je tu štvrtý gól hostí. Jeho autorom je ĽUBOSLAV VARTOVNÍK.
    Asistencia : Koky, Smotrila.

32:14
    Vartovník (S.N.V.) – 2 minúty za hákovanie.

27:48
    Kucirko (S.N.V) – 2 minúty za hákovanie.

25:25
    Neuveriteľné! Šokovaní domáci dostávajú v krátkosti už tretí gól, stav stretnutia je 0:3.
    Autorom gólu je JOZEF IŠTOCY.
    Asistencia : Koky, Skalický.

23:50
    A hneď o 20 sekúnd dávajú hostia druhý gól v zápase, stav stretnutia je 0:2. Autorom gólu je RICHARD SMOTRILA.
    Asistencia : Skalický, Cvengroš.

23:32
    Prvý gól v zápase dávajú hostia a stav stretnutia je 0:1. Autorom gólu je MICHAL FINDURA.
    Asistencia : Cútt, Ihnaťo.