Jablonec n/N – Mor. Budějovice 5:2 (kon.) | Přerov – Orlová 3:1 (kon.) | Nový Jičín – SHK Hodonín 4:3 (kon.)
Val. Meziříčí – Poruba 2011 2:3 (po pr.) | Frýdek-M. – Technika Brno 3:4 (1:2 po s.n.) | Opava – Vsetín 1:2 (po pr.)
Prostějov – Břeclav 9:2 (kon.) | Sokolov – Řisuty 4:0 (kon.) | Klatovy – Pelhřimov 2:4 (kon.)
Tábor – Nymburk 5:4 (3:2 po s.n.) | Klášterec nO – Žďár n/S 1:3 (kon.) | Kobra – Kolín 4:2 (kon.)
Jindř. Hradec – Bílina 6:5 (po pr.)
HC ZUBR Přerov
3:1 (2:1, 0:0, 1:0)
MSK Orlová
Středa 08.01.2014, 18:002. liga skupina Východ

Zubři si drželi po dobu čtyřiceti minut těsný náskok 2:1. Orlová se v poslední části snažila o snížení, ale nabídnuté šance proměnit nedokázala. Zubři tak v závěrečných minutách přidali pojišťující trefu z hole Sedláka a zaslouženě si dnes připisují na své konto tři body. Dnes je to odsud z Přerova všechno, hezký zbytek středečního večera. (20:17:21)

60:00

59:44
    Vypadá to, ale že už se na výsledku nic nezmění.

59:01
    Máme tu poslední minutku třetí třetiny.

57:25
    Orlová se snaží ještě dostat do šance. Vojtek měl štěstí, že povedená střela Pavliše neskončila v brance. To by bylo ještě drama.

56:48
    Přerov právě vstřelil branku!
    Zubři přidávají důležitou pojistku v závěrečných minutách zápasu. ZDENĚK SEDLÁK ujížděl společně se dvěma spoluhráči v přečíslení tři na dva. Přerovský útočník naznačil, že bude přihrávat, ale nakonce se rozhodl pro střelu, kterou Iláš uviděl až ve své síti. Asistence: Jiří Goiš, Kovařík.

55:46
    Kolářovo vyhození znamená icing. Blíží se nám závěr zápasu a domácí si stále drží pouze jednobrankový náskok.

54:57
    Tomečkovu rozehrávku nikdo ze spoluhráčů nezachytil a píská se zakázané uvolnění.

53:51
    Hostům se nic vymyslet nepodařilo a na opačné straně bojoval o kotouč domácí Goiš. Ani domácím se však nic převratného vymyslet nepodařilo.

53:14
    Oba týmy zase hrají v plném počtu pět na pět. Orlová je momentálně u kotouče a operuje za Vojtkovou klecí.

52:37
    Málek nikým nehlídaný v kleče netrefil odkrytou klec, Zubři teď spálili co mohli.

52:19
    Tomeček nedokázal nejprve forhendem trefit prázdnou branku a vzápětí to měl na bekhend akorát proti němu ležel bránící obránce. Přerovský obránce však ani druhý pokus nedokázal zúžitkovat.

51:28
    Sedláková zpětná žabička na Sakrajdu byla pro domácí bohužel ofsajdová.

50:32
    Tomeček dobruslil odražený kotouč a jeho následná střela na Iláše byla zblokovaná do ochranné sítě.

48:51
    Oba celky hrají ve čtyřech.

48:17
    Jan Kolář (PŘE) 2 minuty hrubost.

48:17
    Matěj Málek (PŘE) 2+2 minuty za hrubost.

48:17
    Karel Vydra (ORL) 5. min + trest do konce utkání

48:17
    Za brankou Iláše se strhla menší potyčka. Rozhodčí budou vylučovat.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 6. Pala, 14. Ditrich (Vlček, Kundrátek), 57. Sedlák (Goiš, Kovařík) – 11. Galgonek (Zientek)

HC ZUBR Přerov: Vojtek (Sklenář) – Pala, Osina, Vlček, Tomeček, Kudělka, Janota, R. Šťastný – Haloda, Goiš, Sedlák – Kovařík, Sakrajda, Brančík – Málek, D. Šťastný, Školoud – Blinka, Kundrátek, Kolář – Ditrich.
    MSK Orlová: Iláš (Seifert) – Tomis, Hegegy, Sznapka, Zientek, Štefanka, Vydra – Szajter, Pavliš, Badžo – Studený, Grepl, Galgonek – Plášek, Mráz, Matějíček – Voznica, Blatoň.

Rozhodčí: Dědek – Linhart, Lošťák