Jablonec n/N – Mor. Budějovice 5:2 (kon.) | Přerov – Orlová 3:1 (kon.) | Nový Jičín – SHK Hodonín 4:3 (kon.)
Val. Meziříčí – Poruba 2011 2:3 (po pr.) | Frýdek-M. – Technika Brno 3:4 (1:2 po s.n.) | Opava – Vsetín 1:2 (po pr.)
Prostějov – Břeclav 9:2 (kon.) | Sokolov – Řisuty 4:0 (kon.) | Klatovy – Pelhřimov 2:4 (kon.)
Tábor – Nymburk 5:4 (3:2 po s.n.) | Klášterec nO – Žďár n/S 1:3 (kon.) | Kobra – Kolín 4:2 (kon.)
Jindř. Hradec – Bílina 6:5 (po pr.)
HK Opava
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)
VHK ROBE Vsetín
Středa 08.01.2014, 18:00 • Zimní stadion města Opavy, kapacita 5400 diváků. • 2. liga skupina Východ

Vsetínští tak po velmi vyrovnaném průběhu utkání odjíždějí ze slezské metropole jako vítězové. Rozuzlení zápasu přišlo na řadu až v prodloužení, kdy se trefil Žák. (20:19:28)

61:40
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Hosté v dnešním utkání vítězí. V prodloužení o tom rozhodl střelou z mezikruží MICHAL ŽÁK, který se trefil k pravé tyčce. Asistence: Robin Ševčík.

60:01

Ve třetí třetině byl k vidění opět vyrovnaný hokej. Opavě se podařilo na jejím začátku vyrovnat, ale další gól již nepadl, a tak o vítězi utkání rozhodne prodloužení, případně nájezdy.

60:00

41:31
    Opava právě vstřelila branku!
    Slezan přetavil dvojnásobnou přesilovku ve vyrovnávací gól! Lukáš Černý poslal kotouč JOSEFU TICHÉMU, který se nerozpakoval a tvrdou pumelicí od modré překonal gólmana Hromadu. Asistence: Lukáš Černý.

40:01

Ve druhé třetině jsme byli svědky zajímavějšího hokeje a hlavně úvodní branky zápasu, kterou vstřelil hostující útočník Martin Ambruz. V čase 39:57 a 39:59 byli vyloučeni D. Vítek a L. Vrba (oba Vsetín), a Opava tak zahájí třetí periodu dlouhou početní výhodou pět na tři.

Další třetina začne přibližně v 19:38.

40:00

32:11
    Hosté jdou do vedení! Po dobře zahraném přečíslení dva na jednoho propálil Šafránka MARTIN AMBRUZ a otevřel skóre dnešního duelu. Asistence: Daniel Vaněk, René Kajaba.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:50.

První dvacetiminutovka nabídla vyrovnaný hokej. Do vedení se mohli dostat hosté, jenže Podešva neproměnil trestné střílení a Opava v závěru prvního dějství neuspěla ve zhruba minutu dlouhé přesilovce pět na tři.

20:00

11:48
    Vsetínský Podešva neproměnil trestné střílení! Jeho střelecký pokus zneškodnil gólman Šafránek svým pravým betonem.

00:01

HC Slezan Opava: Šafránek (Kober) – Kysela, Vrabel, Galvas, Jos. Tichý, Tůma, Kukol, Pavelek, Mosler – Nardelli, Štindl, Klapetek, Měch, Herman, J. Vítek, Vlašánek, Wolf, Černý, Baďura, Svoboda, Chalupa.

VHK Vsetín: Hromada (Plšek) – Hurtík, L. Vrba, F. Vrba, Báchor, Žák, Jur. Tichý – Kajaba, Vaněk, Ambruz, Kubo, Ševčík, Mikšovský, Zúbek, Podešva, D. Vítek, Kývala, Daněk, Pokorný.

Rozhodčí: R. Volf – J. Novotný, R. Šimčík..

Lukáš Jasoněk

Branky a nahrávky: 42. Jos. Tichý (Černý) – 33. Ambruz (Vaněk, Kajaba), 62. Žák (Ševčík)

HK Opava: Šafránek (Kober) – Kysela, Vrabel, Galvas, Jos. Tichý, Tůma, Kukol, Pavelek, Mosler – Nardelli, Štindl, Klapetek, Měch, Herman, J. Vítek, Vlašánek, Wolf, Černý, Baďura, Svoboda, Chalupa.
    VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) – Hurtík, L. Vrba, F. Vrba, Báchor, Žák, Jur. Tichý – Kajaba, Vaněk, Ambruz, Kubo, Ševčík, Mikšovský, Zúbek, Podešva, D. Vítek, Kývala, Daněk, Pokorný.

Rozhodčí: R. Volf – J. Novotný, R. Šimčík.