Chabarovsk – Čerepovec 1:3 (kon.) | Vladivostok – Atlant 2:3 (kon.) | Novokuzněck – Jaroslavl 1:2 (kon.)
Novosibirsk – Petrohrad 4:0 (kon.) | Čeljabinsk – Riga 2:5 (kon.) | Magnitogorsk – CSKA Moskva 3:1 (kon.)
Ufa – HC Slovan 4:2 (kon.) | Nižněkamsk – Lev 1:4 (kon.) | N.Novgorod – Barys 7:2 (kon.)
Viťaz – Jekatěrinburg 1:3 (kon.) | Dynamo Moskva – Chanty-Mansijsk 2:3 (1:2 po s.n.)
Torpedo Nižnij Novgorod
7:2 (1:1, 4:1, 2:0)
Barys Nur-Sultan
Čtvrtek 09.01.2014, 16:00 • Konovalenko Sports Palace • KHL

59:30
    Těsně před koncem utkání je ještě vyloučen za sekání Dustin Boyd (AST).

55:30
    Hosté si po delší době zahrají přesilovou hru, dnes již podruhé na trestnou lavici usedí Sakari Salminen (NNO).

42:02
    V dnešním utkání není o vyloučení nouze, to další má na svědomí Evgenij Blochin (AST), který si odsedí dvě minuty za sekání.

36:57
    Přesilová hra hostů končí, Roman Savčenko (AST) si jde sednout na trestnou lavici na dvě minuty za vysokou hůl.

35:45
    Další přesilová hra dnešního utkání, tu si znovu zahrají hosté. Na trestnou lavici míří Pavel Valentěnko (NNO) za krosček.

30:57
    Astana si zahraje přesilovou hru, na trestnou lavici je odeslán Mikhail Grigorjev (NNO) na dvě minuty za vysokou hůl.

25:13
    A za svojí snahu si zahrají přesilovou hru, za katr si jde sednout Nigel Dawes (AST) na dvě minuty za hrubost.

16:17
    Horké hlavy si jdou zchladit Dustin Boyd (AST) a Sakari Salminen (NNO), oba na dvě minuty za hrubost.

14:43
    Hosté si také zahrají přesilovou hru, na trestnou lavici je poslán Sakari Salminen (NNO) na dvě minuty za hákování.

07:42
    Vyloučen je Vladislav Kolesnikov (AST), který si odsedí dvě minuty za hákování.

Jaroslav Přib

Branky a nahrávky: 8. Paršin (Děnisov), 28. Immonen (Makarov, Paršin), 30. Salminen (Wolski, Immonen), 34. Galuzin (Krasnoslobodcev, Hietanen), 38. Wolski, 44. Děnisov (Wolski, Ljuduchin), 53. Grigorjev (Krasnoslobodcev, Galuzin) – 16. Žajlaujov (Antropov, Starčenko), 33. Dawes (Bochenski)

Torpedo Nižnij Novgorod: Děmidov (Koval) – Hietanen, Makarov, Valentěnko, Brenackij, Grigorjev, Děnisov, Belochvostikov – Wolski, Salminen, Immonen – Galuzin, Paršin, Krasnoslobodcev – Potapov, Kuljomin, Ljuduchin – Žarkov, Tverdochlebov, Dvurčenskij – Badjukov
    Trenér: Peteris Skudra (LOT)

Barys Nur-Sultan: Jeremejev (od 44. Malgin) – Fadějev, Lundin, Savčenko, Lakiza, Blochin, Kolesnikov – Dawes, Bochenski, Boyd – Ruděnko, Antropov, Hamill – Starčenko, Upper, Žajlaujov – Poliščuk, Gavrilin, Rachmanov
    Trenér: Ari-Pekka Selin (FIN)

Rozhodčí: Beljajev, Nalivajko – Dedjuljan, Nesterov