Benešov – Ostrava 4:13 (kon.) | Třebíč – Vítkovice 7:6 (2:1 po s.n.) | Sparta – Chomutov 4:5 (kon.)
Bohemians juniorky – Tatran 7:6 (kon.) | Havířov – Mladá Boleslav 14:6 (kon.) | Bulldogs – Liberec 4:5 (po pr.)
po s.n. (2:1)
Snipers Třebíč
7:6 (2:1, 2:3, 2:2-0:0)
1. SC TEMPISH Vítkovice
Sobota 11.01.2014, 17:30 • SH TJ Spartak Třebíč • G2 liga juniorů

Za pozornost Vám děkuje Tomáš Veverka, krásný zbytek večera a zase někdy napočtenou.

Minulé vzájemné utkání skončilo vítězstvím Vítkovic, Třebíč jim to dnes vrací. Domácí si připisují cenné 2 body do tabulky, hosté si odvezou pouhý bodík.

Dnešní zápas končí vítězstvím domácího celku 7:6 po nájezdech. Zápas byl velmi vyrovnaný až do samého konce, kde až v poslední minutě zápasu Třebíč vyrovnával.

Hostující trenér zhodnotil zápas slovy ,,Jednoduše řečeno, domácí dali o branku více, a díky tomu vyhráli."

Komentář trenéra domácího týmu: Myslím si, že po šedesáti minutách to byl spravedlivý výsledek.Při nájezdech se na nás usmálo štěstí, jinak to bylo vyrovnané utkání. Děkujeme divákům a soupeři.

Nejlepší hráči utkání: Filip Horák a Bohdan Kopelec.

Střely na branku v dnešním utkání 25:35

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Snipers Třebíč.Rouhodujicí nájezd si připsal FILIP HORÁK!

Veškerou zodpovědnost na sebe vzal Bräuer, ale do tyčky!

Tom Veverka

Hledáme zpravodaje pro tým Snipers Třebíč. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 5. Sedláček, 18. Sedláček (Molák), 25. Sedláček (Křivan), 30. Horák (Beránek), 43. Horák, 60. Vlček (Horák), rozh. náj. Horák (TS) – 13. Kostolány (Pešat), 28. Bräuer (Sklenovský), 29. Kopelec (Mati), 36. Fenzl (Kostolány), 45. Kopelec (Jakubec), 51. Pieter

Snipers Třebíč: Bazala(Krejčí)-Gellner, Sedláček, Křivan, Andrle, Muhlfait, Trojan, Donutil, Molák, Sobotka, Horák,Kotečka,Ješek, Beránek, Vlček, Krejčí A.
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Lupták(Blakala)- Pieter, Fenzl, Krejčíř,Mati,Jakubec,Kopelec,Pešat,Bräuer,David,