Benešov – Ostrava 4:13 (kon.) | Třebíč – Vítkovice 7:6 (2:1 po s.n.) | Sparta – Chomutov 4:5 (kon.)
Bohemians juniorky – Tatran 7:6 (kon.) | Havířov – Mladá Boleslav 14:6 (kon.) | Bulldogs – Liberec 4:5 (po pr.)
po s.n. (2:1)
Snipers Třebíč
7:6 (2:1, 2:3, 2:2-0:0)
1. SC TEMPISH Vítkovice
Sobota 11.01.2014, 17:30 • SH TJ Spartak Třebíč • G2 liga juniorů

Za pozornost Vám děkuje Tomáš Veverka, krásný zbytek večera a zase někdy napočtenou.

Minulé vzájemné utkání skončilo vítězstvím Vítkovic, Třebíč jim to dnes vrací. Domácí si připisují cenné 2 body do tabulky, hosté si odvezou pouhý bodík.

Dnešní zápas končí vítězstvím domácího celku 7:6 po nájezdech. Zápas byl velmi vyrovnaný až do samého konce, kde až v poslední minutě zápasu Třebíč vyrovnával.

Hostující trenér zhodnotil zápas slovy ,,Jednoduše řečeno, domácí dali o branku více, a díky tomu vyhráli."

Komentář trenéra domácího týmu: Myslím si, že po šedesáti minutách to byl spravedlivý výsledek.Při nájezdech se na nás usmálo štěstí, jinak to bylo vyrovnané utkání. Děkujeme divákům a soupeři.

Nejlepší hráči utkání: Filip Horák a Bohdan Kopelec.

Střely na branku v dnešním utkání 25:35

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Snipers Třebíč.Rouhodujicí nájezd si připsal FILIP HORÁK!

Veškerou zodpovědnost na sebe vzal Bräuer, ale do tyčky!

Samostatné nájezdy začínají.

Tak a v Třebíči se dočkáme nájezdů! Prodloužení ukázalo mnoho šancí, ale bez gólů.

65:00
    Prodloužení skončilo.

63:55
    Vítkovický hráč bez problému vyjel až před Bazalu, nicméně v rozhodující chvíli míček nastřelil jen do domacího gólmana.

Dnešní utkání sleduje 82 diváků.

63:04
    A v další velké šanci trefuje Horák hostujícího gólmana!

62:11
    Horák vyběhl s míčkem z rohu a prudkou střelou trefuje boční síťku!

61:40
    Vítkovice také nebezpečné, jejich pokusy však končí na domácích obráncích.

60:10
    Horák mohl dnešní zápas ukončit, jenže jeho střela minula roh branky o pár centimetrů.

60:01

Po třetí třetině je stav nerozhodný, každý z týmů si připsali na svá konta 6 vstřelených i obdržených branek a utkání jde do prodloužení!

60:00

59:04
    Třebíč právě vstřelila branku!
    V Třebíči je opět vyrovnáno! TOMÁŠ VLČEK dává naději svému týmu! Asistence: Filip Horák

58:55
    Horák střílel jen do prvního bránicího hráče, ale následná dorážka jde těsně vedle!

58:30
    Domácí bez gólmana!

58:24
    Oddechový čas pro domácí.

56:38
    Nervozita se začíná projevovat, krásná kombinace dvou domácích hráčů, ale v poslední fázi selhal Krejčí, když netrefil odkrytou branku Luptáka!

55:44
    Kostolány trefuje tyč!

54:44
    Domácí s velkým štěstím přečkali oslabení.

54:33
    Bazala teď skvělými zákroky nedovolil soupeři vstřelení branky.

53:55
    Vítkovicím se dnes přesilové hry daří o poznání lépe než domácím, Bazala musel řešit hned několik nebezpečných situací.

52:44
    Vyloučen Petr Molák z Třebíče na 2 minuty za sekání.

52:05
    Sedláček prověřil reflexy a postřeh hostujícího gólmana.

50:58
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Hosté jdou poprvé v zápase do vedení! DOMINIK PIETER se trefuje a svůj tým posílá do jednogólového vedení! Bez asistence

50:21
    Kubečka, ale jeho střelu chytá Bazala.

49:37
    Vítkovice v plném počtu.

49:25
    Andrleho střelu z půlky nebezpečně tečoval hostující hráč.

48:11
    V přesilovce domácích jsou nebezpečnější hosté.

47:37
    Téměř zbytečné vyloučení, ale pravidla jsou pravidla.

47:37
    Vyloučen David Mati z Vítkovic na 2 minuty za hru bez hokejky.

47:03
    Molák chtěl ještě ve výborné pozici nahrávat, což se mu nevyplatilo.

46:02
    A znovu šance domácího týmu, ale Lupták pozorný!

45:13
    Horák krásnou zadovkou na uvolněného Vlčka, který se ale nedokázal prosadit.

44:27
    Vítkovice se nevzdávají, BOHDAN KOPELEC dobře trefuje růžek branky a vymetá v ní pavučinku. V Třebíči je opět vyrovnáno! Asistence: Marcel Jakubec

42:08
    Přihrávka Bräuera nebezpečně prošla brankovištěm.

42:01
    FILIP HORÁK posílá svůj tým zpátky do vedení! Bez asistence

41:01
    Další hrubku v obraně si na své konto připisují hosté, jejich zaváhání nedokázal využít Vlček.

40:01

Další třetina začne přibližně v 18:54

Po druhé třetině máme vyrovnaný stav, utkání se nám začíná vyostřovat a uvidíme jaký boj uvidíme za pár minut ve třetí třetině.

40:00

39:02
    Hra se nepříjemně vyostřuje, to pocítil hlavně Křivan.

38:05
    A znovu Daniel Fenzl! Prokličkoval se, tedy probojoval se až před branku soupeře, ale ve velké tísni obránců nedokázal poslat míček do branky!

36:52
    Sedláček v šanci! A těsně vedle! Netrefuje prázdnou branku, asi už mu jich pro dnešní zápas na svém kontě stačí.

35:09
    A znovu jsme se dočkali vyrovnání! Mladý a šikovný hráč ve službách Vítkovic, pocházející z nedalekého Havířova, DANIEL FENZL zařizuje šikovnou střelou vyrovnání svého týmu! Asistence Štěpán Kostolány

33:35
    Vlčkovi se nepodařilo vystřelit z nadějné pozice.

30:58
    Hra se po gólových hodech trochu uklidnila, domácí Horák málem navýšil vedení svého týmu.

30:06
    Matiho střela končí v dlaních Bazaly.

29:02
    Třebíč chce dnes vyhrát, do vedení se dostávají po pěkné střele FILIPA HORÁKA! Asistence Michal Beránek

28:53
    A je vyrovnáno! BOHDAN KOPELEC zařizuje vyrovnání svého týmu! Asistence: David Mati

27:39
    Více prostoru na hřišti vyhovuje asi více Vítkovicím, kteří snižují stav zápasu! MAREK BRÄUER se konečně trefil, po tolika šancích se jen prosadil. Šikovný hráč, který už hraje i Extraligu se trefil na vzdálenější tyč. Asistence Filip Sklenovský

26:42
    Vyloučen Jakub Sedláček z Třebíče na 2 minuty za sekání. Hra pokračuje ve 4 hráčích na každé straně.

26:27
    Vyloučen Lukáš Pešat z Vítkovic na 2 minuty za nedovolené vrážení.

26:20
    Marek Bräuer sám před brankou, jen to chtělo trefit míček.

24:29
    Nyní se ukázalo pravidlo Nedáš-Dostaneš!Hosté udělali chybu v obraně, jejich chybu dokázal Křivan vystihnout a v pádu míček poslat na JAKUBA SEDLÁČKA, který završuje gólem svůj Hattrick! Asistence Tomáš Křivan.

22:22
    A teď znovu velká šance hostů, Bazala ovšem nedovolil vyrovnání skvělým zákrokem.

21:59
    Bazala si poradil se střelou, který byla mířená přesně doprostřed jeho svatyně.

20:33
    Baďura hned ze začátku druhého dějství trefuje tyč!

20:01

První dějství dnešního zápasu máme za sebou, když domácí Třebíč dokázal vsítit 2 branky. Obě branky vstřelil Jakub Sedláček a díky němu Třebíč vede.

Další třetina začne přibližně v 18:14

20:00

19:45
    Bräuerova tvrdá střela míří nad branku soupeře.

18:35
    Kotačka se teď ve zmatku před brankou zorientoval nejlépe, a donutil Luptáka k efektivnímu zákroku.

17:28
    Druhou branku v utkáni si připisuje JAKUB SEDLÁČEK! Lupták byl téměř bez šance.Asistence: Petr Molák

15:58
    Kotačka se snažil pěknou zadovkou najít spoluhráče, hostující obrana ovšem jeho záměr vystihla.

15:20
    A další tyč! Tentokrát se o ni postaral z otočky Horák.

14:56
    Mühlfait po pěkném průniku trefuje tyč!

13:04
    Bräuer si šikovně naběhl před branku, nicméně jeho střela končí zblokována.

12:19
    ŠTĚPÁN KOSTOLÁNY vyrovnává zápas! Asistence: Lukáš Pešat.

11:30
    Ješek si poradil s napadajicími útočníky Vítkovic.

11:05

10:20
    A nyní opět Krečíř trefuje břevno!

10:05
    Krejčíř po pěkné akci na jeden dotek netrefuje odkrytou branku.

09:05
    Vyloučen Adam Krejčí z družstva Třebíče na 2 minuty za bránění ve hře.

08:33
    Daniel Fenzl se pokouší o vyrovnání! Pěknou střelou tahem prověřil Bazalu v brance. Ale ten stále míček za svá záda nepuští!

07:02
    Baďura se svým beckhandovým pokusem trefuje pouze boční síťku.

06:20
    Sedláček, autor první branky, zkouší štěstí z poloviny hřiště. lupták pozorný.

05:05
    Pešat střílí do masky domácího brankáře.Bazala se štěstím vyráží.

04:25
    Třebíč se dostává do vedení zásluhou JAKUBA SEDLÁČKA! Bez asistence.

02:55
    Nenápadná střela Třebíče a tyč!

02:00
    Horákova sražená střela nenadělila problémy Luptákovi.

00:30
    Hned na začátku třetiny, hosté z Vítkovic kombinují na útočné polovině a nepříjemně tlačí na domácí obranu.

00:01
    Zahajovací sestavy

Snipers Třebíč: Bazala-Andrle, Beránek, Kotačka, Vlček, Horák

1. SC WOOW Vítkovice: Lupták- Pieter, Brauer, Krejčíř, Kubečka, Baďura

00:01

Utkání bude o pár minut opožděno.

Nečekaná událost se stala v juniorské lize minulou neděli, když nás opustil reprezentant České Republiky, hráč FBC Ostrava, Radim Šelmeci. Většina dnes hrajicích hráčů se s ním při zápasech potkávalo na hřišti. Upřímnou soustrast celé rodině.

Vzájemné utkání

Letošní střetnutí týmů na hřišti Vítkovic skončilo 14:7 pro Vítkovice. V tehdejším utkání si hattrick dal Filip Horák z týmu Třebíče, z Vítkovických Jan Baďura i Daniel Krejčíř. Po dvou gólech potom Lukaš Pešat a Daniel Fenzl.

Domácí týmu patří 9.pozice a pouhé 3 body je dělí od jejich soupeře. V případě jejich vítězství v Základní hrací se právě na Vítkovice dotáhnou. Nejlepším střelcem týmu je Filip Horák. Nejlepší nahrávači týmu jsou Jan Rakušan a Jakub Sedláček .

1.SC WOOW Vítkovice

Vítkovický celek se drží v tabulce po 13. odehraných kolech na 6.místě. Nejlepším střelcem týmu je Jan Baďura, nejlepším asistentem Filip Sklenovský.

Vítám Vás u on-line přenosu G2 ligy Juniorů ve florbale mezi týmy Třebíče a Vítkovic. Utkání začíná v 17:00.

Tom Veverka

Hledáme zpravodaje pro tým Snipers Třebíč. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 5. Sedláček, 18. Sedláček (Molák), 25. Sedláček (Křivan), 30. Horák (Beránek), 43. Horák, 60. Vlček (Horák), rozh. náj. Horák (TS) – 13. Kostolány (Pešat), 28. Bräuer (Sklenovský), 29. Kopelec (Mati), 36. Fenzl (Kostolány), 45. Kopelec (Jakubec), 51. Pieter

Snipers Třebíč: Bazala(Krejčí)-Gellner, Sedláček, Křivan, Andrle, Muhlfait, Trojan, Donutil, Molák, Sobotka, Horák,Kotečka,Ješek, Beránek, Vlček, Krejčí A.
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Lupták(Blakala)- Pieter, Fenzl, Krejčíř,Mati,Jakubec,Kopelec,Pešat,Bräuer,David,