Žižkov – Dukla Praha 2:4 (kon.) | Ostrava – Třinec 3:1 (kon.) | Karviná – Frýdek-Místek 1:3 (kon.)
Jihlava – Olomouc 1:0 (kon.)
MFK Karviná
1:3 (1:1)
FK Frýdek-Místek
Sobota 11.01.2014, 13:00 • Vítkovice UT • Tipsport liga

88
    Karvinský Pavel Eismann obdržel žlutou kartu za ostrý faul.

86
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    TOMÁŠ VRŤO si postavil míč na penaltový puntík, poslal brankáře na druhou stranu a pojistil vedení hostujícího týmu – 1:3!

86
    Po faulu na Taliána budou hosté zahrávat pokutový kop!

79
    Obrovskou šanci na rozhodnutí duelu měl Marián Kovařík, který měl před sebou už jen branku s jediným obráncem! K jeho smůle ale napálil právě stojícího beka, který zabránil nejhoršímu!

75
    Kurušta nahradí na závěrečné minuty Pauknera.

74
    Zraněného Gondu nahradí Puškáč.

66
    Hřiště za Karvinou opouští Jovanovič, místo něho dostane šanci se ukázat Václav Cverna.

59
    K odraženému míči se dostal hostující IVAN HLADÍK, který prudkou ranou propálil vše před sebou – 1:2!

50
    Velkou příležitost měl nyní hostující Talián, z dobré pozice ale úplně minul karvinskou branku!

35
    Máme vyrovnáno! Zhruba z pětadvaceti metrů napřáhl VÁCLAV MOZOL, který nádhernou ranou vymetl levý růžek domácí branky – 1:1!

28
    Hynek Prokeš měl stoprocentní šanci na vyrovnání, jenže situaci podcenil a netrefil prostor mezi třemi tyčemi!

10
    Karviná právě vstřelila branku!
    Domácí se po deseti minutách hry dostávají do vedení, MILAN HALASKA obešel obránce a přízemní střelou obstřelil brankáře Prepsla – 1:0!

Martin Tresa

Branky: 10. Halaska – 35. Mozol, 59. Hladík, 86. Vrťo (pen.)

Karty:   88. Eismann (KAR)

MFK Karviná: 1. poločas: Pindroch – Pilavdžič , Šindrič, Vaněk, Paukner, Svatonský, Eismann, Halaska, Kováč, Jovanovič, Mikula

2. poločas: Pindroch – Pilavdžič (61. Fiala), Šindrič, Hottek, Paukner (75. Kurušta), Svatonský (61. Juřena), Eismann, Halaska (61. Gonda) (74. Puškáč), Kováč, Jovanovič (66. Cverna), Mikula

Náhradníci: Cverna, Kurušta, Gonda, Puškáč, Hottek, Jurena, Fiala, Taraba, Lipčák

FK Frýdek-Místek: 1. poločas: Prepsl – Malík, Hladík, Cverna, Neuberg, Vavrik, Zapalač, Soukup, Mozol, Cigánek, Habusta

2. poločas: Stehlík – Hladík, Malík, Korneta, Palko, Kovařík, Szabo, Vrťo, Talián, Uvíra, Milunovič

Náhradníci: H. Prokeš, J. Prokeš, Vrťo, Talián, Szabo, Kovařík, Uvíra, Milunovič, Korneta, Stehlík, Palko