Kadaň – Ústí n/L 1:3 (kon.) | Třebíč – Olomouc 0:7 (kon.) | Havlíčkův Brod – Motor ČB 4:1 (kon.)
Havířov – Jihlava 7:1 (kon.) | Beroun – Benátky n/J 2:1 (kon.) | Litoměřice – Most 4:2 (kon.)
Šumperk – Mladá Boleslav 3:6 (kon.)
Medvědi Beroun 1933
2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
HC Benátky nad Jizerou
Středa 15.01.2014, 18:001. liga (ČR)

Zápas je u konce a Medvědi se radují! Benátky sice dokázaly v samém závěru utkání zdramatizovat, ale na vyrovnávací branku už se nezmohly a Beroun si tak připisuje 3 body za vítězství 2:1. (20:31:16)

60:00

59:38
    Benátky právě vstřelily branku!
    Hosté dramatizují závěr utkání! Po přihrávce Vařechy se prosazuje TOMÁŠ FILIPPI a snižuje tak půl minuty před koncem na rozdíl jednoho gólu. Asistence: Lukáš Vařecha, Vít jonák.

58:57
    Medvědi těsně minuli prázdnou bránu!

58:45
    Hosté odvolávají brankáře!

58:26
    Zakázané uvolnění Benátek. Hostům se závěr utkání vůbec nedaří.

57:22
    Medvědi jsou nadále aktivní a nepouštějí hosty do závěrečného náporu.

56:11
    Medvědi dobře napadají a drží hru daleko od své branky, což jim v tuto chvíli bohatě stačí.

55:03
    Po střele Filippiho se opět předvedl Cikánek, kterému zbývá už jen pět minut k udržení čistého konta.

54:42
    Benátky hrají v plném počtu.

54:12
    Benátky vyhazují kotouč.

53:42
    Medvědi mají k dispozici ještě minutu přesilové hry a nyní se usadili v útočném pásmu.

53:11
    Domácí hrají v plném počtu.

52:42
    Vyloučení na straně Benátek. Za sekání si odsedí dvě minuty Mikyska.

52:30
    Medvědi se osvobozují.

51:11
    Benátky si zahrají přesilovou hru.

50:09
    Tresty byly rozděleny a utkání pokračuje. Oba týmy hrají v plném počtu.

48:43
    Rozhodčí se stále radí o trestech pro aktéry bitky.

48:43
    Medvědi se dostali do útočné akce, po které ještě doráželi na hostujícího gólmana, což pochopitelně vyvolalo reakce hostujících hráčů a nakonec byla na ledě k vidění poměrně zajímavá bitka. Rozhodčí se nyní radí o rozdělení trestů.

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 11. Vrdlovec (Babka), 24. Vrdlovec (Hrdel, Marek) – 60. Filippi (Vařecha, Jonák)

Medvědi Beroun 1933: Cikánek (Šimboch) – Špelda, Kužel, Chalupa, Šteiner, Jebavý, Tverďák, Gutwald, Sklenička – Marek, Hrdel, Vrdlovec – Babka, Petruška, A. Půlpán – Malý, Kubeš, Matějka – Markulinec, Bušek
    HC Benátky nad Jizerou: Lukáš (Tverďák) – Jánošík, Beránek, Pyrochta, Niko, Ulrych, Pabiška, Kajínek – Filippi, Mikyska, Skalický – Špaček, Jonák, Krejčík – Vařecha, Klimt, Skořepa – Dlouhý, Psota, Jech

Rozhodčí: Würtherle – Šperl, Zíka