Kadaň – Ústí n/L 1:3 (kon.) | Třebíč – Olomouc 0:7 (kon.) | Havlíčkův Brod – Motor ČB 4:1 (kon.)
Havířov – Jihlava 7:1 (kon.) | Beroun – Benátky n/J 2:1 (kon.) | Litoměřice – Most 4:2 (kon.)

Benátky právě vstřelily branku!
    Hosté dramatizují závěr utkání! Po přihrávce Vařechy se prosazuje TOMÁŠ FILIPPI a snižuje tak půl minuty před koncem na rozdíl jednoho gólu. Asistence: Lukáš Vařecha, Vít jonák.

23:51
    Beroun právě vstřelil branku!
    Domácí se dostali do přečíslení, po kterém musel hostující brankář vyjet mimo bránu, k puku se však dostali dřív Medvědi a DANIEL VRDLOVEC zakončil z ostrého úhlu do prázdné branky! Asistence: Zbyněk Hrdel, Jakub Marek.

10:58
    Vrdlovec parádně zavezl puk do útočné třetiny, kde ke střele vybídl Babku, který však napálil kotouč pouze do Lukášova betonu, od kterého se však puk odrazil právě k DANIELU VRDLOVCOVI, který z dorážky bez problémů překonal hostujícího gólmana. Asistence: Jakub Babka.

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 11. Vrdlovec (Babka), 24. Vrdlovec (Hrdel, Marek) – 60. Filippi (Vařecha, Jonák)

Medvědi Beroun 1933: Cikánek (Šimboch) – Špelda, Kužel, Chalupa, Šteiner, Jebavý, Tverďák, Gutwald, Sklenička – Marek, Hrdel, Vrdlovec – Babka, Petruška, A. Půlpán – Malý, Kubeš, Matějka – Markulinec, Bušek
    HC Benátky nad Jizerou: Lukáš (Tverďák) – Jánošík, Beránek, Pyrochta, Niko, Ulrych, Pabiška, Kajínek – Filippi, Mikyska, Skalický – Špaček, Jonák, Krejčík – Vařecha, Klimt, Skořepa – Dlouhý, Psota, Jech

Rozhodčí: Würtherle – Šperl, Zíka