NY Rangers – Tampa 1:2 (kon.) | Boston – Toronto 3:4 (kon.) | Washington – San Jose 1:2 (0:1 po s.n.)
Buffalo – Philadelphia 3:4 (kon.) | Montreal – New Jersey 1:4 (kon.) | Florida – NY Islanders 4:2 (kon.)
Minnesota – Ottawa 0:3 (kon.) | Chicago – Colorado 2:3 (po pr.) | St. Louis – Arizona 2:1 (kon.)
Nashville – Calgary 4:2 (kon.) | Dallas – Edmonton 5:2 (kon.)
Montreal Canadiens
1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
New Jersey Devils
Středa 15.01.2014, 01:40 • Bell Centre, Montreal • NHL

59:46
    Devils právě vstřelili branku!
    New Jersey pojišťuje své vítězství čtvrtou brankou. Jágr vyvezl kotouč z obranného pásma, přihrál kotouč na DAINIUSE ZUBRUSE, který střelou ze středního pásma trefil odkrytou branku Canadiens. Asistence: Jaromír Jágr.

58:25
    Price je na střídačce! Montreal bude hrát v šesti.

53:26
    New Jersey bude hrát přesilovou hru. Za vysokou hůl je vyloučen na 2 minuty Prust.

36:37
    Montreal bude hrát přesilovou hru. Za vysokou hůl je vyloučen na 2 minuty Clowe.

28:44
    Salvador se dopustil podražení a je vyloučen na 2 minuty. Montreal bude hrát přesilovou hru.

28:30
    Branka nakonec není uznána, jelikož podle videorozhodčího dopravil Callagher kotouč do branky bruslí úmyslně.

27:27
    Plekanec byl velmi blízko snížení, když z levého kruhu poslal kotouč do břevna.

24:02
    New Jersey zcela zaslouženě navyšuje své vedení. Clowe se dostal s kotoučem do brankoviště, kde ho za záda Price doklepl ADAM HENRIQUE. Asistence: Ryane Clowe, Michael Ryder.

21:20
    Přesilová hra New Jersey je využita. Od modré čáry vystřelil tvrdě ERIC GELINAS a poslal kotouč přesně k levé tyči. Price nedokázal zasáhnout, jelikož měl zakrytý výhled. Asistence: Ryane Clowe, Jon Merrill.

19:43
    Na konci první třetiny se ještě bude vylučovat. Za nedovolené bránění je vyloučen na 2 minuty Gorges.

17:32
    Montreal bude hrát přesilovou hru. Na trestnou lavici odchází na 2 minuty Greene za nedovolené bránění.

17:23
    New Jersey srovnává na 1:1. JAROMÍR JÁGR se dostal ke kotouči na pravém kruhu, odkud si sjel na střed a střelou po ledě dokázal překonat Price. Česká legenda se tak v historických tabulkách osamostatnila na sedmém místě v počtu vstřelených branek, když má na svém kontě už 695 přesných zásahů. Asistence: Dainius Zubrus, Adam Henrique.

7:00
    Montreal právě vstřelil branku!
    Montreal se dostává do vedení. Velmi dobrou individuální akcí se prezentoval MAX PACIORETTY, který převzal kotouč ve středním pásmu, dostal se na pravý kruh a tvrdou střelou zápěstím poslal kotouč do pravého horního rohu Brodeurovy branky. Asistence: Josh Gorges.

3:12
    Hosté budou hrát první přesilovou hru. Za nedovolené bránění je totiž vyloučen na 2 minuty Callagher.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 7. Pacioretty (Gorges) – 18. Jágr (Zubrus, Henrique), 22. Gelinas (Clowe, Merrill), 25. Henrique (Clowe, Ryder), 60. Zubrus (Jágr)

Montreal Canadiens: Price (Budaj) – Subban, Gorges, Jemelin, Markov, Diaz, Murray – Callagher, Plekanec, Pacioretty – B. Gionta, Eller, Moen – Prust, Bouillon, Bourque – Parros, Briere, Bournival
    New Jersey Devils: Brodeur (Schneider) – Fayne, Greene, Volčenkov, Salvador, Židlický, Merrill – Jágr, Zajac, Zubrus – Ryder, Henrique, Clowe – Bernier, S. Gionta, Carter – Gelinas, Sislo, Boucher

Rozhodčí: Kimmerly, Kowal – Henderson, MacPherson

Diváci: 21 273