Jaroslavl – N.Novgorod 1:4 (kon.) | Čerepovec – Kazaň 1:2 (kon.) | Viťaz – Atlant 1:2 (kon.)
CSKA Moskva – Novosibirsk 3:2 (2:1 po s.n.) | Petrohrad – Dynamo Moskva 6:3 (kon.) | Riga – Novokuzněck 4:3 (po pr.)
HC Slovan – Chabarovsk 3:2 (kon.) | Lev – Vladivostok 4:1 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavl
1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
Torpedo Nižnij Novgorod
Středa 15.01.2014, 16:00 • Arena Lokomotiv, Jaroslavl • KHL

59:46
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    MAXIM POTAPOV střílel na opuštěnou klec, když v tom jeden z bránících hráčů hodil hokejkou a rozhodčí uznal technický gól. Bez asistence.

58:56
    Sanford zůstává na střídačce. Lokomotiv hraje v šesti.

58:56
    Za držení je vyloučen Grigorjev. Poslední šance pro domácí.

54:42
    Za vyhození kotouče si jde odpočinout další hráč Lokomotivu a to Peretjagin. Krušné chvíle pro domácí.

53:10
    Jaroslavl dostává dvě minuty za stejný prohřešek jako předtím Torpedo.

50:12
    Další vyloučení na straně hostů. Tentokrát je uložen dvouminutový trest střídačce Novgorodu za příliš mnoho hráčů na ledě.

45:13
    Hosté budou hrát v oslabení. Vyloučen byl Sakari Salminen na dvě minuty za nedovolené bránění.

41:07
    Dvě minuty za krosček si vysloužil Holos. Hosté budou mít možnost přesilové hry.

34:21
    Hosté jdou rázem do čtyř. Vyloučen je na dvě minuty Roman Ljudučin.

33:59
    Tak to byla paráda. Jarkko Immonen vyhrál buly na WOJTEKA WOLSKIHO, který ihned vypálil. Brankář Sanford byl překvapen a skoro na střelu nereagoval. Asistence: Jarkko Immonen

30:49
    Sprukts se dostal sám před Kasutina, ale nepřekonal hostujícího brankáře. Mohlo být vyrovnáno

29:47
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Domácím se podařilo velmi rychle využít přesilovou hru. Staffan Kronwall střílel od modré a jeho ránu tečoval DANIIL APALKOV. Vše musel potvrdit ještě videorozhodčí. Asistence: Igor Musatov, Staffan Kronwall.

28:34
    Na dvě minuty je vyloučen hostující Denis Paršin. Provinil se podražením. Domácí Jaroslavl má tak skvělou šanci na snížení stavu.

22:29
    Ovšem tentokrát už ano. VLADIMIR DENISOV dorazil do branky kotouč, který poskakoval nikým nehlídán v brankovišti. Sanford nemohl zasáhnout. Asistence: Vadim Krasnoslobotsev, Denis Paršin.

16:25
    Domácí si zahrají také svou první přesilovou hru. Na dvě minuty za podražení byl vyloučen Wojtek Wolski.

11:21
    Hosté jdou do vedení. Grigorjev našel před bránou hůl MAXIMA POTAPOVA, který se nemýlil. Asistence: Michail Grigorjev, Vjačeslav Kuljomin.

05:19
    Vladislav Kartajev dostává dvě minuty za držení. Přesilová hra pro hosty.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 30. Apalkov (Kronwall, Musatov) – 12. Potapov (Grigorjev, Kuljomin), 23. Denisov (Krasnoslobotsev, Paršin), 34. Wolski (Immonen), 60. Potapov

Lokomotiv Jaroslavl: Sanford (Kolesnik) – Koledov, Višněvskij, Holos, Kronwall, Peretjagin, Jakovlev, Ljubuškin, Gorochov – Chlopotov, Plotnikov, Konkov, Redlihs, Averin, Platt, Apalkov, Musatov, Kapustin, Maltsev, Sprukts, Kartajev
    Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (Koval) – Grigorjev, Valentenko, Hietanen, Chomitsky, Denisov, Bernatsky, Bělochvostikov – Wolski, Galuzin, Badjukov, Paršin, Žarkov, Salminen, Potapov, Immonen, Krasnoslobotsev, Tverdochlebov, Ljudučin, Potapov, Kuljomin

Rozhodčí: Bulanov Vjačeslav, Gofman Roman – Menšich Roman, Šeljanin Sergej