Chabarovsk – Čeljabinsk 3:4 (kon.) | Vladivostok – Magnitogorsk 2:1 (kon.) | Novokuzněck – Nižněkamsk 3:2 (kon.)
Novosibirsk – Ufa 3:4 (2:3 po s.n.) | Spartak Moskva – Atlant 3:4 (0:2 po s.n.) | Minsk – Petrohrad 2:3 (kon.)
Doněck – Jaroslavl 3:0 (kon.) | Záhřeb – Čerepovec 1:2 (0:1 po s.n.)
Amur Chabarovsk
3:4 (0:2, 1:2, 2:0)
Traktor Čeljabinsk
Pondělí 27.01.2014, 09:00KHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek dne.

Čeljabinsk si nakonec z chabarovského ledu přeci jen odváží vítězství. Amur byl však ve třetí třetině jednoznačně lepším týmem, o čemž svědčí i dvě vsítěné branky. Hrát se o pět minut déle, zápas by šel největší s pravděpodobností do prodloužení. Traktor si každopádně připisuje do tabulky další důležité body, které pro něj budou mít v boji o play off cenu zlata.

60:00

59:56
    Tohle už Amur nestihne, Jarvinen se vrací do brány. Vhazovat se bude v obranném psámu modrobílých.

59:20
    Kotouč na svých holích drží hostující výběr.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:36
    Time-out Chabarovsku.

58:36
    Chabarovsk právě vstřelil branku!
    Chabarovsk využívá situace šest na čtyři. U pravé tyče stál nikým nekrytý ALEXANDR YUNKOV, který neomylně zametl kotouč za Garnettova záda. Asistence: Dmitry Lugin a Sergei Smurov.

58:13
    Jarvinen opouští branku. Amur to zkouší v šesti!

58:03
    Traktor se brání úspěšně.

57:15
    Stanislav Chistov je vyloučen za zdržování! Obrovská šance pro Amur.

55:00
    Pět minut do konce základní hrací doby, zkusí to Amur bez brankáře?

54:12
    Je sympatické, že Čeljabinsk stále útočí a nesnaží se zápas dohrát v obranném pásmu.

51:47
    Traktor sevřel domácí Amur v obranném pásmu.

50:14
    Další využitá přesilovka. ALEXANDR YUNKOV tečoval Luginovu střelu mezi Garnettovy betony. Asistence: Dmitry Lugin

49:08
    Šance pro domácí výběr. Dvě minuty za podraží dostává hráč s číslem 11 Dmitry Ryabykin.

48:35
    Amur i Traktor jsou v plném počtu.

46:35
    Potyčka v Garnettově brankovišti končí vyloučením Korotkova a Kondratyeva. Hrát se bude čtyři na čtyři.

Miroslav Vozdecký

Branky a nahrávky: 27. Smurov (Lugin, Yunkov), 51. Yunkov (Lugin), 59. Yunkov (Lugin, Smurov) – 14. Kondratyev (Kuznetsov), 15. Borodkin (Ryabykin, Glinkin), 25. Kontiola, 39. Glinkin (Popov)

Amur Chabarovsk: Murygin (25. Jarvinen) – A. Loginov, Bykov, V. Loginov, Bialov, Reese, Teryayev, Yezhov, Teslenko – Korotkov, Lugin, Junkov – Kirkunov, Fisenko, Stepanov – Klimchuk, Shiskanov, Dubinin – Tarasov (C), Katsuba, Smurov
    Traktor Čeljabinsk: Garnett – Ryabykin (C), Bondarev, Vasilchenko, Kondratyev, Borodkin, Katichev, White, Klimontov – Chistov, Zvarukhin, Kuznetsov – Bulis, Kontiola, Kostisyn – Glinka, Popov, Kokuyov – Valeyev, Mokin, Osnovin

Rozhodčí: Alexander Sergeyev, Alexander Soin – Stepan Korshak, Alexander Chernyshev