Detroit – Florida 4:5 (0:1 po s.n.) | Chicago – Winnipeg 1:3 (kon.) | Edmonton – Nashville 5:1 (kon.)
Vancouver – Arizona 5:4 (po pr.)
Vancouver Canucks
5:4 (2:1, 2:2, 0:1 - 1:0)
Arizona Coyotes
Pondělí 27.01.2014, 02:10NHL

Z dnešního online přenosu je to tak vše. Přeji vám dobrý start do nového týdne a u některého dalšího utkání z NHL zase někdy na počtenou. (04:53:46)

Trestné minuty: 12:10

Vancouver Canucks nakonec dokázal zvítězit nad Phoenixem Coyotes 5:4 po prodloužení, když se o rozhodující branku postaral svou druhou trefou Bieksa. Canucks jako první vyhrávají v letošním měření těchto dvou celků na svém domácím ledě. Vancouver navíc navyšuje svůj náskok na svého pronásledovatele o daný bonusový bod.

Vítězná gól utkání: Kevin Bieksa

62:15
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Tak to je hodně kruté pro Coyotes, kteří zrovna ubránili své oslabení. Richardson nahrál zpoza brány mezi kruhy KEVINU BIEKSOVI, jenž již čelil sám Smithovi, kterého nakonec nadvakrát překonal. Asistence: Brad Richardson, Chris Higgins.

61:45
    Garrison nahrál na levou stranu Keslerovi, jenž vypálil rychlou střelu bez přípravy, ale Michálek jeho pokus zblokoval.

61:10
    Garrsion teď svými střelami orazítkoval nejdříve Halperna a následně Michálka. Puk se poté odrazil do středního pásma.

60:51
    Sedin se snažil přihrát před prázdnou Burrowsovi, ale hostující obrana jeho pas zblokovala.

60:24
    Michálek vybojoval puk a následně jej vyhodil přes všechny čáry.

60:01

O vítězi tohoto střetnutí bude nakonec muset rozhodnout prodloužení či případné samostatné nájezdy, protože se ve třetí třetině povedlo Coyotes vyrovnat, když se trefil hostující kapitán Doan. Vancouver bude mít v prodloužení velkou příležitost rozhodnou utkání, protože bude mít před sebou ještě skoro celou přesilovku čtyř proti třem.

60:00

59:49
    Tak to je hodně zbytečné vyloučení hostujícího Dereka Morrise (PHX), který krosčekoval před bránou Hamhuise.

59:33
    Další střela Keslera od modré letí mimo bránu Phoenixu.

59:10
    Kesler vyslal velmi nebezpečnou střelu na Smitha, který jeho pokus vyráží svým betonem.

58:41
    Sedin posunul puk na Richardsona, který však svým následným zakončením z pravé strany trefuje před sebou stojícího obránce Coyotes.

58:28
    Naopak na druhé straně zahrozili Vermette a Boedker, když druhý jmenovaný se dostal ke střele z levého kruhu, ale Luongo byl pozorný a jeho střelu chytá.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 11. Bieksa (Higgins, Dalpe), 12. Hansen (Kesler), 37. Higgins (Hamhuis), 38. Dalpie (Garrison, Kassian), 63. Bieksa (Richardson, Higgins) – 12. Vermette (Moss, Morris), 30. Vermette, 40. Vermette (Doan, Boedker), 46. Doan (Ribeiro, Moss)

Vancouver Canucks: Luongo (Lack) – Edler, Garrison, Hamhuis, Tanev, Stanton, Bieksa – Higgins, Kesler, Burrows – Sedin, Dalpe, Kassian – Hansen, Richardson, Weise – Sestito, Lain, Weber.
    Arizona Coyotes: Smith (Greiss) – Ekman-Larsson, Michálek, Yandle, Morris, Schlemko, Stone – Korpikoski, Vermette, Boedker – Kennedy, Hanzal, Vrbata – Doan, Ribeiro, Moss – Klinkhammer, Chipchura, Halpern.

Rozhodčí: Pochmara, Leggo – Rody, Sharrers

Diváci: 18 910