Chabarovsk – Čeljabinsk 3:4 (kon.) | Vladivostok – Magnitogorsk 2:1 (kon.) | Novokuzněck – Nižněkamsk 3:2 (kon.)
Novosibirsk – Ufa 3:4 (2:3 po s.n.) | Spartak Moskva – Atlant 3:4 (0:2 po s.n.) | Minsk – Petrohrad 2:3 (kon.)
Doněck – Jaroslavl 3:0 (kon.) | Záhřeb – Čerepovec 1:2 (0:1 po s.n.)
po s.n. (0:2)
Spartak Moskva
3:4 (1:2, 1:0, 1:1 - 0:0)
Atlant Moskevská oblast
Pondělí 27.01.2014, 16:30 • Sokolniki (kapacita 5530) • KHL

Dnešní vyrovnané utkání je u konce, raduje se tým Atlant Moskevská oblast. Ačkoliv Spartak sahal po tříbodovém vítězství, bodem za prohru po nájezdech určitě nepohrdne. To je z dnešního zápasu, děkuji za sledování a někdy příště na počtenou. (19:02:45)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Atlant Moskevská oblast.
    Autorem branky je IGOR RADULOV.

Igor Radulov (ATL) vstřelil branku a to znamená jen jediné..

Lemťugov (SPM) se také neprosazuje, Borisov vychytal i jeho!

Jurij Trubačjov (ATL) svůj nájezd proměňuje a posílá hosty do vedení! 0-1!

Filipp Toluzakov (SPM) svůj nájezd neproměňuje!

Samostatné nájezdy začínají.

Rozhřešení o vítězi nám nepřineslo ani prodloužení, a budeme si tak muset počkat na samostatné nájezdy. Už teď ale můžeme říci, že remíza po základní hrací době je poněkud překvapivá a pro Sparta cenná.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:23
    Ani jeden tým se nikam nežene, o vítězi budou nejspíše muset rozhodnout nájezdy.

63:41
    Bodrov vypálil z pravého kruhu, Borisov byl ale připraven a jeho střelu chytá.

62:15
    O kotouč se bojuje převážně ve středním pásmu, ani jeden tým nechce chybovat.

60:30
    Puku se po vhazování ujali hosté a založili útočnou akci. Kadějkin pálil od modré, avšak na Šestjorkin si nepřišel.

60:01

Máme za sebou už i třetí třetinu a vítěze stále neznáme. Nejprve to vypadalo na Sparta, hostům se ale podařilo vyrovnat, a zápas tak dospěl až do prodloužení.

60:00

58:58
    Hostující celek se ubránil a hrají v plném počtu.

57:31
    Spartak je sice usazen v útočném pásmu, avšak nevytváří žádné důležitější akce.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 7. Kvaša (Lemťugov), 23. Želdakov (Krutov), 52. Volkov (Grišin, Wandell) – 12. Šmeljov (Batyršin, Arťuchin), 19. Jašin (Novopašin, Michnov), 56. Jašin (Michnov), rozh. náj. Radulov

Spartak Moskva: Ivanov (Šestjorkin) – Bodrov, Kulik, Sergejev, Želdakov, Vasiljev, Grišin, Mamkin, Sorokin – Kvaša, Volkov, Lemtjugov – Špirko, Kozlov, Anderson – Krutov, Wandell, Toluzakov – Bobrov, Medvěděv, Pešenchonov
    Atlant Moskevská oblast: Borisov (Galimov) – Niskala, Batyršin, Aťušov, Rukavišnikov, Novopašin, Velikov, Petrov – Michnov, Kolcov, Jašin – Trubačjov, Radulov, Haataja – Arťuchin, Kadějkin, Šmeljov – Levickij, Dorofejev, Ševčenko – Sošnikov

Rozhodčí: Odins, Olenin – Maťuša, Palej