Manchester Utd. – Cardiff 2:0 (kon.) | Norwich – Newcastle 0:0 (kon.) | Southampton – Arsenal 2:2 (kon.)
Swansea – Fulham 2:0 (kon.) | Crystal Palace – Hull City 1:0 (kon.) | Liverpool – Everton 4:0 (kon.)
Southampton FC
2:2 (1:0)
Arsenal FC
Úterý 28.01.2014, 20:45 • St. Mary's Stadium, Southampton • Anglická Premier League

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:51:38)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 7:3.
    Rohy: 7:5. Fauly: 11:4.

Utkání je u konce a body se dělí za remízu 2:2. Úvod druhé půle byl hodně divoký, vždyť mezi 48. a 54. minutou padly tři góly. Nejprve Giroud a Cazorla otočili výsledek ve prospěch Arsenalu, ale tato radost trvala pouhé dvě minuty, poté totiž vyrovnal Lallana. K vidění bylo i několik dalších slušných šancí, Boruc a Szczęsny však už žádnou další změnu skóre nedopustili.

Utkání sledovalo 31 284 diváků.

90+7
    Tak ještě jedna, za zdržování hry ji uviděl Jay Rodriguez.

90+7
    Ještě jedna žlutá karta, obdržel ji domácí James Ward-Prowse.

90+6
    Po Monrealově ztrátě míče se dopředu posunoval Lallana, zkušeně podrže, počkal na spoluhráče a snažil se najít Rodrigueze. Ten byl dobře hlídaný a přihrávku nezvládl přijmout.

90+5
    Teď zvolil Lallana fotbalovější řešení, obhodil si obránce a z levé strany nacentroval do vápna. Szczęsny včas vyběhl z brankové čáry a míč schoval do rukavic.

90+4
    Nene, tohle se pískat nebude, Lallana svému pádu hodně přidal.

90+3
    Mezi dva obránce si naběhl Chambers, už to vypadalo, že i zakončí, nakonec se mu ale zamotal míč ve spleti nohou a z šance nic nebylo.

90+2
    Domácí Cork poslal do šestnáctky centr, jenže našel pouze připraveného brankáře Arsenalu.

90
    Rozhodčí přidá šest minut.

90
    Závěrečná změna hostů, Olivera Girouda nahradil Lukas Podolski.

90
    Střídají i domácí, Steven Davis odchází za potlesku tribun na lavičku, do hry míří Guilherme Do Prado

87
    Po rohu střílel z penalty Ward-Prowse a Szczęsny vytáhl další zákrok. Nyní drží tým nad vodou.

87
    Velká Szczęsnyho klika. Z levé strany unikal Shaw, chtěl centrovat, ale jeden z obránců nešťastně tečoval tak, že gólman musel vyrážet na roh!

86
    Tak nakonec Santiago Cazorla opouští trávník a přepouští tak své místo Kieranu Gibbsovi.

Aleš Pur

Branky: 21. Fonte (Shaw), 54. Lallana (Rodriguez) – 48. Giroud (Sagna), 52. Cazorla (Özil)

Karty:   90+7. Ward-Prowse (SOT), 90+7. Rodriguez (SOT) – 31. Giroud (ARS)   80. Flamini (ARS)

Southampton FC: Boruc – Chambers, Fonte, Jošida, Shaw – Rodriguez, Cork, Davis (90. Do Prado), Schneiderlin, Lallana (C) – Gallagher (70. Ward-Prowse).
    Náhradníci: Davis – Clyne, Hooiveld, Wanyama, Ward-Prowse, Do Prado, Isgrove.

Arsenal FC: Szczęsny – Sagna, Mertesacker, Koscielny, Monreal – Gnabry (70. Oxlade-Chamberlain), Flamini, Özil, Arteta (C), Cazorla (86. Gibbs) – Giroud (90. Podolski).
    Náhradníci: Fabiański – Vermaelen, Jenkinson, Gibbs, Podolski, Oxlade-Chamberlain, Bendtner.

Rozhodčí: Lee Mason – Jake Collin, Simon Long

Diváci: 31 284