Orlová – Poruba 2011 2:9 (kon.) | Technika Brno – SHK Hodonín 3:7 (kon.) | Břeclav – Nový Jičín 2:4 (kon.)
Prostějov – Val. Meziříčí 6:3 (kon.) | Frýdek-M. – Opava 4:5 (kon.) | Milevsko – Sokolov 1:4 (kon.)
Nymburk – Kobra 4:3 (kon.) | Kolín – Klatovy 6:1 (kon.) | Vsetín – Přerov 3:1 (kon.)
Bílina – Žďár n/S 1:6 (kon.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 7:3 (kon.) | Děčín – Jindř. Hradec 3:2 (kon.)
Mor. Budějovice – Řisuty 5:1 (kon.) | Pelhřimov – Klášterec nO 7:3 (kon.)
SC Marimex Kolín
6:1 (1:0, 2:1, 3:0)
HC Klatovy
Sobota 01.02.2014, 17:07 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Západ

57:47
    Na trestnou lavici míří Petr Zeman na 2 minuty za držení protihráče.

55:29
    Vyloučen Josef Malý na 2 minuty za hákování.

49:05
    Tentokrát oslaben domácí tým. Za podražení potrestán 2 minutovým trestem Martin Mejzr za hákování.

47:10
    Hosté jdou do 4! Potrestán Lukáš Škrak na 2 minuty za sekání.

41:42
    Potrestán opět hostující celek a opět Tomáš Blumentrit na 2 minuty za nedovolené bránění.

26:17
    Domácí opět oslabeni. Na trestnou lavici míří Dominik Zumr na 2 minuty za držení protihráče.

22:26
    Hostí potrestal domácího hráče Martina Ježka, dvouminutovým trestem za hákování.

15:20
    Vyloučen hostující Uhlík na 2 minuty za podražení.

11:50
    Domácí Lukáš Skokan s Pavlem Čubanem se do sebe na ledě pustili. Oba jsou proto potrestáni 2+ 2 minutami za hrubost.

09:27
    Máme první vyloučení dnešního zápasu, na trestnou lavici míří Lukáš Škrak za nedovolené bránění, hosté budou na 2 minuty oslabeni.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 4. Jankovský (Valášek), 37. Malý (Mejzr, Zumr), 40. Valášek (Jankovský), 46. Šafránek (Kadlec), 49. Malý (Kulhánek), 53. Šifta (Šafránek, Kadlec) – 22. Vondryska (Čuban)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Moravec) – Nedbal, Pácal, Hanzl, Pýcha, Barták, Skokan, Kulhánek, Muláček – Morkes, Valášek, Jankovský – Šifta, Kadlec, Šafránek – Malý "C", Mejzr, Semirád – Ježek, Zumr, Kubát
    HC Klatovy: Pravda (Lejsek) – Škrak, Zeman, Hucl, Martinec, Blumentrit, Vilhelm, Slavík, Vraný, Pacanda, Topinka, Bernad, Kodýtek, Tulačka, Němec, Pouska, Pitel, Uhlík, Vondryska, Čuban