Orlová – Poruba 2011 2:9 (kon.) | Technika Brno – SHK Hodonín 3:7 (kon.) | Břeclav – Nový Jičín 2:4 (kon.)
Prostějov – Val. Meziříčí 6:3 (kon.) | Frýdek-M. – Opava 4:5 (kon.) | Milevsko – Sokolov 1:4 (kon.)
Nymburk – Kobra 4:3 (kon.) | Kolín – Klatovy 6:1 (kon.) | Vsetín – Přerov 3:1 (kon.)
Bílina – Žďár n/S 1:6 (kon.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 7:3 (kon.) | Děčín – Jindř. Hradec 3:2 (kon.)
Mor. Budějovice – Řisuty 5:1 (kon.) | Pelhřimov – Klášterec nO 7:3 (kon.)
SC Marimex Kolín
6:1 (1:0, 2:1, 3:0)
HC Klatovy
Sobota 01.02.2014, 17:07 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Západ

52:17
    Kozlové právě vstřelili branku!

Domácí se rozjeli ve velkém a ve třetí třetině s góly nešetří! Celkem dnes již šestou branku do sítě hostí vstřelil PAVEL ŠIFTA. Stav utkání 6:1.
    Asistence: David Šafránek, Jiří Kadlec

48:28

Domácí využívají druhou přesilovku! O branku se postaral JOSEF MALÝ a zvýšil skóre na 5:1.
    Asistence: Kryštof Kulhánek.

45:52

Domácí obhajují suverenitu! O 4. branku domácích se postaral DAVID ŠAFRÁNEK. Stav utkání 4:1.
    Asistence: Jiří Kadlec

39:08

Domácí konečně využívají hru v přesilové hře a skórují! O třetí branku domácích se postaral MILAN VALÁŠEK. Stav utkání 3:1.
    Asistence: Václav Jankovský.

36:04

Domácí jsou opět ve vedení! O druhou branku domácích se postaral přímo kapitán domácího celku JOSEF MALÝ a změnil tak skóre na 2:1.
    Asistence: Martin Mejzr a Zumr.

21:19
    Klatovy právě vstřelily branku!

A je vyrovnáno! Hosté o přestávce nezaháleli a nadopovali se energii! Hned v úvodu druhé třetiny vyrovnávají. O první branku hostí se postaral ROMAN VONDYSKA! Stav utkání 1:1.
    Asistence: Pavel Čuban

03:09

Domácí se derou do vedení! Úvodní branku vstřelil VÁCLAV JANKOVSKÝ, otevírá tak skóre dnešního utkání!
    Asistence: Valášek

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 4. Jankovský (Valášek), 37. Malý (Mejzr, Zumr), 40. Valášek (Jankovský), 46. Šafránek (Kadlec), 49. Malý (Kulhánek), 53. Šifta (Šafránek, Kadlec) – 22. Vondryska (Čuban)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Moravec) – Nedbal, Pácal, Hanzl, Pýcha, Barták, Skokan, Kulhánek, Muláček – Morkes, Valášek, Jankovský – Šifta, Kadlec, Šafránek – Malý "C", Mejzr, Semirád – Ježek, Zumr, Kubát
    HC Klatovy: Pravda (Lejsek) – Škrak, Zeman, Hucl, Martinec, Blumentrit, Vilhelm, Slavík, Vraný, Pacanda, Topinka, Bernad, Kodýtek, Tulačka, Němec, Pouska, Pitel, Uhlík, Vondryska, Čuban