Dukla – Zlín 32:24 (kon.) | Kopřivnice – Frýdek-M. 28:29 (kon.) | Jičín – Plzeň 15:19 (kon.)
KH ISMM Kopřivnice
28:29 (13:18)
Pepino SKP Frýdek-Místek
Sobota 01.02.2014, 18:00Chance Extraliga mužů

Utkání mezi Kopřivnicí a Frýdkem Místkem nám končí 28:29, ve prospěch hostů. Kopřivnický kádr nezvládl vstup do prvního poločasu dle svých představ, když z kraje utkání domácí prohrávali 0:5. Kopřivničtí házenkáři dokázali snížit brankovou ztrátu v prvním poločase na rozdíl pěti branek, což bylo také jejich maximum. Kopřivnice se nedokázala herně a střelecky prosadit v prvním poločase, jak by si představovala. V druhém poločase svěřenci kopřivnického trenéra Ivo Vávry předváděli naprosto odlišný výkon, za který jim patří velká chvála a poděkování, kdy dokázali se svým soupeřem držet krok a po právu můžeme konstatovat, že domácí celek byl lepším týmem, ale po častých nepochopitelných vyloučeních a rozhodnutích, bylo viditelně kopřivnickým házenkářům bráněno dojít k vítěznému cíli. Určité snahy o to, aby Kopřivnice odcházela z tohoto utkání se sklopenou hlavou byly víc, než znatelné. Z tohoto dramatického utkání se s vámi loučí Martin Petřek, který se na vás těší u dalšího on-line přenosu. (20:16:34)

60
    Konec zápasu. (28:29)

59
    V této poslední minutě se i přes urgentní snahu domácích vstřelit branku již nic nestane. (28:29) (28:29)

59
    Probíhá poslední minuta utkání. (28:29) (28:29)

58
    Kopřivnice neproměňuje důležitou šanci z nařízeného sedmimetrového hodu. (28:29) (28:29)

57
    Kopřivnický kádr přechází do útoku, ale hráč je ve vzniklé brankové příležitosti atakován, což znamená, že domácí budou házet sedmimetrový hod. (28:29) (28:29)

56
    V kopřivnické hale panuje naprosto bouřlivá a živelná atmosféra! (28:29) (28:29)

55
    Frýdek Místek bude muset vystřelit rozhodčími je vyslán varovný signál pro pasivní hru, ale hosté zůstávají neustále v útoku, což je nepochopitelné. S klidným svědomím mohu konstatovat že rozhodčí v dnešním utkání předvádí čarokrásné výkony, které sou v rozporu s pravidly házené. Nakonec Frýdek pálí ze spojek, ale kopřivnický brankář Marek Žingor se blýskl v bráně vynikajícím zákrokem. (28:29) (28:29)

54
    Dyba ze spojky prostřeluje obranu kopřivnického celku a posouvá tímto své spoluhráče do vedení rozdílem jediné branky! (28:29) (28:29)

53
    Po hezké útočné kombinaci se trefuje do brány Frýdek. Kopřivnice následně přechází do protiútoku, který končí brankou. (28:28) (28:28)

52
    Kopřivnický hráč byl hrubě atakován, ale v dnešním utkání padají dvouminutové tresty pouze na stranu Kopřivnice! Trenér, masér, i asistent trenéra vyběhli z laviček na palubovku, protože zdravotní stav hráče vypadal velmi vážně, ale po chvíli se kopřivnický hráč statečně zvedá a za pomocí svých spoluhráčů odchází na lavičku! (27:27) (27:27)

51
    A je srovnáno! Kopřivnice se pokouší o definitivní zlom v utkání! Kopřivničtí házenkáři s úspěchem proměňují volný devítimetrový hod v branku. (27:27) (27:27)

50
    V kopřivnické hale byly nyní k vidění dvě velmi rychlé branky. (26:27) (26:27)

48
    Kopřivnický celek bude hrát v oslabení! Rozhodčími byl udělen další dvouminutový trest domácím hráčům. V dnešním utkání padá spoustu dvouminutových trestů, které sou často velmi sporné a vůči domácím hráčům neférové. Po protestech domácí lavičky svolává delegát utkání rozhodčí k časomíře, kde s nimi rozmlouvá. (25:26) (25:26)

47
    Frýdek Místek s úspěchem využívá ve svém útoku křídla. Kopřivničtí házenkáři následně dokázali využít dvakrát po sobě své útoky. (25:26) (25:26)

46
    Radek Bajgar obdržel po verdiktu rozhodčích dvouminutový trest, ale protože je to jeho třetí vyloučení, tak bude následovat červená karta.

45
    Kopřivnický kádr je úspěšný v koncovce rychlého protiútoku.

44
    Kopřivničtí hráči vysunují obranu. Frýdecké spojky jsou hlídané.

Martin Petřek

# P jméno G/7m 7m ŽK vy ČK
    Celkem 0/0 0 0 0 0
    Rozhodčí: Hanák Michal Králíček Jiří. Delegát českého svazu házené je pan Staněk Antonín.