NY Islanders – Calgary 2:4 (kon.) | NY Rangers – Edmonton 1:2 (kon.) | Philadelphia – Colorado 3:1 (kon.)
Washington – Winnipeg 4:2 (kon.) | Montreal – Vancouver 5:2 (kon.) | Ottawa – Buffalo 3:2 (kon.)
Tampa – Toronto 1:4 (kon.) | Florida – Detroit 1:3 (kon.) | St. Louis – Boston 3:2 (po pr.)
Minnesota – Nashville 3:2 (po pr.) | Los Angeles – Columbus 2:1 (po pr.)
Florida Panthers
1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
Detroit Red Wings
Pátek 07.02.2014, 01:30 • BB&T Center, Sunrise • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji dobrou noc. (04:13:41)

Dnešní utkání sledovalo 15 623 diváků.

Dnešní utkání končí vítězstvím Detroitu, který si z Floridy odváží dva body za vítězství 3:1. Hosté byli po většinu utkání lepším týmem, takže je jejich vítězství v celku zasloužené. Panteři sice ve třetí třetině výrazně přidali, ale na zkušený tým, jako je Detroit to dnes nestačilo.

Střely na branku: 24 – 33.

60:00

59:40
    Detroit právě vstřelil branku!
    Detroit rozhoduje o svém vítězství střelou do prázdné branky. Helm vyhodil ještě v oslabení kotouč přes všechny čáry, aby si kotouč mohl následně v útočném pásmu dojet BRIAN LASHOFF a dopravit ho do opuštěné klece. Asistence: Darren Helm, Niklas Kronwall.

59:35
    Gilbert vystřelil od modré čáry, ale Howard dokázal úspěšně zasáhnout.

59:00
    Kotouč je ve středním pásmu.

58:45
    Florida má neskutečný tlak. Howard musí být ve střehu.

58:30
    Florida to zkouší v šesti! Thomas je na střídačce.

58:25
    Detroitu se zatím daří držet kotouč daleko od vlastní branky.

58:00
    Kotouč je u branky Thomase.

57:34
    Florida bude hrát přesilovou hru. Lashoff je vyloučen na 2 minuty za krosček.

57:06
    Detroit zatím úspěšně brání své jednobrankové vedení.

56:24
    Howard drží Detroit ve vedení! Z levého kruhu to zkusil razantní střelou opět Bergenheim, ale i tentokrát dokázal brankář Detroitu zasáhnout.

55:37
    Bergenheim ujížděl sám na Howarda, kterého ale střelou po ledě nepřekonal.

55:18
    Střela Anderssona z levého kruhu skončila v lapačce Thomase.

54:59

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 20. Upshall (Kopecký, Weaver) – 27. Alfredsson (Abdelkader, Kronwall), 34. Nyquist, 60. Lashoff (Helm, Kronwall)

Florida Panthers: Thomas (Clemensen) – Gilbert, Campbell, Jovanovski, Gudbranson, Weaver, Kulikov – Boyes, Barkov, Bergenheim – Upshall, Bjugstad, Huberdeau – Kopecký, Goc, Fleischmann – Matthias, Gomez, Winchester
    Detroit Red Wings: Howard (Gustavsson) – Ericsson, Kronwall, DeKeyser, Quincey, Lashoff, Smith – Abdelkader, Zetterberg, Nyquist – Alfredsson, Dacjuk, Helm – Jurčo, Sheahan, Tatar – Miller, Glendening, Andersson

Rozhodčí: Hebert, Kowal – Murchison, Cherrey

Diváci: 15 623