Nantes – Lyon 1:2 (kon.) | Monaco – PSG 1:1 (kon.)
AS Monaco
1:1 (0:1)
Paris Saint-Germain
Neděle 09.02.2014, 21:00 • Stade Louis II., Monaco • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je z mé strany vše. Přeji hezký zbytek večera a těším se u dalších fotbalových přenosů. (22:56:15)

Je dobojováno. Sledovali jsme parádní zápas plný šancí, který ale nakonec skončil nerozhodně 1:1. Celek z Paříže poslal do vedení Javier Pastore a hosté vedli až do 74. minuty, kdy se vstřelil vlastní branku Thiago Silva. Žádný další gól už nepadl a utkání tedy skončilo nerozhodně 1:1. PSG má tedy i nadále náskok před druhým Monacem pět bodů.

90+3
    Vypadá to, že se už nic nestane a i druhý vzájemný zápas skončí výsledkem 1:1.

90+2
    Domácí se ještě snaží, hostů hlavně brání cennou remízu.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil tři minutky.

90
    Ibrahimović se mohl stát hrdinou! Dostal míč do vápna, který si parádně zpracoval a objevil se sám před Subašičem, který ale jeho ránu výborně zlikvidoval! To byla tutovka, kterou jindy švédský útočník proměňuje.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Z následného rohu ale nic nebylo a dopředu jdou hostující borci.

89
    Fabinho dostal parádní přihrávku do vápna PSG a objevil se sám před brankářem, ale Sirigu ho parádně vychytal! Roh pro Monaco.

88
    Hostující Ménez výborně utekl po levé straně, ale následně nezvládl centr a ani z této akce tedy nic nebylo.

87
    Domácí to zkusili dlouhým nákopem na Berbatova, ale přihrávka nebyla přesná a nová posila se k míči nedostala.

86
    Poslední dnešní střídání. Rodríguez nahradil Ferreira-Carrasco.

85
    Ale ani z osmého rohu domácí nic nevytěžili a stav zápasu se tedy nemění.

84
    Berbatov vybojoval rohový kop.

83
    Nyní sledujeme hodně opatrnou pasáž. Ani jeden tým nechce udělat chyba, protože ta by zřejmě měla fatální následky.

82
    Pařížský celek naposledy střídá. Lucase nahradil Lavezzi.

81
    Hosté se vydali dopředu, ale Ibrahimović byl opět v ofsajdu.

80
    Domácí záložník je na nohou a utkání může pokračovat. Je před námi posledních deset minut.