Rio Ave – Arouca 1:1 (kon.) | Olhanense – Marítimo 1:1 (kon.) | Porto – FC Ferreira 3:0 (kon.)
Braga – Gil Vicente 4:1 (kon.)
SC Olhanense
1:1 (0:1)
CS Marítimo
Neděle 09.02.2014, 17:00 • Estádio José Arcanjo, Olhão • Portugalská Primeira Liga

To je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek dne a u dalších utkání Primeira Ligy napočtenou. (18:55:00)

A je tu konec! Domácí šli celý druhý poločas za vyrovnáním. To se jim nakonec po několika nepřesných pokusech povedlo. V 87. minutě na hřiště přišel Oumar Daikhite a o další 2 minuty později domácím vystřelil bod. Jenže ten je od posledního místa stejně neodtrhne, vše bude záviset na tom, jak bude hrát Ferreira s Portem. Hosté jsou zatím na 10. místě, ale ještě je může přeskočit Rio Ave, u Gil Vicente se to nepředpokládá, protože hraje na půdě Bragy.

90+2
    Domácí chtějí dát ještě jednu branku a znovu se nastěhovali před Salina. Stále ještě není nic hotového.

90
    Začala poslední minuta utkání.

89
    Olhanense právě vstřelilo branku!
    Tak přeci jen se domácí dočkali, po érii nepřesných střel se trefili mezi tři tyče a vyrovnávají stav na 1:1. Autorem branky je střídající OUMAR DIAKHITE.

88
    I hosté střídají. Luís Olim nahrazuje Danila Diase

87
    Poslední střídání v celku domácích. Na hřiště přichází Diakhite a to naopak opouští Femi Balogun.

86
    Zatím to tedy vypadá, že se vše podstatné událo ve 4. minutě dnešního utkání. Po zákroku Lucase Souzy kopala penalta, kterou Derley proměnil.

85
    Znovu nepřesná střela domácího týmu, který se opravdu snaží, ale takto se z poslední příčky nedostane.

84
    Marítimo, když získá míč na vlastní polovině tak již nikam nespěchá, Čas teď hraje pro ně. Domácím se pomalu doba na vyrovnání krátí.

82
    Další šance domácího týmu přišla vniveč. Salin ani teď zasahovat nemusel.

80
    Bez nastavení chybí do konce utkání ještě deset minut. Hosté stále vedou o jednu branku, domácí se snaží o vyrovnání, ale hostující obrana jim zatím kazí jejich plány.

78
    Útoky se přelévají od šestnáctky k šestnáctce, ale tam vždy končí, ani jeden z brankářů zatím zasahovat nemusel.

76
    Tempo hry se přeci jen více rozproudilo, domácí se snaží o vyrovnání, kdežto hosté využívají okének v domácí obraně k rychlým protiútokům. Zatím však oba týmy vychází naprázdno.

74
    Maritímo se při přechodu do útoku provinilo ofsajdem.

72
    MAritímo po několika nebezpečných pokusech Olhanense odehrálo míč do bezpečí. Domácí se vždy vrací do blízkosti Salinovy branky.