Michalovce – Zlaté Moravce 0:1 (kon.) | Č. Budějovice – Táborsko 1:0 (kon.) | Ružomberok – Podbrezová 2:0 (kon.)
Slovan Bratislava – Mattersburg 1:2 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava
1:2 (0:1)
SV BauWelt Koch Mattersburg
sk Pátek 21.02.2014, 15:00Přípravný zápas

Koniec zápasu. (16:55:23)

90
    Mattersburg dal gól! Gól strelil ALEXANDER IBSER.

88
    Slovan dal gól!
    Domáci vyrovnávajú minútu pred koncom zásluhou HUDÁKA, ktorý hlavou prekonal brankára hostí.

80
    Do konca zápasu zostáva 10 minút, skóre stále 0:1.

71
    Prečíslenie hostí, štyria proti dvom Slovanistom. Nakoniec zachraňuje Dušan Perniš skvelým zákrokom.

60
    Na Pasienkoch vidíme slabý futbal bez nejaký šancí.

46
    Začal sa druhý polčas.

Prvý polčas sa skončil.

36
    Halenár vyskúšal ohroziť bránku z veľkej diaľky, ale jeho pokus neznamenal nebezpečie pre hostí.

18
    Mattersburg dal gól!
    Hostia sa dostávajú po pár minútach hry proti Bratislavčanom do vedenia. INGO KLEMEN obstrelil brankára a strieľa prvý gól v zápase.

10
    Domáci zatiaľ viac aktívnejší, hostia menej pri lopte.

Ospravedlňte prosím problémy zo začiatku stretnutia. Prenos bude prinášaný iba formou zmien stavu.