Kometa Brno – Olomouc 6:2 (kon.) | HC Plzeň – Chomutov 3:9 (kon.) | Třinec – Liberec 3:1 (kon.)
Slavia – Vítkovice 3:1 (kon.) | Zlín – Sparta 2:3 (0:1 po s.n.) | HC Litvínov – Mladá Boleslav 5:3 (kon.)
HC Litvínov
5:3 (2:3, 1:0, 2:0)
BK Mladá Boleslav
Neděle 23.02.2014, 17:30 • ZS Ivana Hlinky • DHL Extraliga juniorů

59:35
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Vítězství Litvínova je potvrzeno. DAVID ŠESTÁK vybojoval puk a trefil se do opuštěné klece hostí. Bez asistence.

58:32
    Branka hostí zůstává opuštěna, Ašenbrenner je na střídačce.

57:13
    Domácí využívají přesilové hry a dostávají se do vedení! Cvrkovu střelu tečoval do branky JAN STREJČEK! Asistence: David Cvrk, Lukáš Válek

56:38
    Teď se bude vylučovat na druhé straně, na trestnou lavici usedá Pätoprstý na dvě minuty za hákování.

53:16
    Vyloučen Weitz na dvě minuty za vysokou hůl.

50:05
    Vyloučen Zdeněk na dvě minuty za vražení na hrazení.

48:02
    Vyloučen domácí Souček na dvě minuty za držení protihráče.

44:34
    Marek nastřelil tyč domácí branky!

40:00
    Vyloučeni dva hráči, domácí Fučík a hostující Byakov, oba na dvě minuty za hrubost.

39:26
    Vyloučen domácí Štěpka na dvě minuty za nedovolené bránění.

36:46
    Obrovská šance hostujícího týmu zůstává díky Soukupovi neproměněna!

35:41
    Vyloučen domácí Cvrk na dvě minuty za hrubost

31:49
    Vyloučen Šesták na dvě minuty za podražení.

28:37
    Domácí vyrovnávají stav utkání. O vyrovnávací branku se postaral JAN TRÜBENEKR! Asistence: Jakub Zdeněk

25:27
    Vyloučen hostující Kulhánek na dvě minuty za krosček.

21:24
    Šimeček, Mical a Válek se teď ocitli ve velké šanci, když několikrát doráželi na skvělého Ašenbrennera. Ten si připsal několik dobrých zákroků!

17:08
    Lobovu střelu od modré vyrazil Soukup před sebe, kde ještě čekal na dorážku Kuchta. Soukup ale s velkým štěstím branku neinkasoval.

14:26
    Litvínov snižuje na rozdíl jediné branky. Šimeček našel volného MARTINA MICALA, který ujel sám na Ašenbrennera, kterého kličkou překonal. Asistence: Jaroslav Šimeček, Lukáš Válek

11:43
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Opět dvojice Byakov – Marek navyšuje svůj náskok na rozdíl dvou branek. Marek nahrál před branku DMITRY BYAKOVOVI, který překonal gólmana Soukupa po zemi. Asistence: Ladislav Marek

07:18
    Hosté se poprvé za dnešní utkání dostávají do vedení! Hosté předvedli podobnou akci jako při předchozí brance. Tentokrát se z první trefil DMITRY BYAKOV! Asistence: Ladislav Marek

05:12
    Hosté vyrovnávají stav utkání! V situaci dva na jednoho nahrával Pätoprstý na PATRIKA PODSEDNÍČKA, který z první překonal litvínovského Soukupa! Asistence: Denis Pätoprstý

02:43
    Domácí se hned v úvodu třetiny dostávají do vedení. Šimeček nahrával LUKÁŠI VÁLKOVI před branku a ten se trefoval do odkryté klece Ašenbrennera. Asistence: Jaroslav Šimeček, Martin Mical

Lucie Lobo

Branky a nahrávky: 3. Válek (Šimeček, Mical), 15. Mical (Šimeček, Válek), 29. Trübenekr (Zdeněk), 58. Strejček (Cvrk, Válek), 60. Šesták – 6. Podsedníček (Pätoprstý), 8. Byakov (Marek), 12. Byakov (Marek)

HC Litvínov: Soukup – Strejček, Cvrk, Fučík, Baránek, Kokeš, Šesták, Šefl, Mical, Válek, Šimeček, Štěpka, Ujfaluši, Čeřovský, Weitz, Zdeněk, Trübenekr, Sýkora.
    BK Mladá Boleslav: Ašenbrenner – Hes, Kulhánek, Souček, Šťáva, Lobo, Nedbal, Adamík, Byakov, Kotala, Marek, Podsedníček, Pätoprstý, Borovec, Kuchta, Chvátal, Sonnek, Smrčka.

Rozhodčí: Hlinka – Maloušek, Hynek