Havířov – Přerov 1:4 (kon.) | Ústí n/L – V.Popovice 3:2 (1:0 po s.n.)
HC ZUBR Přerov
Neděle 23.02.2014, 13:45 • K&K PNEU Aréna Havířov • Liga juniorů

58:43
    Přerov právě vstřelil branku!
    A je tady definitivní tečka za dnešním zápasem. Nedáš – dostaneš – opět to platilo. Havířov si vypracoval šance, ale nedokázal je využít. Na druhé straně se RADIM ŠNIRC dostal do mezikruží, odkud vyslal střelu švihem, která prošla až za záda havířovského brankáře.
    Asistence: Pavel Hradil.

53:07
    Jan Potočný vyslal od modré čáry ostrou střelu, která po zákroku brankáře Loučky orazila pravou tyčku!

52:20
    Pěkný průnik Diviše do útočné třetiny a následné zakončení bylo povedené, ale puk skončil někde na betonu Loučky.

49:53
    Jan Potočný se dostal po pěkné souhře ke střele od modré, která lízla oblouk brankové konstrukce!

49:18
    Pavel Hradil (PRE), dvě minuty za hákování. Je tady velká šance pro domácí celek.

47:57
    Jaroslav Tomeček (PRE), dvě minuty za podražení.

47:48
    AZ hraje ve výhodě a je usazen v pásmu. Synek vystřelil slušnou střelu na lapačku Loučky, ale ten ji vyrazil.

45:59
    AZ se usadil v útočném pásmu. Křibík vyslal velmi tvrdou střelu, která proletěla kousek mimo branku!

45:25
    Jakub Kundrátek (PRE), dvě minuty za podražení.

43:27
    Michal Cháňa (HAV), dvě minuty za držení protihráče.

41:10
    Lenomar přihrál puk Synkovi před prázdnou branku, ale ten své zakončení mimnul jen o malý kousek!

39:32
    Nejprve ujížděl Siegel, ale obrana Havířova ho semkla mezi sebe. Štěpánek Němec se ale dostal k puku z druhé vlny a dokonce orazítkoval levou tyčku!

38:10
    Vyčesaný nahodil puk na branku, kde ho šikovně tečoval Lenomar. Puk skončil mimo branku.

33:14
    Křibík vybojoval puk u zadního mantinelu a poslal puk žabkou na Jana Potočného, kterému ale puk přeskočil čepel hole! Jinak by dával téměr do prázdné branky.

29:59
    Křibík byl zcela sám před brankářem Loučkou,a le puk umístil pouze do výstroje přerovského brankáře.

25:24
    A Přerov navíc využil svou dvojnásobnou přesilovku. JAROSLAV TOMEČEK se dostal ke střele kousek za modrou čárou. Puk prošel Slaninovi poměrně lehce za záda kolem lapačky.

24:30
    Dominik Suchý (HAV), dvě minuty za podražení. Hosté budou hrát 1:35 přesilovku 5/3.

24:05

23:02
    Zubři se dostávají do vedení. Duda poslal puk JAROSLAVU TOMEČKOVI, který si objel pravý kruh, vjel před branku a téměř v pádu prostřelil Slaninu mezi betony.
    Asistence: Ondřej Duda.

20:30
    Michal Cháňa (HAV), dvě minuty za nedovolené bránění.

15:21
    Roman Tomiga (PRE), dvě minuty za vražení na hrazení.

13:30
    Nejprve se dostal k dobré střele Synek, ale brankář Loučka zůstal pozorný. Následně se k puku dostal Diviš, jeho pokus o střelu po ledu na bližší tyčku, ale skončil pouze na připraveném betonu Loučky.

12:32
    Havířov právě vstřelil branku!
    Havířov dokázal ještě v této třetině srovnat vývoj hry. Synek poslal puk JANU POTOČNÉMU na modrou čáru, který si o metr povyjel do pásma a vyslal tvrdou střelu po ledě na zadní tyčku.
    Asistence: Dominik Synek.

04:16
    Hosté se dlouho drželi na puku. Navíc byli faulovaní, ale v ponechané výhodě se podařilo skórovat. S pukem si vyjel na pravý kruh ONDŘEJ ČELKO a trefil se nad rameno Slaniny. To bylo vyústění dobrého vstupu hostujícího týmu.
    Bez asistence.

02:07
    Tomeček přihrál Němcovi puk před branku, ale Slanina puk vykopnul pravým betonem mimo.

Josef Nudera

Branky a nahrávky: 13. J. Potočný (Synek) – 5. Čelko, 24. Tomeček (Duda), 26. Tomeček (Hradil), 59. Šnirc (Hradil)

AZ Havířov: Slanina (Gabler)– Cháňa, Gawlas, Weisser, J. Potočný, V. Potočný, Staš, Jaroch – Křibík, Vyčesaný, Suchý, Lenomar, Caruk, Diviš, Synek, Taras
    HC ZUBR Přerov: Loučka (Dohnal) – Tomiga, Mašíček, Šťastný, Kundrátek, Adámek, Duda, Běhal, Školoud, Řezáč, Kebza, Čelko, Šnirc, Hradil, Siegel, Němec, Tomeček