Slavia – Sparta 3:2 (po pr.) | Třinec – Kometa Brno 10:2 (kon.) | Plzeň – Zlín 1:2 (kon.)
Liberec – Vítkovice 3:1 (kon.) | Mountfield HK – Chomutov 2:0 (kon.) | Litvínov – Kladno 2:3 (kon.)
K. Vary – Pardubice 1:4 (kon.)
Mountfield HK
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
Piráti Chomutov
Neděle 02.03.2014, 17:30Tipsport extraliga

Já se s vámi pro dnešek loučím a přejí všem příjemný zbytek nedělního večera. V úterý u onlajnu zpod Bílé věže zase napočtenou. (19:50:54)

Střely na branku ve 3. třetině:

6 Hradec Králové – 6 Chomutov

Střely na branku celkem:

23 Hradec Králové – 25 Chomutov

Nejlepšími hráči dnešního utkání byli vyhlášení Martin Podlešák za domácí a z řad Pirátů byl vybrán aktivní útočník Marek Račuk.

Tak a je dobojováno! Hradečtí si v poklidu dokráčeli pro důležité tři body, které jim zajišťují místo mezi elitní šestkou a přímý postup do čtvrtfinále. Ve třetí třetině se už domácí nikam nehnali, zato Piráti se pokoušeli o prolomení střelecké smůly, která činí proti Mountfieldu více jak 190 minut.

60:00

59:39
    Už tomu tak není, za opuštěnou brankou Pirátů operuje Červený, ale nikam se nedere.

59:22
    Chomutov je ale stále v útočné třetině.

59:11
    Domácí hrají v plném počtu.

59:07
    Kubinčkák se ocitl zcela osamocený před Kantore, mohl se ho klidně zeptat kam chce kus černé gumy poslat, ale hradecký gólman se štěstím jeho pokus schovává ve své lapačce.

58:45
    Šimánek vyhazuje kotouč ven z obranného pásma, ale ten si cestu do odkryté klece nenajde.