Čeljabinsk – N.Novgorod 0:1 (kon.) | Magnitogorsk – Kazaň 1:0 (kon.) | Ufa – Dynamo Moskva 1:3 (kon.)
Nižněkamsk – Viťaz 5:1 (kon.) | Atlant – Chanty-Mansijsk 5:1 (kon.) | Čerepovec – Barys 2:1 (kon.)
Petrohrad – Jekatěrinburg 4:0 (kon.) | Jaroslavl – Omsk 4:1 (kon.) | CSKA Moskva – Doněck 2:1 (2:0 po s.n.)
Minsk – Riga 5:2 (kon.) | HC Slovan – Spartak Moskva 0:3 (kon.) | Lev – Záhřeb 2:1 (po pr.)
SKA Petrohrad
4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Neděle 02.03.2014, 14:00 • Ice Palace • KHL

56:28
    Zmar hostujícího mužstva nejlépe dokládá zbytečný zákrok do oblasti hlavy od Lazarova, který takto fauloval Tichonova. Lazarov dostává dvě plus deset minut a odchází do kabiny.

52:37
    Dvě minuty za nešetrný zákrok na Romana Červenku si odpyká Deveaux.

45:20
    Zbytečného podražení v útočném pásmu se dopustil Tony Martensson a hosté mají další početní výhodu.

37:40
    Početní výhoda je u konce, Igor Makarov zasáhl Malychina hokejkou do tváře a jelikož se na tváři ruského útočníka objevil krvavý šrám, posedí si Makarov na trestné lavici čtyři minuty.

36:40
    Jevgenij Fjodorov fauloval a na dvě minuty oslaví své mužstvo.

32:53
    Dvě minuty za sekání dostává Kalinin, další šance pro Jekatěrinburg poprvé překonat Ježova.

28:44
    Jurij Alexandrov teď navíc zahákoval pronikajícího útočníka Jekatěrinburgu a hosté se můžou v následující přesilové hře vrátit do utkání.

23:17
    Petrohrad může jít do trháku, dvě minuty za hrubost obdržel Andre Deveaux.

16:55
    Teď si navíc domácí zahrají první početní výhodu, Eduard Lewandowski zadržel Dallmana nedovoleně a už sedí na trestné lavici.

03:13
    První vyloučení v zápasu. Dvě minuty za sekání obdržel domácí útočník Andrej Sigarjov .

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 20. Alexandrov (Tichonov, Ponikarovskij), 23. Kablukov (Ponikarovskij, Chafizullin), 26. Panarin (Kalinin, Šipačjov), 58. Thoresen (Dallman, Červenka)

SKA Petrohrad: Ježov (Šikin)- Kalinin, Čudinov, Alexandrov, Dallman, Semenov, Chafizullin- Martensson, Thoresen, Červenka- Ketov, Panarin, Šipačjov- Burdasov, Makarov, Tichonov- Kablukov, Sigarjov, Ponikarovskij
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (26. Lobanov)- Gusev, Žuravljov, Viklund, Lepistö, Megalinskij, Antonov, Postnikov, Rybnickij- Lewandowski, Jefimov, Jelemejev- Malychin, Lazarev, Černov- Simakov, Golyšev, Fjodorov- Arkalov, Vyglazov, Deveaux

Rozhodčí: Olenin, Romasko- Majtak, Pronskich

Diváci: 11977