Čeljabinsk – N.Novgorod 0:1 (kon.) | Magnitogorsk – Kazaň 1:0 (kon.) | Ufa – Dynamo Moskva 1:3 (kon.)
Nižněkamsk – Viťaz 5:1 (kon.) | Atlant – Chanty-Mansijsk 5:1 (kon.) | Čerepovec – Barys 2:1 (kon.)
Petrohrad – Jekatěrinburg 4:0 (kon.) | Jaroslavl – Omsk 4:1 (kon.) | CSKA Moskva – Doněck 2:1 (2:0 po s.n.)
Minsk – Riga 5:2 (kon.) | HC Slovan – Spartak Moskva 0:3 (kon.) | Lev – Záhřeb 2:1 (po pr.)
po s.n. (2:0)
CSKA Moskva
2:1 (1:0, 0:1, 0:0 - 0:0)
HC Donbass Doněck
Neděle 02.03.2014, 14:30 • CSKA Ice-Palace, Moskva (kapacita 5600 míst) • KHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám příjemný zbytek neděle a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (17:04:22)

Dnešní zápas se hrál od začátku v obrovském tempu, k vidění byla velká řada šancí, oba zámořští brankáři se dnes ale překonávali.

Po základní hrací době tak byl stav zápasu nerozhodný 1:1, když nejdříve v 17. minutě otevřel skóre domácí kapitán Alexej Morozov, aby pak v 38. minutě srovnal po parádní individuální akci Jevgenij Dadonov.

Další branka už do konce základní hrací doby nepadla, žádný střelec se neprosadil ani v pětiminutovém prodloužení. Na řadu tak museli přijít samostatné nájezdy, ve kterých bonusový bod vystřelil domácím Nikita Zajcev!

V samostatných nájezdech zvítězil tým CSKA Moskva.
    Autorem branky je NIKITA ZAJCEV.

Nikolaj Prochorkin vymíchal Leightona a puk zasunul do odkryté části branky!

Maxim Jakucenja se vyhnal až do moc velkého úhlu, ze kterého nedokázal trefit branku – 1:0.

Nikita Zajcev rozvážným tempem svůj nájezd nakonec s velkým štěstím proměnil – 1:0!

Robitaille se svou bekhendovou střelou neuspěl – 0:0.

Nájezdy začnou hosté, jako první pojede Randy Robitaille.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani v prodloužení jsme se branky nedočkali, o vítězi tak budou muset rozhodnout samostatné nájezdy, které přijdou na řadu po krátké úpravě ledu.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:42
    Grigorenko nevymyslel žádnou dobrou finální přihrávku.

64:05
    Už už to vypadá, že o dnešním vítězi budou muset rozhodnout samostatné nájezdy.

63:21
    Jakucenja se svou střelou nevyzrál na Glasse, na druhé straně se neprosadil Lisin.