Čeljabinsk – N.Novgorod 0:1 (kon.) | Magnitogorsk – Kazaň 1:0 (kon.) | Ufa – Dynamo Moskva 1:3 (kon.)
Nižněkamsk – Viťaz 5:1 (kon.) | Atlant – Chanty-Mansijsk 5:1 (kon.) | Čerepovec – Barys 2:1 (kon.)
Petrohrad – Jekatěrinburg 4:0 (kon.) | Jaroslavl – Omsk 4:1 (kon.) | CSKA Moskva – Doněck 2:1 (2:0 po s.n.)
Minsk – Riga 5:2 (kon.) | HC Slovan – Spartak Moskva 0:3 (kon.) | Lev – Záhřeb 2:1 (po pr.)
HC Slovan Bratislava
0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
Spartak Moskva
Neděle 02.03.2014, 17:00 • Samsung Arena, Bratislava • KHL

57:36
    Michail Mamkin (SPM) dostává za krosček dvě minuty. Na vyloučení 5:3.

48:54
    Pět minut + do konce zápasu. Toť trest pro Marko Daňa (SBA) a Matta Andersona (SPM) za pěstní souboj.

38:02
    Čtvrtá přesilová hra Spartaku v zápase. Martin Štajnoch dostává za podražení dvě minuty. Na vyloučení: 5-2.

27:04
    Třetí přesilovka Spartaku Moskva v zápase. Vladimír Mihálik (SBA) dostává dvě minuty za hraní vysokou holí. Na vyloučení: 4-2.

20:19
    Spartak Moskva bude hrát přesilovku čtyři na tři. Michal Vondrka (SBA) totiž dostává dvě minuty za držení hokejky. Na vyloučení: 3-2.

20:00
    Současně se sirénou oznamující konec třetiny tady máme vyloučení. Miroslav Šatan (SBA) dostává dvě minuty za hrubost, Rastislav Špirko (SPM) pak stejný trest za držení hole. Na vyloučení: 2-2.

17:42
    Slovan Bratislava se provinil špatným střídáním. Příliš mnoho hráčů Slovanu na ledě znamená přesilovou hru hostů. Trest si půjde odpykat Libor Hudáček (SBA). Na vyloučení: 1-1.

09:49
    Slovan bude hrát první přesilovou hru v dosavadním průběhu zápasu. Nikolaj Lemťugov (SPM) totiž dostává dvě minuty za napadení. Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 31. Kulik (Pešechonov, Medvěděv), 44. Sergejev (Lemťugov), 49. Špirko (Sergejev, Wandell)

HC Slovan Bratislava: Janus (Kopřiva) – Štajnoch, Škoula, Sigalet, Mihálik, Mojžíš, Brejčák, Luža – Šatan, Hudáček, Radivojevič – Bližňák, Vondrka, Miklík – Bartovič, J. Mikúš, Ölvecký – T. Mikúš, Šťastný, Daňo – Bakoš.
    Spartak Moskva: Šestjorkin (Truškov) – Bodrov, Kulik, Sergejev, Želdakov, Sorokin, Grišin, Mamkin, Jermakov – Kozlov, Kvaša, Volkov – Špirko, Lemťugov, Wandell – Nikulin, Anderson, Toluzakov – Bobrov, Medvěděv, Pešechonov.

Rozhodčí: Denis Naumov, Roman Ščenjov – Stanislav Pavlov, Roman Menšich

Diváci: 10.055