Havlíčkův Brod – Hr. Králové 0:8 (kon.) | Kometa Brno – Slavia 3:0 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 4:3 (kon.)
Chomutov – Kladno 6:4 (kon.) | Ústí n/L – K. Vary 3:2 (kon.) | Havířov – Přerov 2:6 (kon.)

59:39
    Čas se posunul o pět sekund. Havlík drží kotouč.

59:34
    "Všechno ven," tak zní pokyny pro domácí.

59:34
    Icing Slovanu. Oddechový čas pro hosty. Z podobé situace Vary už gól daly. Domácí si musí dát pozor.

58:48
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    A máme tady drama. Domácí hráči zaspali. RADEK PROŠEK se trefil přesně. Asistence: Marek Pastyřík.

58:44
    Hosté v pěti. hrají bez gólmana.

58:44
    Icing Slovanu. Oddechový čas pro Domácí.

58:32
    Čas hraje pro domácí, kotouč ve středním pásmu.

58:05
    Vyloučen domácí Marek Leitner a hostující Dominik Bernáhr oba hrubost dvě minuty.

57:46
    Kotouč ve středním pásmu.

57:26
    Slovan stále vede o dvě branky a navíc se hodné provinili icingem.

56:16
    Vary jsou v útočném pásmu a snaží se něco vymyslet. Vaněk mohl vyhodit kotouč a osvobodit domácí, to se mu však nepodařilo. Později už ano.

55:30
    Času už příliš nezbývá a domácí obrana se vrací ke kompaktní hře z první třetiny.

55:09

54:32
    Karlovy Vary jsou nedočkané, dostávají se do postavení mimo hru. Přitom hrají přesilovou hru a mají možná poslední šanci, jak se dostat do zápasu.

54:04
    Pastyříkova dobrá střela skončila v lapačce Havlíka.

53:54
    Hosté se dostali do úmyslného postavení mimo hru.

53:09
    Vyloučen domácí Jakub Moucha za dvě minuty za nedovolené bránění.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 5. Štochl (Leitner, Vico), 9. Domský (Dörner, Brňák), 24. Leitner (Vico) – 51. Hrůša (Pajk, Prošek), 59. Prošek (Partyřík)

HC Slovan Ústí nad Labem: Havlík Š., Dobiáš – Štochl, Vandas, Havlík D., Horčička, Vytejček, Moucha, Štěpánek – Leitner, Vaněk Vico, Dörner, Brňák, Domský, Bejček, Spálenka, Zich, Osmani, Veselý
    HC Energie Karlovy Vary: Beran, Fuxa – Pajk, Hrůša, Bernáth, Štaif, Koco, Pátek – Níd, Pastyřík, Žeravík, Šála, Chodunský, Prošek, Šetek, Habr, Hoang