Havlíčkův Brod – Hr. Králové 0:8 (kon.) | Kometa Brno – Slavia 3:0 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 4:3 (kon.)
Chomutov – Kladno 6:4 (kon.) | Ústí n/L – K. Vary 3:2 (kon.) | Havířov – Přerov 2:6 (kon.)

59:39
    Čas se posunul o pět sekund. Havlík drží kotouč.

59:34
    "Všechno ven," tak zní pokyny pro domácí.

59:34
    Icing Slovanu. Oddechový čas pro hosty. Z podobé situace Vary už gól daly. Domácí si musí dát pozor.

58:48
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    A máme tady drama. Domácí hráči zaspali. RADEK PROŠEK se trefil přesně. Asistence: Marek Pastyřík.

58:44
    Hosté v pěti. hrají bez gólmana.

58:44
    Icing Slovanu. Oddechový čas pro Domácí.

58:32
    Čas hraje pro domácí, kotouč ve středním pásmu.

58:05
    Vyloučen domácí Marek Leitner a hostující Dominik Bernáhr oba hrubost dvě minuty.

57:46
    Kotouč ve středním pásmu.

57:26
    Slovan stále vede o dvě branky a navíc se hodné provinili icingem.

56:16
    Vary jsou v útočném pásmu a snaží se něco vymyslet. Vaněk mohl vyhodit kotouč a osvobodit domácí, to se mu však nepodařilo. Později už ano.

55:30
    Času už příliš nezbývá a domácí obrana se vrací ke kompaktní hře z první třetiny.

55:09

54:32
    Karlovy Vary jsou nedočkané, dostávají se do postavení mimo hru. Přitom hrají přesilovou hru a mají možná poslední šanci, jak se dostat do zápasu.

54:04
    Pastyříkova dobrá střela skončila v lapačce Havlíka.

53:54
    Hosté se dostali do úmyslného postavení mimo hru.

53:09
    Vyloučen domácí Jakub Moucha za dvě minuty za nedovolené bránění.

51:47
    Ústí i přes inaksovanou branku stále kontroluje hru. Hosté se nemohou dstat přes střední pásmo.

50:59
    Lvíčata si dávala přednost, kdo půjde po hráči s pukem a dopadlo to takhle. ALBERT HRŮŠA dostal přihrávku na modrou a trefil se střelou mezi betony Havlíka. Asistence: Ondřej Pajk, Radek Prošek

50:35
    Havlík výborným zákrokem překazil hostům gólovou radost.

50:08
    Pastyřík dostal ideální přihrávku, ale branku minul.

49:46
    Za držení vyloučen domácí Dominik Havlík.

48:07
    Hra přerušena kvůli sevření puku. Slovan hraje velmi zodpovědně. Jak se mu nedařil závěr druhé třetiny, tak tu třetí hraje přesně tak, jak potřebuje. S kotočem na holi a co nejdále od své vlastní branky.

46:45
    Stejná akce, Nídl kontra Havlík. Výsledek 2:0 pro brankáře Slovanu. Karlovarský útočnék znovu neuspěl.

46:15
    Nídlovu střelu pokryl Šimon Havlík v rukavici. Po delší době musel zasahovat.

45:57
    Hra přerušena kvůli zásahu vysoké hule ze strany domácího hráče.

45:32
    Moucha za svou brankou rozehrál další akci svého týmu. Ta však neměla dlouhého trvání, protože ji překazil soupěr.

44:49
    Hraje se spíše ve středním pásmu nebo před brankou Varů. Havlík je momentálně bez práce.

43:49
    Marek Leitner dostal ideální přihrávku do jízdy, ale nedokázal kotouš zasunout do odkryté branky.

43:13
    Ča běží, šance se nerodí. Týmy střídají za hry.

42:30
    Hraje se rychlý nepřerušovaný hokej, který se příchozím divákům do Zlatopramen Areny musí líbit. Obzvláště, pokud fandí domácímu týmu.

41:37
    Havlík vyklepal kotouč z lapačky, hraje se dál. Domácí nemají zájem o to, aby se vhazovalo u jejich branky. Tento stav jim zatm vyhovuje.

40:22
    Karůpvy Vary začaly třetí třetinu velmi aktivně, ale domácí obrana, naštěstí pro ni, vše zvládla.

40:01

Slovan je lepším týmem a vede o tři branky.

40:00

39:35
    Kotouč mají domácí pod kontrolou. Domský jej má na holi.

39:00
    Hraje se poslední minuta druhé třetiny.

38:26
    Vhazování v útopčném pásmu Slovanu. Kotouč vybojovali hosté.

38:00
    Zich situaci v útočném pásmu podcenil, pak se nestíhal vracet s hrou. Maskovaný mladík Ústí raději přerušil hru.

37:15
    Kotouč ve středním pásmu a Havlík si může oddechnout, alespoň dočasně.

36:24
    Přijde mi, že Slovan to soupeři momentálně hodně usnadňuje. Lvíčata nehrají dobře pozičně. Vary jsou v útočném pásmu, jejich největším problémem je, že neumí trefit branku.

35:40
    Vico se dostal do šance, unikal po křídle, snažil se přihrávkou oslovit spoluhráče. Pas však neprošel.

34:39
    Karlovy Vary se snaží snížit. Chodunského střela skončila v brankovišti a Havlík kotouč raději podržel.

33:47
    Hraje se zejména o střední pásmo. Ani jeden z týmů si nepřipisuje vyloženě gólové šance.

33:10
    Vaněk a jeho dva spoluhráči jeli v brejku tři na jednoho. Akce končí zákrokem Faxy.

32:26
    Hosté využívají chybiček domácích hráčů k aktivní hře. Ústecký brankář musí být hodně pozorný.

31:37

31:03
    Domácí hráči v přesilové hře vymýšlejí věci, které by vůbec dělat neměli, pak z toho vznikají brejky Hostů. Ten Šály zahránil Havlík.

30:00
    Ústí se nemůže stabilně dostat do pásma. Vary brání velmi dobře. Aktivně hrají už ve středním pásmu.

29:37
    Vyloučen hostující hráč Jiří Nídl na dvě minuty za hákování. Hosté se ovšem dostali s kotoučem do středního pásma.

29:22

29:02

28:21
    Vandas velmi zkušeně vyhodil kotouč přes všechny lajny. Ústí střídá.

27:45
    Lvíčata vyhazují kotouč za branku Varů. Hosté tak musí stavět akce od svého brankáře.

27:23
    Vyloučen domácí Marek Leitner na dvě minuty za vražení na hrazení. Slovan hraje oslabení tři na čtyři.

27:08
    Úplně zbytečné vyloučení na druhé straně. Vico dostal dvě minuty za faul loktem.

27:02
    Vyloučen hostující Jakub Habr na dvě minuty z apodražení.

26:20
    Vary se dostaly do ptočného pásma, ale domácí beci hrají velmi natěsno, takže hosté to mají obtížné.

25:35
    Vandasova střela od modré hodně potrápila brankáře Fuxu, který s velkým štěstím vytěsnil kotouč mimo branku.

25:26
    Spálenka prohrál souboj u mantinelu, ale své zaváhání později napravil.

24:59
    Icing domácího týmu znamená rozmělnění tlaku, který je na Vary vyvíjen.

23:11
    Ústečtí Lvi právě vstřelili branku!
    To je ono. V tom tkví krása hokeje. MAREK LEITNER dostal přihrávku od Vica, který vybojoval kotouč za brankou a Leitner trefil horní čast bránky. Asistence: Michal Vico.

22:53
    Zich se dostal do šance, ale minul.

21:41
    Vary mají momentálně více ze hry, ale obrana Lvíčat se snaží a bojuje velmi obstojně.

20:47
    Po šancích Ústí se ke střelám dostali i hosté, ale gólman Havlík byl pozorný a společně s beky vše zachránil.

20:01

20:00

19:31
    Spálenka šetří cenný čas ve středním pásmu.

18:47
    Třetina se v klidu dohrává.

17:58
    Lvíčata měla několikrát kotouč na holi, přesto ho nedokázala vyhodit. Situaci nakonec řeší Havlík.

17:02
    Hosté se nastěhovali do útočného pásma. Domácí beci hrají hodně vysoko, což Varům komplikuje situaci.

15:47
    "Séba" na ledě, Slovan hraje v plném počtu. Hosté si v přesilové hře vyloženou šanci nevytvořili.

15:08
    Vaněk hraje velmi důrazně, poradil si u mantinelu s Pátkem. Havlík poté zachytil kotouč.

14:51
    Hra se uklidnila, hosté hrají v plném počtu. 64 sekund hrají přesilovou hru,

13:47
    Vyloučen domácí Sebastian Dörner na dvě minuty za krosček.

13:47
    Slovan se dostal do útočného pásma. Akce však končí tím, že hostující branka spadla na brankře Fuxu.

13:10
    Icing Slovanu. Buly před Havlíkem.

12:51
    Vyloučen hostující Oliver Pátek na dvě minuty za vysokou hůl.

12:22
    Hostující Nídl dobře napadal za brankou Havlíka. Málem se dostal do šance, ale domácí obrana si s ním poradila.

11:02
    Z převahy Ústí se stává dominance Varů. Lvíčata momentálně jsou horší v pohybu i osobních soubojícíh.

10:05
    Proškovu střelu z přehledem vykol gólman Havlík.

08:04
    Vary střídají brankáře, do hry jde Fuxa.

08:04
    Gól v přesilové hře. Celá pětice domácích pořádně zatopila hostům. MAREK DOMSKÝ se nejlépe zorientoval před brankou soupeře a poslal do ní kotouč. Asistence: Sabastian Dörner, Marek Brňák.

07:55
    Slovan hraje přesilovku hodně dobře. Vary se brání.

07:08
    Druhá přesilovka pro Severočechy. Vyloučen hostující Marek Pastyřík na dvě minuty za podražení.

06:26
    Nepřesnost domácího týmu znamená zakázané uvolnění.

05:45
    Po vstřelené brance jsou domácí aktivnější. Karlovarští se musí bránit.

04:09
    Lvíčata vedou 1:0. Nevyužitá přesilovka zas tak moc nemrzí. Vico posunul na Leitnera, který poslal pas JAKUBU ŠTOCHLOVI. Jeho střela znamená gól. Asistence: Marek Leitner, Michal Vico.

03:42
    Buly před Havlíkem. Puk vybojovali domácí. Vandas založil útočnou akci, ve které mohl pokračovat Vaněk, ale puk mu přeskočil hůl.

03:00
    Chodunský opustil trestnou lavici a pustil se vesele do útočení. Jeho střela však domácí gólman podržel.

02:51

02:37
    Vary hrají oslabenení velmi dobře. Slovan se nedostal pořádně do útočného pásma.

01:30
    Slovan se nemůže dostat do pásma. Vaněk se s pukem zamotal v obranném pásmu svého týmu.

00:51
    Vyloučen hostující Tomáš Chodunský na dvě minuty za držení.

00:01
    Hosté vyhráli první buly v zápase a vydali se do útočného pásma Pátek vystřelil z mezikruží a trefil Havlíka.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 5. Štochl (Leitner, Vico), 9. Domský (Dörner, Brňák), 24. Leitner (Vico) – 51. Hrůša (Pajk, Prošek), 59. Prošek (Partyřík)

HC Slovan Ústí nad Labem: Havlík Š., Dobiáš – Štochl, Vandas, Havlík D., Horčička, Vytejček, Moucha, Štěpánek – Leitner, Vaněk Vico, Dörner, Brňák, Domský, Bejček, Spálenka, Zich, Osmani, Veselý
    HC Energie Karlovy Vary: Beran, Fuxa – Pajk, Hrůša, Bernáth, Štaif, Koco, Pátek – Níd, Pastyřík, Žeravík, Šála, Chodunský, Prošek, Šetek, Habr, Hoang