Kometa Brno – Kladno 4:3 (po pr.) | Slavia – K. Vary 9:3 (kon.) | Vítkovice – Litvínov 3:1 (kon.)
Pardubice – Třinec 7:5 (kon.) | Mountfield HK – Liberec 3:4 (0:1 po s.n.) | Zlín – Sparta 2:1 (kon.)
Chomutov – Plzeň 1:3 (kon.)
Berani Zlín
2:1 (2:1, 0:0, 0:0)
HC Sparta Praha
Úterý 04.03.2014, 18:20 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga

Ani ve třetí části jsme branku neviděli a Zlín dnes získává důležité body do tabulky, protože ještě může začít čtvrtfinále z domácího ledu. Sparta v poslední třetině kousala, ale vyrovnat nedokázala. Viděli jsme vyrovnané utkání s pěknými pasážemi a i třemi góly. Pro dnešek je to ze Zlína všechn, hezký zbytek večera, napočtenou. (20:48:29)

60:00

59:50
    Veselý nemohl zakončit do prázdné branky, protože byl faulován.

59:43
    Sparta poprvé v oslabení vyhazuje.

59:35
    Zlínští si takticky přihrávají v útočném pásmu.

59:10
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:51
    Hosté si berou oddechový čas. Sparta už v letošní sezoně několikrát v posledních sekundách dokázala srovnat.

58:51
    Tohle není pro hosty moc příjemné. Na trestnou lavici míří obránce Karel Pilař (SPA) na dvě minuty za držení. Hosté budou hrát do konce třetí části ve čtyřech.

58:29
    Rána Pilaře netrefila branku a píská se zakázané uvolnění.

58:18
    Do konce zápasu už nezbývá mnoho času, vhazuje se před brankou hostů.

57:56
    Sparta je kompletní.

57:40
    Polášek přizvedl na led Ondráčkovu střelu, Pöpperle stačil reagovat.

57:24
    Marušákova skrytá pumelice končí v moci pozorného Pöpperleho. Poslední půl minutka zlínské přesilovky.

56:48
    Pilařovi se povedlo vybojovat puk a našetřit nějaké vteřinky.

56:29
    Pöpperle neudržel pokus Zámorského a Klimkovi se podařilo dostat kotouč do útočného pásma.

55:54
    Tomáš Rachůnek (SPA) 2 minuty za sekání.

55:01
    Honejsek našel v zakončení Veselého, který byl faulován a Zlín si zahraje přesilovou hru.

54:42
    Buly v oblasti branky Sparty.

55:37
    Švrček stáhl Lešku k ledu, ale vylučovat se nebude.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 9. Balaštík (Čech), 19. Zámorský (Veselý, Honejsek) – 14. Švrček (Kubát, Hlinka)

Berani Zlín: Kašík (Horčička) – Horák, Marušák, Řezníček, Zámorský, Tesařík, Matějíček, Valenta – Köhler, Leška, Balaštík – Veselý, Holík, Honejsek – Čech, Sedláček, Okál – Kubiš, Melenovský, Ondráček.
    HC Sparta Praha: Pöpperle (Málek) – Piskáček, Pilař, Polášek, Sičák, Kubát, Švrček, Kočí – T. Rachůnek, Hlinka, Ton – Buchtele, Pech, Kumstát – I.Rachůnek, Přibyl, Klimek – Forman, Divíšek, Simon.

Rozhodčí: Husička, Mikula – Bryška, Lučan