Žilina – Poprad 1:2 (kon.) | Zvolen – Košice 2:1 (kon.) | Skalica – Nitra 2:1 (kon.)
Piešťany – Martin 4:2 (kon.) | Trenčín – Banská Bystrica 0:5 (kon.)
HK Skalica
2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
HK Nitra
sk Úterý 04.03.2014, 17:30 • HANT aréna Skalica • Tipos Extraliga (SR)

Skalica vyhráva proti mužstvu HK Nitra. Skaličania podali naozaj skvelý výkon, hrali po celý zápas, dostávali sa do dobrých príležitostí a brejkov. Nitra akoby zaspala hlavne 1. tretinu a v 3tej tretine aj napriek snahe sa hosťom nedarilo, vytvorili si pár skvelých šancí, ale Lipovský v bránke Skalice bol istou oporou. Ja s s vami lúčim a teším sa na PLAY OFF! Dovidenia. (19:31:36)

60:00

59:29
    Domáci už v presilovkom rozostavení a točia kolotoč. Hosťom sa nedarí vyhodiť puk.

58:50
    Za hrubosť si ide sadnúť Miroslav Kováčik .

58:33
    Na oboch stranách už je plný počet hráčov, teraz prichádzajú tie najdôležitejšie posledné sekundy!

57:45
    Hostia sa usadili v pásme a pália rad radom, ale Skalica zatiaľ odoláva.

56:32
    Henrich Ručkay dostáva dve minúty za faul lakťom. Hrať sa nám bude teda štyria proti štyrom.

55:55
    Tak toto už je naozaj na smiech! René Školiak si ide sadnúť za údajne hákovanie. V podstate sám neviem, ako to dokázal, keďže bol celkom ďaleko od hosťujúceho hráča.

54:46
    Obrovský tlak domácich nepriniesol gól ani po strelách od Kropáča a Slobodu, Lakosil to má dnes pomerne dobre postavené.

53:14
    Krásna akcia domácich zakončená tvrdou strelou Obdržálka od modrej, no opäť mimo brány hostí.

52:08
    Za hákovanie na Obdržáleka si ide sadnúť na trestnú lavicu Filip Bajtek.

51:36
    Kropáč pálil spoza kruhov, no mimo Lakosilovej brány.

50:52
    Jakub Ručkay sa snažil dorážať vyrazený puk od Lipovského, ale domáca obrana si ho ihneď zobrala pod kontrolu a nič mu nedovolila.

49:11
    Kozák teraz odviedol perfektnú prácu v obrannom pásme. Najprv pekne obral o puk Nováka a potom čisto zložil k ľadu telom Königa.

48:11
    Trška našiel pekne voľného Kutálka, ale tomu ušiel puk z hokejky.

47:26
    Na ľade ostáva ležať po tvrdom, ale čistom zákroku Martin Segľa, ale pevne veríme, že bude v poriadku.

46:04
    Nitra dala gól!
    A je znížené! Delovku k ľavej žrdi vyslal DAVID HRAZDÍRA, a tak sa tento zápas môže ešte poriadne dramatizovať. Asistovali mu Tomáš Nádašdi a Pupák.

45:36
    Piačka bol úplne osamotený pred Lipovským, skúsil to z otočky švihom, no Lipovský dnes zrejme za seba gól pustiť nechce.

44:44
    Kozák vyslal delovku od modrej na Lakosila, no ten s prehľadom vyráža pred seba.

43:51
    Kropáč dostal perfektnú nahrávku od svojich spoluhráčov, no bohužiaľ pre domácich sa mu tento brejk nepodaril využiť.

Michal Štetina

Branky a nahrávky: 23. Obdržálek (Vyrúbalík, Školiak), 26. Kutálek (Mráz) – 47. Hrazdíra (Pupák, Nádašdi)

HK Skalica: Lipovský – Kozák, Vyrúbalík, Trška,