Boston – Florida 4:1 (kon.) | New Jersey – Detroit 4:3 (kon.) | Columbus – Dallas 4:2 (kon.)
St. Louis – Tampa 4:2 (kon.) | Nashville – Pittsburgh 1:3 (kon.) | Chicago – Colorado 2:4 (kon.)
Winnipeg – NY Islanders 2:3 (po pr.) | Arizona – Vancouver 1:0 (kon.) | Edmonton – Ottawa 3:2 (kon.)
San Jose – Carolina 2:3 (po pr.)
Winnipeg Jets
2:3 (1:1, 0:1, 1:0 - 0:1)
New York Islanders
Středa 05.03.2014, 02:10 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

To je pro dnešek z tohoto utkání vše, dnešní program NHL ještě stále pokračuje! Navíc na našem serveru můžete sledovat to nejdůležitější z posledního dne přestupů v této nejatraktivnější hokejové lize světa! Dobrou noc přeje Petr Dejnožka! (04:50:25)

přesilové hry: 0/5 – 0/1

Domácí nakonec z ohromné převahy vytěžili jeden jediný bod a mohou být nespokojeni, Islanders naopak pocestují do New Yorku s dvěma body v kapse. Hrdinou se stal Michael Grabner, který v prodloužení po samostatném úniku rozhodl.

63:53
    Islanders právě vstřelili branku!
    Domácí hokejisté se tak do postupové osmičky prozatím nepodívají! Clutterbuck se chytře vymotal ve vlastním obranném pásmu, posunul kotouč na MICHAELA GRABNERA, který postupoval sám na brankáře! Pavelcovi otevřel nohy a mezi betony zasunul puk do sítě – 2:3! Asistence: Cal Clutterbuck.

63:15
    Andrew Ladd mohl dokonat hattrick, z mezikruží ale těsně minul pravou tyčku hostující branky!

62:34
    Prodloužení se hraje v obrovském tempu, domácí měli několik příležitostí na rozhodnutí duelu. Nilsson stále odolává.

61:17
    Hamonic postupoval do přečíslení dva na jednoho, při kličce ale kuriózně zlomil hůl, což jeho šanci ukončilo.

60:42
    Po křižné přihrávce příklepem pálí Kyle Okposo do hrudi Ondřeje Pavelce.

60:01

Díky Laddově srovnání uvidíme zde ve Winnipegu prodloužení, pokud se ani v pěti minutách nerozhodne, přijdou na řadu samostatné nájezdy.

střely: 37:25
    vhazování: 28:22
    hity: 32:30

60:00

59:51
    Setoguchi při kličce zakopl a ukončil zřejmě poslední šanci na rozhodnutí duelu v řádné hrací době.

59:04
    Domácí v početní výhodě nic extra nevymysleli, vyloučený hráč je zpět na ledové ploše. Islanders v pěti.

58:29
    Troubova rána minula branku, kotouč samovolně opustil útočné pásmo Winnipegu.

58:13
    Nilsson raději uschoval puk v lapačce, vhazovat se bude po jeho pravici.

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 11. Ladd (Little), 55. Ladd (Jokinen) – 18. McDonald (Strome, Lee), 22. Lee (Grabner), 64. Grabner (Clutterbuck)

Winnipeg Jets: Pavelec (Montoya) – Enström, Bogosian, Trouba, Stuart, Ellerby, Pardy – Frolík, Little, Ladd – Wheeler, Scheifele, Setoguchi – Byfuglien, Jokinen, Kane – Thornburn, Slater, Halischuk
    New York Islanders: Nilsson (Nabokov) – Hamonic, Strait, Višňovský, Hickey, Carkner, de Haan – Okposo, Strome, Lee – Bailey, Nielsen, Grabner – Clutterbuck, Nelson, McDonald – Boulton, Cizikas, Martin

Rozhodčí: Hebert, St. Laurent – Lazarowich, Nansen